MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq To dlaczego nie wyślą ATACMS i nie zakończą wojny do czerwca?
3
@Faro Jedyny serial z „boys” w nazwie, godny oglądania to Trailer Park Boys
0
@bartekvisca włączyłem mecz, kolego
2
@wasacz mój sąsiad na nazwisko bialas xd
0
@Hosh to ja, sory :/
0
@culer_5306751 okej, dzięki bo ja tez właśnie kombinuje jak to zrobić, w swojej spółce
0
@culer_5306751 jak to robisz ze nie płacisz ZUS-u?
0
@Medium No 4h trzymania baterii to jest praktycznie nic. Ja przy siedzeniu cały czas na messenger etc. mam baterie na cały dzień. A i tak jej pojemność to aktualnie 86% od nowości
0
@Medium masakra, 1,5rok telefon i już się nie nadaje do użytku. Mojemu leci 4 rok, używany non-stop w samochodzie do navi, często jadę na 1-10% baterii a nadal telefon trzyma mi cały dzień przy normalnym użytkowaniu.
0
@BulaKG zazdroszczę, że jazda paleciakiem czyni Cię szczęśliwym. Chciałbym by moje życie było takie proste ;)
0
@PatrykBarca nie wiem czy wiesz, ale szukanie mięsa na każdy posiłek, codziennie cechuje najbiedniejszych.
Świadome osoby, dbające o zdrowie zadowolą się mięsem 2-3 razy w tygodniu nie dlatego, że ich nie stać tylko dlatego ze jest to zdrowy nawyk
0
@BulaKG to niezłe masz wymagania dotyczące relaksu xD
0
Najśmieszniejsze jest dementowanie tych wiadomości przez francuskie media opłacane przez Arabów. Wyciekło niewygodne info a oni w popłochu latają jak poparzeni xD
2
@marcin62 Zazdroszczę, chciałbym mieć takiego na koncie, ale może się jeszcze doczekam :D
0
@Sulimo trzeba dodać „dziwne dla mnie” :)
0
@AduŚ07 Zutylizować powinno się tych którzy uważają ze nastolatka sama z siebie ima się tych wszystkich akcji nie działając na rzecz czyichś wpływów
0
@PatrychoO dla tych ludzi liczy się tylko strumień gotówki, im większy tym lepiej.
0
@tbas wiesz nie wiem, ja tylko czytam nagłówki i czasem zmęcze pierwszy akapit :D
0
@Faro Nie wiem dlaczego oskarżasz mnie o to bezpodstawnie, chyba lekkie paranoje masz kolego.
Mój dobry znajomy to kibic realu wiec często dostaje świeże linki. Ale tak oczywiście w Twoim kibolskim mniemaniu muszę przesiadywać na tej stronie, jeszcze jakby to było zakazane xD
0
@Kidd No właśnie nie, Chiny maja zdecydowanie większa liczbę narodzin i większa umieralność. Te dane tez fałszują.
5
A na notatniku już artykuł, że polowanie na Viniego biednego i sędziowie nie odgwizdują fauli na nim :(
0
Poratuj ktoś linkiem z meczem działającym na telefonie
0
@TheNekro94 otóż są, i nie e-fajki jakieś dla gimnazjum tylko vape peny z thc
1
@Rust_Cohle pokaz potem co tam profesjonalnie postawiłeś
0
@masq @masq otóż nie wiem czy jestem zacofancem czy tez nie. Wiem natomiast, że Ty musisz być bardzo prymitywny by tak określać bliżej nie znanych sobie ludzi. Jestem lekarzem weterynarii i chyba nieco lepiej wiem co jest dobre dla zwierząt oraz co należy do obowiązków ich właścicieli. Nie kompromituj się :)
52
@masq Jesteś właścicielem tego kota. To Twój śmierdzący obowiązek zapewnić mu spokój. Jeśli zdajesz sobie sprawę, że cyklicznie od kilkuset lat w nocy z 31/1 dochodzi do używania pirotechniki to Ty świadomie skazujesz tego kota na cierpienie.
W swoim komentarzy mówisz o mentalnym średniowieczu, jak nazwać Twoje zachowanie kiedy skazujesz Bogu ducha winne stworzenie rok rocznie na tak duża dawkę stresu a przecież możesz skorzystać ze środków farmakologicznych które uzyskasz u lekarza weterynarii. Mamy 21 wiek a nie średniowiecze nie musisz skazywać kota na cierpienie, w naturze uciekłby do lasu w spokojne odosobnione miejsce Ty natomiast trzymasz go jeszcze w „klatce” czyli w swoim domu. Mentalne średniowiecze kolego. @Mroziu @POGROMCA @jaras121 @Adran360 @Barcanajlepszyteam @adi7adi8 @kamilop
2
Co ten martinez zrobił z tej główki
5
Trzeba przyznać ze Marciniak sędziuje fenomenalnie
0
Pytanie do grupy wiekowej 8-16 :D
Poszukuje prezentu dla chrześniaka chce jakieś karty Pokemon, ktoś może mi powiedzieć co najlepiej kupić gdyż jest tego milion rodzajów.
0
@Emhyr No ja chyba po prostu przedawkowalem, inna sprawa ze niektórzy ludzie złe reagują na opiaty a jeszcze inni kompletnie nie odczuwają ich działania. Ja zdecydowanie należę to pierwszej grupy