0

@Borneo współczuje Ci, gorąco Ci współczuje, że polityka tak wyżarła Ci umysł. Ochłoń bracie.
Ja nie śledzę tego szamba, nie interesuje mnie kto w następnych wyborach mnie oklamie.
Odniosłem się tylko do Twojego komentarza bez ingerencji w politykę. Nie obchodzi mnie to.

0

@Borneo Widzę, że masz problemy z przyswajaniem prostych zdań. Spieszę z pomocą. Nigdzie w moim komentarzu nie oskarżyłem o nic prezydenta Wwa, wiec nie wiem z czym, z jakimi dowodami i po co mam iść do sądu. Chyba jesteś delikatnie mówiąc przewrażliwiony.

P.S. Nie musisz mówić o tym ze mieszkasz w wwa, to na prawdę doskonale widać po sposobie Twojej wypowiedzi oraz po jej treści.

0

@MarioVeB! O to, to. Chwila spokoju była, taki prezent od administracji na święta :)

0

@tbas otóż to. szkoda, że 1% społeczeństwa ogarnia jak działa internet, media społecznościowe i zarabianie na nich

2

@Borneo Ale kto powiedział, że studia powodują stanie się dobrym, uczciwym politykiem. Nikt nie podważa jego wiedzy tylko jego zachowania

0

@Trojanek23 Jest tez 3 grupa ludzi. Tacy którzy potrafią robić to wszystko bez wcześniejszego odurzania się alkoholem

0

@draxidox Absokutnie wszystko co proponuje TV to największe dno i metr mułu. Czasem kiedy będąc u kogos dotrze do mnie co produkuje TV to przeraża mnie, że są na to odbiorcy.

0

0

@Zoker Otorz to, i zaraz się okaże, że powinnismy mieć wyrzuty sumienia kupując nowy tshirt…

3

@maroon Jeśli Cię nie będzie stać na mięso prawdziwe to pewnie za 20-30 lat będziesz zmuszony je jeść. Mięsem in vitro będziemy karmić najbiedniejszych natomiast dla wyższej klasy będzie prawdziwe mięsko

5

@Zoker warzyw i owoców ogólnie tez. Nie używasz tez np. plastiku bo do jego produkcji to dopiero potrzebna jest duża ilość wody :)

3

@Kengo Nie wprowadza tego mięsa jeszcze długo wiec nie ma się co zastanawiać. Włochy właśnie ustanowiły kary za dystrybucje mięsa in vitro.
Przy okazji jeśli zmienisz sklad mięsa np wołowego to to nie bedzie już to samo mięso straci swoje właściwości etc.

0

@partymaker Liga mistrzów Ci się nie nudzi?

0

@ro3ak na pewno większość win nie nadaje się Do leżakowania.
A z ciekawości czy z butelek 40%++ nie paruje alkohol przez co ubywa zawartości?

1

@ro3ak Ogólnie nie każdy alkohol nadaje się do kolekcjonowania, szczególnie wino to które pije 95% ludzi nie nadaje się do leżakowania. Zwróć tez uwagę czy przez cały ten czas butelki były trzymane w odpowiednich warunkach.
Zmierzam do tego, że może sprawdź ile z tych 200 butelek nadal nadaje się do leżakowania a ile do wyrzucenia.
Mówie z doświadczenia bo sam odkładałem latami prezenty alkoholowe do spiżarni bo alkoholu nie pije i po latach kilkaset butelek poszło do kanalizacji

0

@kylian7 święte słowa

0

@MysticCat Ok dzięki za info, chciałem z czystej ciekawości sprawdzić jak wyglada sytuacja. Szczerze mówiąc sam o tym już trochę zapomniałem i tez na szczęście nie zostałem do szczepienia zmuszony. Oczywiście rozumiem, że niektórzy z uwagi na stan zdrowia i inne choroby towarzyszące po prostu musza :)

0

Tak w klimacie wspominek około Covidowych. Temat jakby trochę umarł wiec pytanie do osób szczepiących się, która dawkę planujecie teraz przyjąć i w ogóle ile razy w roku się szczepicie? No i w sumie najważniejsze czy ktoś w ogóle jeszcze się szczepi czy po kolejnej OSTATECZNEJ dawce przypominającej macie juz spokój?

2

@DonMatteo901 Najgorsze jest to, że w Polsce pod klubami i innymi miejscami uciechy plebeljuszy odbywają się takie same sceny.

0

@kamilos1214 I co zapłacisz za to? Idź najpierw do gastrologa i poproś o skierowanie

1

@bartas97 Tutaj link do wywiadu w którym Pan wyjaśnił wszystkie związki Franco z Realem. Powinno dotrzeć do Ciebie
https://m.pch24.pl/real-madryt-wojna-i-general-franco/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartas97 Człowieku czy Ty wiesz kto to był Franco i krew ilu niewinnych ludzi ma na rękach? Nie wiesz o prześladowaniach jakich zeznawali Katalończycy czy Baskowie? Wiesz czym była wojna domowa w Hiszpanii? Co Ty mi tu pieprzysz o tym czy Franco był wiernym kibicem czy chodził na mecze. Nie obchodzi mnie jego życie prywatne. Trzeba być zakłamanym żeby uważać ze pod rządami franco królewski klub z madrytu nie miał lżej. A nawet jeśli on nie miał lżej to na pewno inni mieli trudniej.

2

@bartas97 albo wtedy kiedy tacy jak Ty naucza się historii.

0

@VbamboeB od zawsze mówiłem ze żyje w patologicznej rodzinie xD

0

@Ghostface jestem jednym z tych którzy w rodzinie bliskiej maja kilku lekarzy i nie maja pojęcia jak działa NFZ xD

0

@Criss18Barca a to nie wiesz, że o tak nie działa? To Ty idziesz do lekarza i mówisz ze chcesz l4 nie musisz nikogo przekonywać

7

@Emhyr to na pewno nie był finał kings league

0

Chyba postawie na psg żeby zwiększyć szanse ich porażki

3

@PatrychoO szejk by dostał udaru xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?