0

@KichuBlaugrana Wszystko spoko, tylko dlaczego ten cichy kulturalny klient ma dopłacać za ciszę i spokój? Czy nie powinno być odwrotnie, że dopłacają rodzice zakłócających spokój dzieci? To byłoby sprawiedliwsze rozwiązanie.

0

@Nazio_87 Alez ten nowo rap to jest badziewie, wszyscy jadą na syntezatorach, brzmi to jak odłam disco polo. Przerażajace jak słaba „muzykę” można tworzyć i znaleźć dla niej odbiorców, zaskakujące.

1

@CPuyol otóż to, to jest dziecko wiec ma prawo płakać a Ty jesteś zły jeśli Ci to przeszkadza. W ogóle to powinieneś się cieszyć, że możesz patrzeć na te radosne rozdarte często niewychowane dzieciaki i broń Boze zwróć uwagę bo zostaniesz zlinczowany. Patologia, ale tak jest niestety nie tylko w Polsce.
@marcin62 to nie tyle dyskusja o dzieciach tylko raczej o ich rodzicach i wychowaniu. Grzeczne dziecko samo w sobie nie jest niczym złym, ale rozdarty bachor z roszczeniowym rodzicem któremu wszystko się należy bo przecież to dziecko już zdecydowanie tak.

1

@MesQueUnClub_87 Ale co wy od niego chcecie? To, że każdy był dzieckiem obliguje mnie do tego abym musiał znosić darcie się dzieci, ich niegrzeczne zachowania, roszczeniowych rodziców itd. Sam jeśli to możliwe wybieram hotel tylko dla osób dorosłych i fantastycznie, że takie możliwości pojawiają się też w innych miejscach. I wiecie co? Robię tak dlatego, że kiedy jadę na urlop chce odpocząć a niestety krzyk dziecka i rodzinne awantury to coś co zdecydowanie psuje nastrój. Nie mam i nie zamierzam mieć dzieci, chce spędzić życie realizując swoje cele i chciałbym aby rodzice bombelkow też potrafili to uszanować.

0

@hayek Ojej, to nie masz litości dla tego swojego zwierzątka xD

0

@MesQueUnClub96 Ale tu chodzi o porównanie Ciebie z Sabalenka a nie Sabalenka z Djoko

0

@Bulbulator słuchaj No są ludzie którzy będą się kłócić o to, że ziemia jest płaska wiec co się dziwisz :D

0

@DonMatteo901 na lewicy są sami tacy albo ich potomkowie. W sumie nie tylko tam :/

3

@qbuteq To chore ale z tego samego powodu dla którego o Twojej przyszłości decyduje Seba o IQ równemu marchewce oraz reszta marginesu. Demokracja to chory ustrój pod pewnymi względami

0

@Comentateiro Dziś dopiero dotarło do Ciebie, że sklepy w reklamach i na promocjach oszukują? :D

0

@nwchades Potem podeśle badania wrócę tylko z pracy.

0

@Tom0VeB Rak trzustki po slodzikach używanych w coli zero. Tak.

0

@Zoker wyraziłem po prostu swoje zdanie.

0

@Kozinho. A nie masz obawy o raka trzustki np?

0

@Zoker dobrze już, ochłoń. DLA MNIE to nie ma znaczenia, cola zero smakuje totalnie inaczej.
Jeśli trzeba wszędzie podkreślać, swoje odrębne zdanie używając zaimków osobowych to wybacz.

0

@Zoker to nie ma znaczenia, cola zero zasmakuje totalnie inaczej

0

@Qba2312 Przecież suszarkę i tak stawiasz na pralce wiec nie zajmuje miejsca. Pralko-suszarka to wg mnie słaba opcja.

3

@doc sex without S is ex :|

2

@Medium Amerykanie maja dość Bidena, to prawda i w sumie nie ma się co im dziwic

1

@Allbi nie ludzie tylko zwierzęta z całym szacunkiem do zwierząt

0

@TaughtMule nie jest szokiem, że umiera ktoś prowadzący taki styl życia.

1

@MesQueUnClub96 Oczywiście, że Nole czyli po prostu lepszy tenisista

3

@tristan87 wrzesień najlepszy miesiąc

0

@icon3520 Ja teraz kupuje macbooka Air z tym 15calowym monitorem i nowym procesorem. Ale w moim przypadku to komputer do oglądania filmów

0

@VegetaPolska Ale on zgasł przed mundialem

13

@DonMatteo901 panika w niektórych kręgach odnośnie zbliżających się wyborów jest tak wielka, że te próby zdyskredytowania zagrożenia będą coraz to bardziej groteskowe. A ten Rysiek to w ogóle jest cudo jak go wyciągnęli z piwnicy i kreują ZNOWU na jakiegoś geniusza finansów a widać, że gościowi bliżej do Gruchy z Chłopaki nie płaczą niż do eksperta w kwestiach finansów.

0

@mekston No to chyba tak czy inaczej przewidzieli lepiej od konkurencji

2

@Nano22 Niektórzy tak maja, że w momentach skrajnego stresu się zaczynaja uśmiechać. Mam dokładnie tak samo.
Potem kiedy spuszcza głowie widać jak to przeżywa, ogólnie nie potrafię sobie wyobrazić tego co musiał wtedy czuć i cieszę się, że wstał po tym i podjął walkę.

0

@cules100pro własna działalność w sensie pracuje w swojej przychodni nie u kogos na b2b

0

@cules100pro Ja to się zastanawiam jak Wy na tych etatach dajecie radę wytrzymać. Ja do końca sierpnia dobije do jakichś 50 dni wolnego które już wykorzystałemi nadal czuje, że bardzo potrzebuje odpoczynku.

20/26 dni wolnych od pracy to jest jak napluć komuś w twarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?