MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu No tym bardziej, nie zastanawia Cię dlaczego połowa to kłamstwa? Sam nie oglądam TV od wielu lat, informacje o świecie zdobywam głównie z Twittera i dziś postanowiłem skonfrontować to co aktualnie dzieje się we Francji z tym co na ten temat mówią media Polsce(ale nie tylko)
1
@LS A czy ja gdzieś powiedziałem, że nie ma nigdzie? Napisałem, że zrobiłem szybki przegląd portali najpopularniejszych, sam wymieniając jeden w którym coś było. Wydaje mi się, że skoro temat wirusa i szczepień był na czerwonym pasku 2 lata to temu problemowi tez należałoby poświecić czas wszakże Francja to członek UE wiec ich sytuacja powinna obchodzić świadomych obywateli Europy
1
@Mroziu A to źle chyba, trzeba mieć świadomość co się dzieje u kogoś wtedy łatwiej unikać powielania tych samych błędów
2
@HighestInTheRoom No ale właśnie zacząłem się nad tym zastanawiać i stad to lekkie przerażenie. Bo do cholery kto pociąga za te sznurki i gdzie one sięgają :|
5
@SteuerFreiMoney jeszcze analfabeta :)
3
Jak to jest, że Francja przygotuje się jak do wojny na 5 noc zamieszek a media milczą. Zrobiłem szybki przegląd najpopularniejszych polskich serwisów i chyba tylko na tvp info i RMF FM (dzięki @LS ) są informacje na bieżąco o wydarzeniach we Francji. To jest już nie tyle dziwne co przerażajace bo komu do cholery zależy żeby takie sprawy wyciszać?
0
@Luciano99 pozamiatane.
0
@VegetaPolska Fakty są takie, że nie ważne chaos czy łamanie prawa pracy wy się na to godzicie. Jeśli byście przestali się godzić to by tak nie było. W tej sytuacji pewnie jednym i drugim jest to na rękę.
0
@FCB_dimiC Nie, ja właśnie zatrudniam dlatego mówię z pierwszej ręki jak to jest.
0
@Borneo No wiec my nie chcemy chmary ludzi którzy nie bacząc na konsekwencje będą chcieli się przedrzeć do Niemiec. Tym bardziej ten pomysł jest niepoważny. Żyjemy w 21wieku w wolnej Europie i Ci ludzie powinni mieć prawo sami wybrać gdzie chce przybyć uciekając przed wojna. Jeśli chcą do Niemiec to nie możemy ich siła przetrzymywać w Polsce, to wbrew wszelkim konwencjom praw człowieka, dobrze, że Polska nie przykłada do tego ręki
0
@tbas truchła tych niezaszczepionych, którzy mieli nie dożyć następnych świat tez jakoś po ulicach się nie walają.
3
@VegetaPolska a czy Ty wiesz, że bycie dyrektorem polega na jak najlepszym wykorzystaniu siły roboczej? Wy na nich tyracie z każdym miesiącem lepiej, szybciej, dokładniej i dłużej a oni po każdym miesiącu księgują kolejne sukcesy i wypłacają nagrody zarządowi :)
Miłej pracy
3
@Przemek2323 Ty za to chyba słabo rozumiesz to co oglądasz, imigranci byliby tu relokowani przymusowo i bez możliwości swobodnego opuszczania kraju.
1
@Saviola88 No to przestaną przyjmować po 100 pacjentów dziennie bo i tak mija się z celem przyjmowanie kogos kiedy wizyta trwa 5minut.
E recepty to patologia i dobrze, że coś z tym robią.
7
@Kgorecki2500 kupując mopsy/buldożki przyczyniasz się do cierpienia tych zwierząt. Są to psy z taka ilością schorzeń genetycznych, że nie powinny być rozmnażane a ludzie którzy je kupują dla fanaberii nie powinni mianować się miłośnikami zwierząt
0
@Azi gdzie ja powiedziałem, że zagłosuje na konfederacje?
0
@Azi Ty tylko potwierdzasz, że nie bardzo ogarniasz o co chodzi w polityce. Jeśli uważasz, że utworzenie rzadu większościowego i dostanie kilku teczek ministrów oraz wice premiera to nic nie znaczy to chyba nie ma co z Tobą dyskutować. Fakt jest taki, że bredzisz o nic nie znaczącej 3 sile w aktualnych sondażach i podkreślasz, że ta nieznacząca siła stworzy rząd.
Widzę mocno tam Ci się styki popaliły z tych nerwow.
2
@Azi dałeś idealny przykład w tej dyskusji, gratuluje xD
0
@Tasde to nie jest treść ustawy ani link do głosowania
1
@ranger3120 karuzela kutang - cudowne określenie.
1
@herkin13 przecież do Google Maps jest aplikacja
0
@BorzyKrzys co ma bycie prawilniakiem do faktu, że nie uważam tej Pani za jakaś wybitną piękność, wystarczy zaakceptować ten fakt. Ja Cię stulejarzem nie nazywałem a mógłbym ;)
9
@DonMatteo901 inteligentny, opanowany człowiek. Ja bym tam chyba nie wytrzymał po takich tendencyjnych, głupich pytaniach
1
@DonCarletto @Medium ja wiem wiem, śpiewa po francusku, tak pół żartem to napisałem :P
0
@Medium a nie kanadyjskiej muzyki?
0
@El Madridista. No na pewno zawodnik w tym wieku nagle zgodzi się na obniżkę xD
4
@BorzyKrzys ja na prawdę nie wiem czym wy się jaracie, takich ciał jest na pęczki wszędzie. No chyba, że jarasz się intelektem ale nie sadze..
0
@BordowyPtak mam 31lat ;)
0
@Emhyr Niektórzy mogą tak jeść i nie odbija się to na ich zdrowiu ani wadze. Sam należę do osób które jedzą wszystko w nieograniczonych ilościach i o przeróżnych porach a moja waga jak zaklęta 85kg przy 198cm :D
1
@Untouchable najważniejsze to mieć jak najmniej cennych rzeczy przy sobie, wystarczy karta i to tak dobrze schowana, w Barcelonie nawet nie wiesz kiedy a zostaniesz okradziony