1

@Comentateiro U mnie z gorzkim nie pasuje, aczkolwiek bardzo lubie smak kwaśny co by tłumaczyło zamiłowanie do pewnego psychodelika xD

11

@Encore Gdzie jest Pan Grzesiowski straszący nas ze we wrześniu jak wszyscy wrócą z wakacji to umrzemy? Przepraszam dawał tylko szanse na przetrwanie zaszczepionym, jeb**a szopka.

3

@maroon Nie wiem ale Jego opinia to najwyższy TOP

0

@FireBarca1899 Kozi pastuch dostałby udaru z nerwow

5

@mekston dokładnie, to były lata gdzie śmialiśmy się z ligi angielskiej i ich „potęgi” co niesamowicie denerwowało samych angoli. Liga hiszpańska wtedy to był odpowiednik angielskiej dziś tym bardziej liczby Leo robią szokujące wrażenie

0

@derus typowe krótkowzroczne myślenie

0

@Survier W ciemno stawiam, że jesteś Ślązakiem :D

0

@AmigoBlancos A gdzie ma przebywać dziennikarz/korespondent którego zadaniem jest żyć w danym kraju i na bieżąco przekazywać z niego materiały, wywiady, etc.
Nie wiem jak Laboga, tak nieobiektywny dziennikarz może być uznawany za jednego z najlepszych.

1

@Artysta9 tak, dać szanse 15 Latkowi w lidze seniorów, szanse na co?

7

@Blantozaur Nie wszyscy pracują w budżetówce która robi wolne nawet z okazji inienin kota. W tym kraju są tez ludzie który ciężko pracują np. w swoich firmach :P

1

@Deviler jak wszyscy inteligentni, kulturalni ludzie na poziomie

0

Obstawia ktoś tenis turniej w Madrycie? :) może jakieś ciekawe analizy?

0

@Rewolucja123 Martwi mnie usposobienie Cancelo, może narobić dymów w szatni.

0

@Nazio87 na chłodno, bo masz świadomość, że Leo wróci :D

0

@cules100pro tak jest, na 1-2 w 59’

7

@Bartula oczywiście, że koszulka to był sezon 15/16 kto by tyle wytrzymał z jedna laska xD

0

@Eto'o9 R10 a rzeczywiście, mój błąd. A Kounde nie strzelił gdzieś w pucharach?

0

@Michael24 dobrze, kupiłem taka vapor match dziewczynie i do dziś zachowała się w świetnym stanie

0

@cules100pro szkoda tych dwóch samobójców Kounde :D

4

@Dundersztyc No zdziwisz się, sam wybieram się do Barcelony świętować ewentualny transfer Leo a takich jak ja na świecie będzie wielu dlatego sceny mogą być historyczne

0

@AmigoBlancos Trzeba być bardzo niedojrzałym aby diagnozować u nieznajomej osoby chorobę psychiczna, pomyśl, że mogłeś komuś kto na prawdę cierpi sprawić przykrość.
Nie chce Cię w nic wciągać, zastanawia mnie dlaczego nie udzielasz się w ww. tematach, na pewno sporo wiesz na temat tej wstydliwej historii, po prostu chętnie posłucham i czegos się dowiem :)

2

@AmigoBlancos oczywiście, obchodzą nas wszystkie kontrowersyjne decyzje sędziowskie które dały madrytowi puchary, chętnie porozmawiam tez o latach kiedy panował franco i jakie piętno do dziś odciska to na hiszpańskim futbolu. Tak bardzo często są takie tematy poruszane jednak nie zasmiecaj po prostu tego miejsca.

2

@AmigoBlancos ale Dominik Piechota nie mówi tego na forum innej drużyny gdzie nikogo to nie interesuje.

1

@Faro Dostarczanie informacji to jego praca z której się utrzymuje. Do policjanta na drodze tez masz pretensje kiedy wypisuje Ci mandat? :D
Rozumiem o co Ci chodzi, że Leo zasługuje na prywatność i oczywiście gdyby stali i czatowali u niego pod domem, zaglądali przez płot etc. To byłoby przekroczenie granicy jednak wyczekiwanie na lotnisku i przekazanie informacji fanom… No bez przesady. Co więcej jeśli taki ktoś jak Messi z rodzina chcieliby zostać niezauważeni to odbyło by się to tak, że nikt rzeczywiście by o tym nie wiedział. Myśle, że Leo wychodzi tylnymi drzwiami z uwagi na zwykle bezpieczeństwo i łatwość tej opcji kiedy nie musi przedzierać się przez natłok fanów.

1

@Lionel_Messi10 od roku Wam mówię, że on wróci. Cieszę się, że to dociera do coraz większego grona :D

1

@Kidd To było w Lublinie, byłem przypadkowo na tym meczu i się zastanawiałem co to za ogr tak strzela xD

0

@Seba_89_ Jakie embargo na polskie produkty jak nasze mleczarnie maja pełne magazyny gdyż cały ser idzie z Ukrainy xD

0

@Jojek Trek, Merida

0

@pt9 o kurde to co za firma :D ciężko w takich pieniądzach przespać się w wygodnym, czystym łóżku.

0

@Pawel13sz czemu ta nagroda z Lfc to trampek adidasa pomalowany złota farba ? Co to ma być :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?