MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro U mnie z gorzkim nie pasuje, aczkolwiek bardzo lubie smak kwaśny co by tłumaczyło zamiłowanie do pewnego psychodelika xD
11
@Encore Gdzie jest Pan Grzesiowski straszący nas ze we wrześniu jak wszyscy wrócą z wakacji to umrzemy? Przepraszam dawał tylko szanse na przetrwanie zaszczepionym, jeb**a szopka.
3
@maroon Nie wiem ale Jego opinia to najwyższy TOP
0
@FireBarca1899 Kozi pastuch dostałby udaru z nerwow
5
@mekston dokładnie, to były lata gdzie śmialiśmy się z ligi angielskiej i ich „potęgi” co niesamowicie denerwowało samych angoli. Liga hiszpańska wtedy to był odpowiednik angielskiej dziś tym bardziej liczby Leo robią szokujące wrażenie
0
@derus typowe krótkowzroczne myślenie
0
@Survier W ciemno stawiam, że jesteś Ślązakiem :D
0
@AmigoBlancos A gdzie ma przebywać dziennikarz/korespondent którego zadaniem jest żyć w danym kraju i na bieżąco przekazywać z niego materiały, wywiady, etc.
Nie wiem jak Laboga, tak nieobiektywny dziennikarz może być uznawany za jednego z najlepszych.
1
@Artysta9 tak, dać szanse 15 Latkowi w lidze seniorów, szanse na co?
7
@Blantozaur Nie wszyscy pracują w budżetówce która robi wolne nawet z okazji inienin kota. W tym kraju są tez ludzie który ciężko pracują np. w swoich firmach :P
1
@Deviler jak wszyscy inteligentni, kulturalni ludzie na poziomie
0
Obstawia ktoś tenis turniej w Madrycie? :) może jakieś ciekawe analizy?
0
@Rewolucja123 Martwi mnie usposobienie Cancelo, może narobić dymów w szatni.
0
@Nazio87 na chłodno, bo masz świadomość, że Leo wróci :D
0
@cules100pro tak jest, na 1-2 w 59’
7
@Bartula oczywiście, że koszulka to był sezon 15/16 kto by tyle wytrzymał z jedna laska xD
0
@Eto'o9 R10 a rzeczywiście, mój błąd. A Kounde nie strzelił gdzieś w pucharach?
0
@Michael24 dobrze, kupiłem taka vapor match dziewczynie i do dziś zachowała się w świetnym stanie
0
@cules100pro szkoda tych dwóch samobójców Kounde :D
4
@Dundersztyc No zdziwisz się, sam wybieram się do Barcelony świętować ewentualny transfer Leo a takich jak ja na świecie będzie wielu dlatego sceny mogą być historyczne
0
@AmigoBlancos Trzeba być bardzo niedojrzałym aby diagnozować u nieznajomej osoby chorobę psychiczna, pomyśl, że mogłeś komuś kto na prawdę cierpi sprawić przykrość.
Nie chce Cię w nic wciągać, zastanawia mnie dlaczego nie udzielasz się w ww. tematach, na pewno sporo wiesz na temat tej wstydliwej historii, po prostu chętnie posłucham i czegos się dowiem :)
2
@AmigoBlancos oczywiście, obchodzą nas wszystkie kontrowersyjne decyzje sędziowskie które dały madrytowi puchary, chętnie porozmawiam tez o latach kiedy panował franco i jakie piętno do dziś odciska to na hiszpańskim futbolu. Tak bardzo często są takie tematy poruszane jednak nie zasmiecaj po prostu tego miejsca.
2
@AmigoBlancos ale Dominik Piechota nie mówi tego na forum innej drużyny gdzie nikogo to nie interesuje.
1
@Faro Dostarczanie informacji to jego praca z której się utrzymuje. Do policjanta na drodze tez masz pretensje kiedy wypisuje Ci mandat? :D
Rozumiem o co Ci chodzi, że Leo zasługuje na prywatność i oczywiście gdyby stali i czatowali u niego pod domem, zaglądali przez płot etc. To byłoby przekroczenie granicy jednak wyczekiwanie na lotnisku i przekazanie informacji fanom… No bez przesady. Co więcej jeśli taki ktoś jak Messi z rodzina chcieliby zostać niezauważeni to odbyło by się to tak, że nikt rzeczywiście by o tym nie wiedział. Myśle, że Leo wychodzi tylnymi drzwiami z uwagi na zwykle bezpieczeństwo i łatwość tej opcji kiedy nie musi przedzierać się przez natłok fanów.
1
@Lionel_Messi10 od roku Wam mówię, że on wróci. Cieszę się, że to dociera do coraz większego grona :D
1
@Kidd To było w Lublinie, byłem przypadkowo na tym meczu i się zastanawiałem co to za ogr tak strzela xD
0
@Seba_89_ Jakie embargo na polskie produkty jak nasze mleczarnie maja pełne magazyny gdyż cały ser idzie z Ukrainy xD
0
@Jojek Trek, Merida
0
@pt9 o kurde to co za firma :D ciężko w takich pieniądzach przespać się w wygodnym, czystym łóżku.
0
@Pawel13sz czemu ta nagroda z Lfc to trampek adidasa pomalowany złota farba ? Co to ma być :D