MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore ja cały rok nic oraz dziś nic xD
0
@marcin62 Nie, to nie jest kontrowersyjny temat. Ryby nie maja ośrodka bólu w swoim mózgowiu, to zamyka dyskusje. Inna sprawa, że ekolodzy i pewne grupy aktywistów usilnie starają się zakrzywiać rzeczywistość, aczkolwiek uważam, że z nauka nie należy polemizować
0
@daniel32778 No wygląd to inna sprawa. Zwróciłem tylko uwagę, że ryby bólu nie odczuwają tak jak sie to ludziom wydaje :)
1
@arsenallondyn0 jeszcze Messiego brakuje
0
@Antimadridista~ Tak samo jak można kibicować realowi zamiast Barcelonie czy jakiemukolwiek innemu klubowi ;)
0
@marcin62 Ryby nie odczuwają bólu w taki sposób jak ludzie, nie maja kory mózgowej.
2
@Eto'o9 R10 zapytaj o to FIFA
0
@Tomek_TF w sumie tylko to mu pozostało żeby nastrzelać goli bo messi raczej będzie bardziej leniwy i nie pójdzie grać z kozami żeby sztucznie statystyki podnosić
0
@Hubsao to wideo z 2022 roku z początku ofensywy
0
@JohnDeere i jeszcze się zachowała w stanie nienaruszonym to można mieć ładnego mind fucka na okazaniu zwłok
0
@Pewex Oglądałem i nie powiedział ze zje real. Po prostu zwrócił uwagę ze może być problem
0
@bartekvisca nom, i dość dziwne ze przeżyło w chłodzie
0
@Matheu12 masz racje, jestem agresywny kiedy widzę ludzka głupotę. Bo jak inaczej nazwać robienie problemu z tego, że dzieciak nie będzie mógł kupić energetyka bez dowodu. Dorosłych ludzi ten przepis na prawdę nie dosięgnie
0
@Zoker Ile razy zalewasz? Ja tak rano robię świeży zasyp a potem jakieś 6-7 zaparzeń.
4
@Janas11224 Już wymieniam Ci powody dla których to „może” być wina Twojego kolegi:
1. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących w myśl art. 19 ust. 2 pkt 3 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r.
Mówisz, że miał 50 metrów odstępu ale byłeś tam, widziałeś czy wziąłeś relacje znajomego za pewnik? Ludzie praktycznie zawsze zawyżają odległość.
2. Słaby stan ogumienia/chińskie ogumienie słabej jakości
3. Używanie telefonu lub inne czynności w trakcie jazdy.
4. Wieczne oszczędzanie na wymienianych podzespolach(klocki, tarcze, elementy zawieszenia)
5. Zmęczenie/bycie niewyspanym/zdenerwowanie co znacząco spowalnia reakcje.
0
@karci0 Oczywiście, że jest sens. Jestem pewny ze bez żadnych problemów oddadzą Ci 100% pieniędzy. Ja często reklamuje każda bzdurę która wyskoczy mi w butach i nike robi zwroty.
2
@Deviler Nie masz pojęcia jak to wpływa na organizm to raz, a dwa jeśli nie wyglądasz jak piz**a tylko dorosły chłop to nikt Cię o dowód pytać nie będzie.
5
@Jacu327 bo reszta klubów gra uczciwie przez cała swoją historie a nie jest wspierana przez dyktatorów :)
3
@zenoowity oj tez w takich przypadkach nawet amerykańscy policjanci są obsrani
0
Wczoraj Busi brutalnie wycięty schodzi z kontuzja w 7 minucie meczu - kibice realu nie widzą problemu.
Natomiast w gazetach madryckich drugi dzień sraczki na temat polowania na biednego VINIEGO
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziś Newcastle zjebalo mi kupon do wyjęcia 1298pln.
Pozdrawiam dobranoc, miłej nocki :)
0
Ogląda ktoś Brighton?
0
@HighestInTheRoom każde okładanie się po mordach ku uciesze plebeljuszy jest żałosne bez względu na to kto się okłada.
1
@El dominatore zapomniałeś o rzeźniku Pepe
0
@Conradxc Kawa działa moczopędnie wiec logiczne jest ze pijąc dużo kawy będziemy pozbywać się dużej ilości sodu, potasu czy magnezu.
0
@gaucho104 tez miałem kolegę który pił po kilka energetyków dziennie, traktował je jak napój po prostu. No i właśnie, MIAŁEM kolegę bo chłopak 30 lat zmarł na niewydolność serca do której w dużym stopniu przyczyniły się energetyki
0
@Kidd a i przy tym pewnie by był stronniczy w stronę realu xD
0
Obstawia z Was ktoś NBA?
0
@Vitoo akurat pierwsze 4 sezony tylko z lektorem który nadaje niepowtarzalnego klimatu, kiedyś wszystko było na Netflix