0

@HighestInTheRoom Jakbys siedział u kogoś na chacie w ogródku na angielskim pato osiedlu, ale ogólnie polecam :D Atmosfera i stadion wręcz ociekają klimatem wysp.

2

@Kidd Vanitas vanitatum et omnia vanitas

2

@HighestInTheRoom byłem na tym stadionie w 2013 roku :)

2

@Kengo co to jest plaster lakmusowy?

1

@Mario96w i bardzo słusznie

4

@NeKenI sen jest dla slabych

7

@michal26 No nie był bo nie gra w realu wiec koniec w ogóle dyskusji.

1

@fart To dlaczego Niby selekcja naturalna a głupich jakby przybywa :D

1

@333tricampeones333 No jasne, nie trzeba być lekarzem by leczyć ludzi

6

@tbas no, żeby ryzykować życie dla napierdalanki za hajs ku uciesze pospólstwa to nie wiem czy należy ich szanować czy współczuć

0

@MysticCat mówisz coś na temat poziomu elektoratu wiec wytłumacz mi jakim tutaj wzorem się kierujesz i stawiasz kogos na jakimś poziomie tylko dlatego, że głosuje na dana partie?

1

@Azi Ty natomiast prezentujesz rozumiem wyższy poziom jakiego elektoratu?

1

@VegetaPolska Niee, tylko się przespali ze sobą, w ogóle ona się do niego już na lekcjach kleiła xD

2

@partymaker ilość tańców ograniczona

1

@Lionel_Messi10 tez miałem od Angola dobra laske, co więcej po latach kolega z tej samej klasy ja zrobił xD

3

@Death_voice skoro Tebas żałuje 3mln ma Goal line kluby powinny wystąpić ze wspólnym oświadczeniem i się na to złożyć. :D

0

@Nazio87 podrzuć jakieś dobre podcasty kryminalne/o seryjnych mordercach

1

@Kessie Nie ma piękniejszego miejsca na tej naszej Ziemii

2

@kamyk_23 LBJ to jest taki CR7 koszykówki, nie trawie typa. Zero kultury

0

@wasacz ja tez bardzo lubię Kowala No i tak jak mówisz z ta Iga to popłynął

0

@MesQueUnClub96 są ludzie i parapety, także zasuwaj pod okno

6

@MesQueUnClub96 on tez wygłasza swoje opinie i się tego nie wstydzi, wiec co się czepiasz hipokryto?

1

@Krystian1588 No bardzo prawdopodobne, że tak właśnie było do tego jeszcze dostał w bonusie wiatr i deszcz

0

@AmigoBlancos ale ja nie mówię czy było blisko tylko co by było gdyby liga jeszcze trochę potrwała patrząc na dyspozycje madrytu

2

@Mns21 rosyjskie trolle są wszędzie

0

@AmigoBlancos oczywiście, że się da i madryt wcale nie byłby od tego daleki w tym sezonie

0

@AmigoBlancos To tak jak madryt, jeszcze kilka kolejek i wypadli by poza 4

2

@Deviler na komunie, 1 i zarazem ostatni raz. Ponad 20 lat temu

2

@AmigoBlancos ty się lepiej martw na kogo może wpaść madryt z drugiego koszyka.

1

@draxidox oj No już nie przesadzaj, to nie skoki narciarskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?