MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Jakbys siedział u kogoś na chacie w ogródku na angielskim pato osiedlu, ale ogólnie polecam :D Atmosfera i stadion wręcz ociekają klimatem wysp.
2
@Kidd Vanitas vanitatum et omnia vanitas
2
@HighestInTheRoom byłem na tym stadionie w 2013 roku :)
2
@Kengo co to jest plaster lakmusowy?
1
@Mario96w i bardzo słusznie
4
@NeKenI sen jest dla slabych
7
@michal26 No nie był bo nie gra w realu wiec koniec w ogóle dyskusji.
1
@fart To dlaczego Niby selekcja naturalna a głupich jakby przybywa :D
1
@333tricampeones333 No jasne, nie trzeba być lekarzem by leczyć ludzi
6
@tbas no, żeby ryzykować życie dla napierdalanki za hajs ku uciesze pospólstwa to nie wiem czy należy ich szanować czy współczuć
0
@MysticCat mówisz coś na temat poziomu elektoratu wiec wytłumacz mi jakim tutaj wzorem się kierujesz i stawiasz kogos na jakimś poziomie tylko dlatego, że głosuje na dana partie?
1
@Azi Ty natomiast prezentujesz rozumiem wyższy poziom jakiego elektoratu?
1
@VegetaPolska Niee, tylko się przespali ze sobą, w ogóle ona się do niego już na lekcjach kleiła xD
2
@partymaker ilość tańców ograniczona
1
@Lionel_Messi10 tez miałem od Angola dobra laske, co więcej po latach kolega z tej samej klasy ja zrobił xD
3
@Death_voice skoro Tebas żałuje 3mln ma Goal line kluby powinny wystąpić ze wspólnym oświadczeniem i się na to złożyć. :D
0
@Nazio87 podrzuć jakieś dobre podcasty kryminalne/o seryjnych mordercach
1
@Kessie Nie ma piękniejszego miejsca na tej naszej Ziemii
2
@kamyk_23 LBJ to jest taki CR7 koszykówki, nie trawie typa. Zero kultury
0
@wasacz ja tez bardzo lubię Kowala No i tak jak mówisz z ta Iga to popłynął
0
@MesQueUnClub96 są ludzie i parapety, także zasuwaj pod okno
6
@MesQueUnClub96 on tez wygłasza swoje opinie i się tego nie wstydzi, wiec co się czepiasz hipokryto?
1
@Krystian1588 No bardzo prawdopodobne, że tak właśnie było do tego jeszcze dostał w bonusie wiatr i deszcz
0
@AmigoBlancos ale ja nie mówię czy było blisko tylko co by było gdyby liga jeszcze trochę potrwała patrząc na dyspozycje madrytu
2
@Mns21 rosyjskie trolle są wszędzie
0
@AmigoBlancos oczywiście, że się da i madryt wcale nie byłby od tego daleki w tym sezonie
0
@AmigoBlancos To tak jak madryt, jeszcze kilka kolejek i wypadli by poza 4
2
@Deviler na komunie, 1 i zarazem ostatni raz. Ponad 20 lat temu
2
@AmigoBlancos ty się lepiej martw na kogo może wpaść madryt z drugiego koszyka.
1
@draxidox oj No już nie przesadzaj, to nie skoki narciarskie