MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@ObiwanKenobi Jeśli wyszedłbym na drogę i starał się zatrzymać pojazdy to biorąc pod uwagę, że nie mam do tego ani prawa ani odpowiedniej wiedzy nic nie broniłoby w wypadku gdy ktoś by mnie potrącił/zabil
0
@ObiwanKenobi Jesli ktos wychodzi pod nadjeżdżający pojazd(w dodatku ciężarowy w deszczu) w miejscu gdzie nie jest to dozwolone, to sam prosi sie o śmierć. Az dziw bierze, że żaden dureń jeszcze nie zginął, szkoda tylko kierowcy bo co on winny.
0
@TR3YWAY po wysiłku zawsze żyły będą bardziej wypełnione przez co bardziej widoczne.
1
@Kinginiesta no to dlaczego PO zagłosowało za zielonym ładem ramię w ramię z PiS?
0
@norbi77 a to nie wiem, od 10 lat tv nie oglądam :D
1
@Hartge i fotograf podpowiada mu pokazywanie języka przy każdej możliwej okazji. Nawet po strzelonym golu. I to tylko jemu. Pokaż mi zdjęcia gdzie inni pozują w ten sposób.
0
@norbi77 no na pewno nie mógł tego oglądać bo jest inteligentnym gościem i widział jaka to propaganda. Tu akurat mówi prawdę
2
@Kamilos84 czy jemu może ktoś wytłumaczyć, żeby zachowywał się jak w cywilizowanym świecie i schował ten język? To jest conajmniej obrzydliwe. To nie dżunglia
0
@Kidd nie wyszłoby taniej?
0
@FcPortoFan1999 on raczej zrobi awans i zostanie
1
@mordini123 to jest wersja meczową więc cena jest całkowicie normalna, tyle samo płacę na meczowki barcy
1
@Objectivo No ale co ma wspólnego dalszy przebieg meczu z karygodnym błędem popełnionym intencjonalnie przez sędziego i VAR?
Niejednokrotnie gdyby nie te walki to real byłby na innym miejscu w tabeli takie są fakty i tego się trzeba trzymać.
4
@JimMorrisonFCB jeśli sprawy osobiste to chyba powinno to pozostać tylko dla zawodnika i jego najbliższych. Uszanuj prywatność, nie karm pismaków.
12
@Bykunn dokladnie, gość ma 2,5promila więc to jest stan srogiego upodlenia alkoholowego. Nie zdziwię się jak z jego winy doszło do sytuacji w której dziecko potrzebowało hospitalizacji, a ktoś jeszcze stara się to usprawiedliwić. Śledząc komentarze odnośnie nowego prawa dotyczącego utraty pojazdu zaczynam się coraz bardziej obawiać jazdy po polskich drogach. Nie wiadomo komu jeszcze przyjdzie do głowy jechać w stanie upojenia i jak to sobie będzie tłumaczyć.
12
@marcin62 pięknie teraz będzie można powiedzieć kto jest normalny a kto uważa, że są okoliczności łagodzące dla osób prowadzących po alkoholu. Jak w ogóle można starać się coś takiego usprawiedliwiać
0
@P33ck czyli Sinner
6
@BorzyKrzys bo nie ma za grosz honoru jak każdy polityk
0
@Pedri16Future no to Camavinga Jude, Tchouameni i Vini w pierwszym meczu na pewno kartki nie zobaczą :)
2
@michal26 W sytuacji współwłaściciel/wspołmalzonek wystarczy zasądzić karę w wysokości rynkowej wartości pojazdu a ten przechodziłby w pełne posiadanie drugiego współwłaściciela.
12
@Barcasub w przypadku współwłaściciela kierowca jest obciążany równowartością samochodu, problem rozwiązany.
@Transu96 Samochod w rękach pijanego to jak pistolet naładowany amunicja w ręku dziecka.
3
@reloaded robi tzw. crack
16
@maroon bardzo dobrze? Za coś takiego powinna być jeszcze publiczna chłosta a nie łagodzenie przepisów
1
@Bobo25 drużyna z madrytu ma farta i 12 zawodnika na murawie
0
@MesQueUnClub_87 Telefony z Androidem nadal zamulają po 2-3 latach. iPhone to nadal jedyny sprzęt którego możesz używać i 6 lat a on nadal nie klęka.
1
@La Pulgaa przygotuj się na przeskok jakościowy
1
@Marcelinho99 ale akurat Coutinho to każdy tutaj chciał, przechodził w topowej formie z topowej drużyny. Już nie przesadzajmy nie da się czasem przewidzieć jak transfer się sprawdzi
1
@bartekvisca dla mnie Mafia 1 to całe dzieciństwo. Przeszedłem ją niezliczoną ilość razy. Znam każdy centymetr mapy, uważam ją za najlepszą grę w historii. :D
2
@Rl9k1nG ten drugi stoi w kurtce i długich spodniach
0
@MesQueUnClub96 jesli Ty poważnie z tym ostatnim pkt. To powiem tylko pier***ok to bo za 10 lat będziesz się z tego śmiać :D
0
@maroon Jestem lekarzem weterynarii.