0

@matirix20 No, tak. Jest nadludzkie bo bez dopingu nie byłby w stanie takich wyników osiągać.

1

@Arden A przede wszystkim piękne sędziowskie wałki które trzeba na bieżąco komentować

0

@Kgorecki2500 sa jakies granice

1

@QQL5 Żywiec to woda źródlana, ogólnie. IE zbyt zdrowa dla organizmu

0

@bartekvisca u mnie to nie brak funduszy lecz czasu

0

@Comentateiro Słucham? To chyba w Twoim świecie obietnic nie należy spełniać. Poza tym, tu nie chodzi o spełnianie obietnic tylko czarno na białym widać hipokryzję aktualnie rządzących.
Skoro piszesz bzdury związane z gospodarką to można założyć, że nie masz o niej pojęcia. Radzę spojrzeć szerzej, poza osiedlowy sklep i nie opierać na nim swojej wiedzy o gospodarce.

1

@JimMorrisonFCB haha, idealnie podsumowane

1

@Comentateiro Ale to nie jest dyskusja o tym kto ile zużywa paliwa tylko o obietnicach które mimo koniunktury na świecie powinny zostać spełnione a nadal nie są :)
@Kozinho. odpowiem za kolegę, nie wie. Nie ma pojęcia jak działa gospodarka tak jak 99% „polityków” z tej strony

1

@MesQueUnClub_87 Z gołębia najlepszy rosołek :)

0

@Dari0G Tak, latam w ubraniu codziennym. Nagram Ci nawet film następnym razem jak atoz wylany na ciało nic nie robi.

0

@Dari0G @Culers Na prawdę. Na codzień pracuje z ciekłym azotem. Ciągle mi się on rozlewa, kapie po butach, ubraniu, do wyciągania słomek z nasieniem nie używam pincety tylko ręki i żyje. Oczywiście to nic przyjemnego kiedy azot przymrozi tkanki ale nie jest to coś co miałoby ją zabić, szczególnie, że na filmie mamy ciekły lód wrzucony do wody, nic więcej.

0

@PatrykBarca Właśnie też idę trochę tym tropem, że Bayern jest na musiku. Rozważam też over 2,5 bo Lazio może coś wcisnąć u siebie

0

@MichuZ44 Przepraszam, ale co wy niebezpiecznego widzicie na tym filmie? Laska sobie wrzuciła suchy lód do wody i to jest to zagrożenie życia?
Btw. Kto to w ogóle jest?

9

@FcPortoFan1999 ciężko o ciepłe mrozy :D

0

Czy Bayern wygra dziś z Lazio? Trochę mnie kusi by dorzucić czystą 2 do kuponu

1

@Blanco16 wit D sobie zbadaj

0

@tristan87 Mój dziadek, rocznik 24’ jadł zawsze rosół z fasolą gotowaną. Do każdej zupy podstawą to był też chleb. Ale to chyba kwestia spaczenia wojną

1

@maroon no na razie jest dobrze, zobaczymy. Mi lubią kupony upadać w 90+’

0

Milan dziś wygrywa czy Napoli tradycyjnie mi kupon spierd***li? Mam ostatni mecz czysty win Milanu :D https://zapodaj.net/plik-cJ3KFCSk2o

2

@RoberDzik wydaje mi się , że On to mówił w stosunku do krajów które mają zaległości w
opłatach na rzecz NATO

3

@Arden ale mi smaka na rosół zrobiłeś

45

@Bykunn ale co to za jakieś karkołomne porównanie? I jakie historyczne krzywdy? Niebezpiecznie(szczególnie w przypadku Ukrainy) odwoływać się do historii.
Nie ma i nie będzie uzasadnienia dla mordowania cywili w bestialski sposób nie ważne jakiej narodowości, jak można za coś takiego probować usprawiedliwiać?

0

@MESSIah16 a to tylko te oficjalne dane

0

@Sulimo no to streść już cały ten odcinek HBC

2

@don'T.R.I.P.e Za to ludzie oceniajacy kogoś na podstawie poglądów już są cacy

0

@T^L kto taki? ?

0

@T^L Drewniak jest top w prowadzeniu kanału fantasy z elementami sponsoringu. Lekkiego, łatwego i przyjemnego lecz na pewno nie historycznego.

1

@Arden Oczywsicie, ale fajnie nie łamać przy tym prawa i nie narażać państwowych spółek na straty :)

3

@Kamiloza91 Airfix Dogfighter

0

@FCMulti Jestem weterynarzem, chirurgiem. Tak na prawdę nijak ma się wykształcenie do zrozumienia pewnych rzeczy. Mamy taki sam odsetek idiotów wśród lekarzy ludzkich weterynarzy czy hydraulików.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?