MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@don'T.R.I.P.e Za to Ty typowy człowiek z kijem w du**ie
2
@barcanawieki historia Cesarstwa Rzymskiego raczej jak już a nie Włoch
2
@Deviler Ja zazwyczaj przep**dałam hajs na betclicku że względu na fajną apke
0
@Katalończyk 99 za co weszło ich nie lubi ?
0
@barpol11 Odnośnie małych gospodarstw, wszystko wygląda tak jak ma wyglądać. W Polsce mamy ARiMR przecież sama nazwa zdradza czym ta agencja się zajmuje. RESTRUKTURYZACJA, czyli wycięcie w pień tych małych rodzinnych gospodarstw kosztem budowania dużych prywatnych konsorcjów rolniczo-przemysłowych, małych rolników nikt nie chce i trzeba zdać sobie z tego sprawę.
1
@aldewir obok mojej byłej uczelni na akademickiej :)
2
@kubix05 bardzo uprzejmy człowiek, często spotykam go w Lublinie, chyba maja tam studio do 1 z 10
0
@KibicBarcy84 myśle jednak, że ma większa wiedzę o finansach klubu niż Ty :)
0
@FcPortoFan1999 dla madrytu, po prostu tyle wystarczy, z dużymi nie musisz wyjeżdżać ;)
0
@cules100pro jeśli zależy Ci na bezawaryjności to jakaś Toyota
0
@mekston ale wy sir tu jaracie tym Alcarazem niezdrowo, wyluzujcie chłopcy xD
8
@wojopancer tez czytam i nie wierze, Pan się chyba urodził w 2010
12
@DonMatteo901 TVN = TVP
Swoją droga, widać na pokładzie panika skoro robią takie materiały nt. Konfederacji
1
@Kapitan hawk oglądałem to w pokoju hotelowym będąc na nartach w Krynicy pamietam jakby to było wczoraj
0
@Survier wspolczuje Ci takiego życia.
2
Obejrzalem sobie ten Twitter Tuska z wczoraj i niesamowite jest to jak człowiek może w żywe oczy kłamać i jeszcze puszczać to w sieć :D tutaj go podziwiam(zreszta innych polityków tez)
0
@Piotr777 Oczywiście, że tak tzw. resortowe dzieci. Fajnie, że są jeszcze świadomi ludzie nadzieja dla tego narodu wciąż się tli.
0
@4drian0 to jest byk, nie krowa
0
@Explode trochę przypomina, rzeczywiście :D
1
@mindbender84 Ale ten Lis jest już groteskowy w tym ubóstwianiu Tuska xD
67
@D10SLEO No niestety wyborców KO cechuje buta, arogancja oraz poczucie wyższości nad innymi które jest kompletnie nieuzasadnione.
1
@Colon ale ma kopyto, uaa
4
@Johnson zdajesz sobie sprawę, że Verstappen i Perez nie maja identycznych bolidów?
0
@IronSanHybrid drugi telefon rozwiązuje problem połowicznie
3
@IronSanHybrid Żebyś nie musiał mieć non stop podłączonego telefonu do ładowania bo to niszczy baterie, to raz. A dwa to po prostu wygodniej jest mieć zamontowane to na stałe, nie włączać aplikacji tylko po prostu jest to ciagle w trybie stand-by
0
@Mroziu No to co napisałem wyżej, we Francji się dzieje a w mediach cisza
0
@Emhyr oj tez nie do końca wiadomo gdzie kończą się farmazony a zaczyna true crime
0
@LS właścicielem RMF są Niemcy
0
@SteuerFreiMoney No tak, bo po Niemiecku to pewnie władasz językiem iście literackim. Pozdrawiam.
0
@fenix1983 Nie ma, byłem w tej chwili ponownie. Nigdzie na głównej w aktualnych wydarzeniach nie ma nawet wzmianki.