MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 najładniejszy ma Italia
1
@ACMaldini3 oczywiście, że tak bo tam w niektórych miejscach nie ma jak przejść
1
@adi7adi8 ekoterrorysci by się zesrali
1
@mr Barca Wszyscy ludzie o niebieskich oczach mają wspólnego przodka podobno wg najnowszych badań
1
@Kidd Ale problem jest to, że my płacimy ZUS czyli piramidę finansową z której na starość nie zobaczymy ani grosza. Gdyby to był uczciwy system emerytalny to mógłbym nawet 5k miesięcznie płacić
2
@dadan1990 kur** jebany słownik :D a poprawiałem 2 razy
0
@domin682 A z kim gramy?
0
@against_modern_football ok dzięki, po prostu planuje urlop 12-25sierpnia i pomyślałem, że mógłbym zahaczyć Barcelonę :)
1
@arni72 oj no pewnie dzięki za czujność :D oczywiście 24/08
0
Czy data meczu z Atletico Bilbao 24/07 jest już pewna czy to może ulec zmianie?
2
@tristan87 „zamach” czemu w cudzysłowiu? Gość dostał kulkę w łeb :D
2
@Barcasub świeże kilkugodzinne
0
@Jakchcesz oj i coś czuję, ze jeszcze nie raz osra :D
1
@Polaco9 warto nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Nikt nie mówi że NA PEWNO ze soba zagrają ale, MOGĄ ze sobą zagrać.
Ciekawe albo głupie są Twoje pretensje
16
@BorzyKrzys niektórzy mają za daleko do łba żeby to zrozumieć
2
@TadeuszK A Ty ponurym nudziarzem który nie łapie żartów :)
2
@Sulimo od kiedy są te pawie w saskim to przestałem pojawiać się w mieszkaniu w kamienicy której balkon wychodzi właśnie na ogród. Nad ranem ten jazgot jest nie do zniesienia czasami :D
1
@draxidox pewnego dnia trafia na takiego jak ten co zabił policjanta na skrzyżowaniu ostatnio i dojdzie do sporej tragedii.
0
@Lucyfffer Ale to on decyduje czy spełnimy ffp, może w każdej chwili wymyślić jakieś nowe zasady
0
@Luciano99 ja za to dobrze wiem co to znaczy odwiedzić ambasadę Kolumbii xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@codemat szkoda, ze na ostatnią chwilę bo chętnie bym się wybrał ale no za późno informujesz :D
2
@draxidox pluł i pluje nadal
0
@Lola120 w jego wieku to może zapewnić spokój na dekady xD a conajmniej jedną
5
@Jakchcesz no wiesz policjanci to tacy sami wkurzeni kierowcy których czas marnowany jest na walkę z baranami. Oni musieliby to zrobić w bardziej cywilizowany sposób, wszystko trwało by dłużej, bo spisywanie itd. Jak widać mamy prostsze rozwiązanie.
Swoją drogą prędzej czy później dojdzie do tragedii, ale myślę ludzie którzy kładą się na drodze mają tego świadomość
2
@draxidox ależ jestem szczęśliwy, że nie bywam w żadnym z tych dwóch “sklepów” :D
9
@draxidox cos czuje, że w Polsce długo oni nie podziałają bo społeczeństwo jak widać weźmie sprawy w swoje ręce xD
0
@SelloutCrowd tak, Niemcy byli w posiadaniu terenów obecnego Togo, Ghany, Nigeriai, Kamerunu, Burundii, Rwandy, Tanzanii i Namibii. I pewnie dlatego teraz najwięcej jest tam Turków, Syryjczyków i Marokańczyków. Na pewno wpływ na to miały kolonie w wyżej wymienionych krajach
8
@SelloutCrowd niemcy też nie mieli kolonii co nie przeszkodziło im w doprowadzeniu do takiej samej sytuacji jak we Francji
0
@TheNekro94 III wojna światowa to właśnie będzie jedna wielka wojna domowa na tle kulturowym.