MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq ja kupowałem normalnie na stronach krajowych wyszło taniej
3
@MESSIah16 to była jednyna droga by pewni ludzi mogli zacząć zarabiać jeszcze więcej na futbolu. O nic innego jak pieniądze tutaj nie chodzi.
3
@kakusus Jak najszybciej weźcie jakiegoś potrzebującego kundelka, to chyba najlepszy sposób na ten ból
5
@maroon jak tak dalej pójdzie to za kilka lat albo wymyślą jakąś autoryzację tego co pokazują media albo nie będzie można wierzyć w nic. Już dziś AI dla osoby starszej to niezły mind fuck I zagrożenie
1
@peetwithbarca nie ma przypadków, są tylko znaki
2
@Kidd tak się dzieje kiedy drużyny przeciwne czują, że sędzia pozwala im na więcej
1
@AmigoBlancos czekam aż przyjdą uczciwi sędziowie
1
@Faro Wirtz będzie stawiał transfer do nas na 1 miejscu, nie ukrywał nigdy, ze marzy o grze dla Barcelony od dziecka. Wg. Mnie w życiu nie pójdzie do śmietankowych
0
@Pawel13sz przesadza, mi wystarczy aby oglądało się ich jak real ale by wygrywali
2
@BorzyKrzys Orliki są po to by ktoś kto je buduje mógł na nich dobrze zarabiać, czego nie rozumiesz :)
0
@Awtameok_Klana W stanach kampania trwa w najlepsze
0
@Kgorecki2500 i jeszcze coś pierd*** o byciu poważnym.
1
@MesQueUnClub_87 zgadzam się, w lecie życie się wygodniej
0
@MesQueUnClub_87 to przygotuj się na 30++ od mniej więcej przyszłego wtorku/srody. Szczególnie w województwach południowo-wschodnich
1
@Comentateiro Ja mam to samo z LaRambla z jednej strony chce wejść a z drugiej wiem, że na 99% będzie tam jakiś problem @Comentateiro
0
@cchesterr43 nie do końca, hw35 kupisz za około 1200-1400. Lepiej kupić raz niż 3 razy za 600-700. Klasa wykonania jest bez porównania
1
@cchesterr43 kupuj tylko Weihrauch
2
@KrychaFCB ale w tym przypadku to on ma chyba jakiś syndrom niechcianego dziecka i za wszelką cenę nie chce przyjąć do wiadomości, że jego kontrakt wygasł. Lubię go, szanuję jako zawodnika ale powinien już po prostu honorowo odejść.
0
@FcPortoFan1999 na Alcarazow myśle, że też ;)
0
@Sulimo wolywa dokładnie tak jak każdy inny mecz kolejki
1
@Safrani A potem wraz z końcem okienka zacznie się o transferze w zimowym okienku ;)
1
@KrwawiaceoczyVEB ten tydzień będzie decydujący xD
0
@Pedri16Future stąd wiemy, że człowiek nie jest w stanie tego zrobić.
1
@Pedri16Future to jest fejk xD
3
@GeneralXavi to już nie chodzi o zdrowie bo w ogóle picie tego typu “napojów” to głupota. Aczkolwiek produkty słodzone słodzikami mają zupełnie inny smak od oryginału
0
@sevs a potem na pierwszy mecz domowy, aby zaprezentować nowego zawodnika :D
15
@tristan87 ale przejebane, masz 17 lat i każdy Twój ruch śledzą paparazzi. W social media wszyscy mówią z kim z spales, kto Cie zdradził etc. Pomijam talent ale w dzisiejszej piłce trzeba mieć zajebiscie silną psychikę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MichuZ44 tak, szczególnie zwrot „nie rób tego” sugeruje, że chodzi o pomaganie :P
0
@MesQueUnClub96 najładniejszy ma Italia