MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rafalx160 Zgadzam się w 100%.
Prawda jest tez to, że będąc mężem nie można już bzykać przypadkowych dziewczyn.
3
Wszedłem sobie wieczorkiem po pracy na ramble poczytać jak minął piłkarski dzień, może jakieś ciekawe info, analizy, przemyślenia. A tam co? BLANKA a co najlepsze niektórzy jeszcze włączają w ten wątek PiS, alez dramat co wy robicie ze swym życie xD
0
@ViscaElBarca98 Pewnie zaraz mnie wszyscy wyśmieją ale najlepiej zastosować zioła w tym przypadku płukanki szałwi, jeżówki i oczywiście rumianek. Przeciwbólowo hakorośl
Z farmaceutyków bez recepty nic wartego uwagi nie kupisz, nie ma za bardzo skutecznych leków przeciwbólowych bez recepty, wszystkie ketonale, opokany itd to 1/10 w skali mocy.
Przeciwzapalnie możesz wziąć meloxicam.
1
@Krystian1588 Ja tez zawsze spadałem na 4 łapy bo byłem w samorządzie szkolnym. xD polityka rządzi wszędzie od najmłodszych lat :D
6
@kubix05 Jeden z ostatnich żyjących prawdziwych aktorów
2
@Krystian1588 nie raz się robiło akcje z dziennikiem. Ale tylko wierzchołek góry lodowej w moim przypadku xD
Co ciekawe mniej więcej od 1 liceum był u mnie w szkole dziennik internetowy, mama do dziś wspomina, że w życiu nie dostała do niego hasła nawet xD
@ennuye Byly tylko większe emocje, najpierw trzeba było zdobyć hasło, fajne było takie rozpracowywanie, czasem tygodniami nauczycieli haha
0
@Kengo otóż pomyślał, nawet więcej niż 20 lat temu radzieccy lekarze przeprowadzali takie „doświadczenia” to metoda stara jak świat
0
@Kengo motywowanie kości do wzrostu, czyli ucięcie jej w połowie założenie zewnętrznej ortezy i rozciąganie nogi. Nie wiem jak można być tak głupim by robić sobie taka krzywdę
0
@Rust_Cohle tak, ja korzystałem do nauki na studiach, mój kolega był zapalonym kulturysta i miał takie sprzęty, że czasem musiałem po tym pójść pobiegać zamiast się uczyć.
0
@Objectivo i spoconych ludzi
0
@Kettger W koszu taka przewaga nic nie znaczy
1
@Messi96_96 przecież by się zesrarli w madrycie
1
@Emhyr kocham jak on coś ustala z ludźmi xD
0
Czy znacie jakichś polskich bukmacherów w aplikacjach których istnieje możliwość zmiany języka na angielski lub francuski?
0
@Messibestplayerintheworld Szkoda, że ny takich zawodników nie potrafimy wytransferować za grube $$$ do Arabii tylko odchodzą za darmo, przecież madryt by za niego jeszcze wyrwał z 40mln
1
@kacper201 to i tak kulturalnie, że się z Tobą rozstała. Moja laska zaczęła układać sobie drugie życie pod koniec studiów ale jako, że byłem jej potrzebny do ich ukończenia w komfortowych warunkach to jeszcze mnie pół roku wodziła za nos :) także pierd***l ja, powinien Ci właśnie teraz spaść kamień z serca bo zobaczyłeś jaka ona jest i jak bardzo nie warto z kimś takim być.
0
@Nazio87 Jemu w KS to raczej nikt nie płaci to po pierwsze, po drugie nie trzeba być Borkiem żeby kupić kilka mieszkań pod wynajem(wystarczy ruszyc dupe i wziąć się do roboty) a po trzecie nie ma nic bardziej polskiego jak zaglądanie do cudzego portfela. Żałosne
0
@Emhyr od francuskich mediów do których strumieniem płynie hajs za ta propagandę. To samo robi Katar
0
@cules100pro nie spodziewałbym się żeby w środku było bardziej przytulnie po przebudowie, wszakże szkielet stadionu pozostaje bez zmian właściwie.
2
@Antajbandaj czemu ma się zatrzymać na 4? Ja mu życzę pobicia rekordu najlepiej jakby pizdnal z 7 czego sobie i Wam życzę.
0
@Puyolex do wybitnych tez nie należy
0
@Nazio87 Jaka kara śmierci, przecież to jest najmniejszy wymiar kary, zero cierpienia. Dla takich ludzi powinny zostać wskrzeszone łagry.
21
@Kengo dziś większy % związków jest toksyczny? XD ile Ty masz lat? Chyba nie pamiętasz lat komuny oraz post komuny jakie wtedy istniały patologie społeczne.
2
@Pawci023x dla Amerykanów takie wideo z metra to jak film z innej planety.
0
@dAvi_2 zależy od wcześniejszego użytkownika
1
@Gitarkafcb kurczę nawet na cele charytatywne by coś człowiek zapłacił za taka możliwość xD
0
@tbas to tylko przypuszczenia, ale jedno jest pewne lepiej kiedy rywal wie mniej niż więcej
1
@tbas żeby rywal układał taktykę pod drużynę w której nie będzie grał Modric
2
@Lionel_Messi10 Jemu się nie tyle odkleilo co przykleiło trochę $$$ za takie słowa, jestem przekonany, że szejk rozpęta kampanie nienawiści przeciwko Leo. Myśle, że po ewentualnym transferze do nas klubowi tez się oberwie bo urażona duma pasterza kóz tego tak nie zostawi i będzie się mścił
5
@kubix05 ja tęsknie za tym ze wtedy nie było telefonów komórkowych. Jechałeś nad taka wodę i koniec, do póki nie wróciłeś świat musiał poczekać. Dziś jeden telefon, wiadomość burzy spokój.