0

@Mroziu No tym bardziej, nie zastanawia Cię dlaczego połowa to kłamstwa? Sam nie oglądam TV od wielu lat, informacje o świecie zdobywam głównie z Twittera i dziś postanowiłem skonfrontować to co aktualnie dzieje się we Francji z tym co na ten temat mówią media Polsce(ale nie tylko)

1

@LS A czy ja gdzieś powiedziałem, że nie ma nigdzie? Napisałem, że zrobiłem szybki przegląd portali najpopularniejszych, sam wymieniając jeden w którym coś było. Wydaje mi się, że skoro temat wirusa i szczepień był na czerwonym pasku 2 lata to temu problemowi tez należałoby poświecić czas wszakże Francja to członek UE wiec ich sytuacja powinna obchodzić świadomych obywateli Europy

1

@Mroziu A to źle chyba, trzeba mieć świadomość co się dzieje u kogoś wtedy łatwiej unikać powielania tych samych błędów

2

@HighestInTheRoom No ale właśnie zacząłem się nad tym zastanawiać i stad to lekkie przerażenie. Bo do cholery kto pociąga za te sznurki i gdzie one sięgają :|

5

@SteuerFreiMoney jeszcze analfabeta :)

3

Jak to jest, że Francja przygotuje się jak do wojny na 5 noc zamieszek a media milczą. Zrobiłem szybki przegląd najpopularniejszych polskich serwisów i chyba tylko na tvp info i RMF FM (dzięki @LS ) są informacje na bieżąco o wydarzeniach we Francji. To jest już nie tyle dziwne co przerażajace bo komu do cholery zależy żeby takie sprawy wyciszać?

0

@Luciano99 pozamiatane.

0

@VegetaPolska Fakty są takie, że nie ważne chaos czy łamanie prawa pracy wy się na to godzicie. Jeśli byście przestali się godzić to by tak nie było. W tej sytuacji pewnie jednym i drugim jest to na rękę.

0

@FCB_dimiC Nie, ja właśnie zatrudniam dlatego mówię z pierwszej ręki jak to jest.

0

@Borneo No wiec my nie chcemy chmary ludzi którzy nie bacząc na konsekwencje będą chcieli się przedrzeć do Niemiec. Tym bardziej ten pomysł jest niepoważny. Żyjemy w 21wieku w wolnej Europie i Ci ludzie powinni mieć prawo sami wybrać gdzie chce przybyć uciekając przed wojna. Jeśli chcą do Niemiec to nie możemy ich siła przetrzymywać w Polsce, to wbrew wszelkim konwencjom praw człowieka, dobrze, że Polska nie przykłada do tego ręki

0

@tbas truchła tych niezaszczepionych, którzy mieli nie dożyć następnych świat tez jakoś po ulicach się nie walają.

3

@VegetaPolska a czy Ty wiesz, że bycie dyrektorem polega na jak najlepszym wykorzystaniu siły roboczej? Wy na nich tyracie z każdym miesiącem lepiej, szybciej, dokładniej i dłużej a oni po każdym miesiącu księgują kolejne sukcesy i wypłacają nagrody zarządowi :)
Miłej pracy

3

@Przemek2323 Ty za to chyba słabo rozumiesz to co oglądasz, imigranci byliby tu relokowani przymusowo i bez możliwości swobodnego opuszczania kraju.

1

@Saviola88 No to przestaną przyjmować po 100 pacjentów dziennie bo i tak mija się z celem przyjmowanie kogos kiedy wizyta trwa 5minut.
E recepty to patologia i dobrze, że coś z tym robią.

7

@Kgorecki2500 kupując mopsy/buldożki przyczyniasz się do cierpienia tych zwierząt. Są to psy z taka ilością schorzeń genetycznych, że nie powinny być rozmnażane a ludzie którzy je kupują dla fanaberii nie powinni mianować się miłośnikami zwierząt

0

@Azi gdzie ja powiedziałem, że zagłosuje na konfederacje?

0

@Azi Ty tylko potwierdzasz, że nie bardzo ogarniasz o co chodzi w polityce. Jeśli uważasz, że utworzenie rzadu większościowego i dostanie kilku teczek ministrów oraz wice premiera to nic nie znaczy to chyba nie ma co z Tobą dyskutować. Fakt jest taki, że bredzisz o nic nie znaczącej 3 sile w aktualnych sondażach i podkreślasz, że ta nieznacząca siła stworzy rząd.
Widzę mocno tam Ci się styki popaliły z tych nerwow.

2

@Azi dałeś idealny przykład w tej dyskusji, gratuluje xD

0

@Tasde to nie jest treść ustawy ani link do głosowania

1

@ranger3120 karuzela kutang - cudowne określenie.

1

@herkin13 przecież do Google Maps jest aplikacja

0

@BorzyKrzys co ma bycie prawilniakiem do faktu, że nie uważam tej Pani za jakaś wybitną piękność, wystarczy zaakceptować ten fakt. Ja Cię stulejarzem nie nazywałem a mógłbym ;)

9

@DonMatteo901 inteligentny, opanowany człowiek. Ja bym tam chyba nie wytrzymał po takich tendencyjnych, głupich pytaniach

1

@DonCarletto @Medium ja wiem wiem, śpiewa po francusku, tak pół żartem to napisałem :P

0

@Medium a nie kanadyjskiej muzyki?

0

@El Madridista. No na pewno zawodnik w tym wieku nagle zgodzi się na obniżkę xD

4

@BorzyKrzys ja na prawdę nie wiem czym wy się jaracie, takich ciał jest na pęczki wszędzie. No chyba, że jarasz się intelektem ale nie sadze..

0

@BordowyPtak mam 31lat ;)

0

@Emhyr Niektórzy mogą tak jeść i nie odbija się to na ich zdrowiu ani wadze. Sam należę do osób które jedzą wszystko w nieograniczonych ilościach i o przeróżnych porach a moja waga jak zaklęta 85kg przy 198cm :D

1

@Untouchable najważniejsze to mieć jak najmniej cennych rzeczy przy sobie, wystarczy karta i to tak dobrze schowana, w Barcelonie nawet nie wiesz kiedy a zostaniesz okradziony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?