2

@don'T.R.I.P.e Za to Ty typowy człowiek z kijem w du**ie

2

@barcanawieki historia Cesarstwa Rzymskiego raczej jak już a nie Włoch

2

@Deviler Ja zazwyczaj przep**dałam hajs na betclicku że względu na fajną apke

0

@Katalończyk 99 za co weszło ich nie lubi ?

0

@barpol11 Odnośnie małych gospodarstw, wszystko wygląda tak jak ma wyglądać. W Polsce mamy ARiMR przecież sama nazwa zdradza czym ta agencja się zajmuje. RESTRUKTURYZACJA, czyli wycięcie w pień tych małych rodzinnych gospodarstw kosztem budowania dużych prywatnych konsorcjów rolniczo-przemysłowych, małych rolników nikt nie chce i trzeba zdać sobie z tego sprawę.

1

@aldewir obok mojej byłej uczelni na akademickiej :)

2

@kubix05 bardzo uprzejmy człowiek, często spotykam go w Lublinie, chyba maja tam studio do 1 z 10

0

@KibicBarcy84 myśle jednak, że ma większa wiedzę o finansach klubu niż Ty :)

0

@FcPortoFan1999 dla madrytu, po prostu tyle wystarczy, z dużymi nie musisz wyjeżdżać ;)

0

@cules100pro jeśli zależy Ci na bezawaryjności to jakaś Toyota

0

@mekston ale wy sir tu jaracie tym Alcarazem niezdrowo, wyluzujcie chłopcy xD

8

@wojopancer tez czytam i nie wierze, Pan się chyba urodził w 2010

12

@DonMatteo901 TVN = TVP
Swoją droga, widać na pokładzie panika skoro robią takie materiały nt. Konfederacji

1

@Kapitan hawk oglądałem to w pokoju hotelowym będąc na nartach w Krynicy pamietam jakby to było wczoraj

0

@Survier wspolczuje Ci takiego życia.

2

Obejrzalem sobie ten Twitter Tuska z wczoraj i niesamowite jest to jak człowiek może w żywe oczy kłamać i jeszcze puszczać to w sieć :D tutaj go podziwiam(zreszta innych polityków tez)

0

@Piotr777 Oczywiście, że tak tzw. resortowe dzieci. Fajnie, że są jeszcze świadomi ludzie nadzieja dla tego narodu wciąż się tli.

0

@4drian0 to jest byk, nie krowa

0

@Explode trochę przypomina, rzeczywiście :D

1

@mindbender84 Ale ten Lis jest już groteskowy w tym ubóstwianiu Tuska xD

67

@D10SLEO No niestety wyborców KO cechuje buta, arogancja oraz poczucie wyższości nad innymi które jest kompletnie nieuzasadnione.

1

@Colon ale ma kopyto, uaa

4

@Johnson zdajesz sobie sprawę, że Verstappen i Perez nie maja identycznych bolidów?

0

@IronSanHybrid drugi telefon rozwiązuje problem połowicznie

3

@IronSanHybrid Żebyś nie musiał mieć non stop podłączonego telefonu do ładowania bo to niszczy baterie, to raz. A dwa to po prostu wygodniej jest mieć zamontowane to na stałe, nie włączać aplikacji tylko po prostu jest to ciagle w trybie stand-by

0

@Mroziu No to co napisałem wyżej, we Francji się dzieje a w mediach cisza

0

@Emhyr oj tez nie do końca wiadomo gdzie kończą się farmazony a zaczyna true crime

0

@LS właścicielem RMF są Niemcy

0

@SteuerFreiMoney No tak, bo po Niemiecku to pewnie władasz językiem iście literackim. Pozdrawiam.

0

@fenix1983 Nie ma, byłem w tej chwili ponownie. Nigdzie na głównej w aktualnych wydarzeniach nie ma nawet wzmianki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?