MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@BorzyKrzys Ja ostatnio pracuje po 3 dni tygodniowo i uważam, że jest to idealna proporcja czasu wolnego do pracy
1
@tbas @Karzel @Marian_Pazdzioch no w sumie to macie rację
0
@Marian_Pazdzioch Ludzie mądrzeją
7
@bartas97 Chlopie, bo Wy w tym madrycie nie rozumiecie prostych spraw. Zieliński robiący sobie fotki z Ronaldo po wpierd***lu 5:1 to tak jakby Xabi Alonso robił sobie fotki z Messim po 5:0 na bernabeu.
0
@AmigoBlancos Ten sam przypadek co z realem, wszystko można powiedzieć ale ich ludzie od propagandowego kanalu TV to mistrzowie w swoim fachu
1
@Zip spal się :)
1
@michal26 Jak nie lubię Sikorskiego za głupoty które opowiada, tak zgadzam się, że aktualnie jest najlepszym kandydatem. Trzaskowski polegnie z kandydatem PiS w drugiej turze. W PO zapominają, że wybory prezydenta RP to nie wybory samorządowe
2
@Szklaner to o czym mówisz to wyidealizowana wizja demokracji która sprowadza się do tego, że ludzie i tak nie wybierają tego kogo chcą.
1
@Szklaner zasadniczo to nie wiem co kogo obchodzi lewica. Ale już trzecia droga, PSL i PO mogłyby się dogadać aby wybrać wspólnego silnego kandydata i wygrać te wybory. Jak tak dalej pójdzie to PiS znowu wygra i wtedy będzie płacz
3
@maroon tacy to właśnie koalicjanci
0
@ViscaelBarca2007 @JordiAlbion przy ofercie z Barcy i realu myślę, że zdecydowanie wybrałby Barce
0
@ViscaelBarca2007 i to gościa który nie wyraża chęci na grę u nich bo jest fanem barcy
0
@Luciano99 no ale to nie jest duża kwota jak za rower zjazdowy dobrej klasy
0
Pytanie do pedalarzy :D
Poszukuje roweru, full susp. W cenie 15-20k ktoś coś? Mamy tu jakiegoś fana zjazdów MTB?
0
@kamyk_23 On przynajmniej chociaż myśli w przeciwieństwie do Polskiego Donalda u którego już z tym gorzej biorąc pod uwagę jak wypowiadał się pod adresem Prezydenta Stanów Zjednoczonych
8
@Peciak Fakty są takie, że Tusk swoimi wypowiedziami się skompromitował.
Kompromitują się też „dziennikarze” którzy uważają, że aby ktoś zobaczył wpis na X to trzeba pojechać z Polski i mu pokazać. Jeszcze kiedy w sztabie masz właściciela tejże platformy .
Aktualny kwik w obozie PO wynika z chęci zagłuszenia głupoty jąka popełnił wielki nieomylny przywódca Tusk. Żałosne na jak niskim poziomie stoi polska polityka.
27
@Dari0G Szczerba to jest wyjątkowy pajac. Nie rozumiem jak tacy ludzie obejmują takie stanowiska.
3
@Ricc patrząc na to jak był pozszywany na odwal to na bank xD
0
@DonCarletto wystarczy, że sprzedamy piłkarzy którzy blokują miejsce dla niego :) Przy obecnej formie naszych piłkarzy ich cena rośnie z każdą aktualizującą.
A prawda jest też taka, że w kiedyś też nie było nas stać na Kounde i Raphinhe.
Weź jeszcze pod uwagę nieubłagany deal z Nike. Także Barce stać na Wirtza jak i Davisa który także na pewno postawi na grę w Barcelonie pod Flickiem niż w realu gdzie piłkarze kopią się po czole.
0
@DonCarletto Pjanic przychodził do nas pod koniec kariery bez szans na angaż w realu. Wirtz to młody perspektywiczny zawodnik. Jest lekka różnica, prawda?
0
@DonCarletto Oczywscie, że tak. Pytanie tylko po co jak mamy chłopaków ze szkółki.
Wirtz niejednokrotnie mówił o tym, że Barcelona to jego numer 1 dlatego wkładanie go przez media do realu jest trochę śmieszne.
0
@Kuchar Domysły, nie wymysły.
0
@Marcelinho99 Davies na pewno nie przejdzie do realu mając propozycję od Barcy Flicka. To samo zresztą tyczy się Wirtza
0
@Kuchar Na prawdę masz wiedzę na temat planów politycznych i decyzji strategicznych prezydenta supermocarstwa USA? Jesli masz taką wiedzę to szalenie Ci zazdroszczę jednak myślę, że tego nie wiemy a domysły demokratów z reutersa niewiele tu zmienia.
6
@michal26 ponieważ oni są jedyni rzetelni. Sprawa rozgrywa się o duże pieniądze więc jak w bukmacherce, wszystko jest dobrze policzone.
Natomiast sondaże jak widać mają na celu jedynie manipulować głosami wyborców
2
@Kuchar Bez bezpieczeństwa globalnego możesz zapomnieć o bezpieczeństwie w Europie czy Polsce.
USA pod rządami demokratów przestały być potęgą której wszyscy się boją, stały się karykaturą państwa która większą rolę przykłada do spraw takich jak LGBT aniżeli inwestycje strategiczne.
USA nie wytrzymałyby kolejnej kadencji demokratycznego prezydenta szczególnie w przypadku tak słabej kandydatki.
Dlatego uważam, że decyzje Trumpa w dłuższej perspektywie będą szalenie bardziej istotne i korzystne.
0
@michal26 Wiem, wiem. W ogóle szkoda, że ludzie nie wyciągną z tego wniosków.
Polecam ten wpis właściwie mówi wszystko
4
@michal26 otóż to, dziś pierwsze rano co sprawdziłem to wyniki w Iowa. Przecież to nawet nie można podciągnąć pod błąd badawczy, to było wzięte z du**y tylko aby pośrednio wpłynąć na głosy wyborców
Jeszcze pani Annę udawała „zaskoczona” takimi wynikami :D
0
@pt9 porażki wrogów mnie nie cieszą bo do wszystkich trzeba mieć szacunek. Cieszą mnie tylko porażki realu.
3
@Kinginiesta Bo nie mogę patrzeć na burdel który tworzą demokracji oraz na to na co pozwalają swoją po***na polityka.