0

@Pawel13sz Nie może Pan czy Pan nie wie

1

@tomek8756 Jezu jakiż to jest populista i jego populistyczny bełkot.

1

@Comentateiro Człowieku to były współpracownik SB i kij mu między oczy mógłby nawet być moim starym a i tak nie miałbym do niego za grosz szacunku, rozumiesz?
Skoro Solidarność to wielu działaczy to dlaczego inni nie byli wystawiani na piedestał?
Co do samej organizacji i jej członków to pan Wałęsa jeszcze kilka lat temu kazał ich pałować.
https://www.wprost.pl/322561/walesa-gdybym-byl-tuskiem-kazalbym-palowac-solidarnosc-sam-bym.html
Ale ważniejsze, że nieświadomi ludzi śpiewali o nim piosenki 40 lat temu, to jest mocny argument aż się uśmiechnąłem.

2

@Comentateiro Ale on był tylko marionetka ciężko mówić ze to wszystko jego zasługa ;)

0

@Deviler nad Śniardwami widziałem ostatnio ładna posiadłość ale patrząc na lokalizacje i standard to raczej grubo ponad 2mln

1

@KrystianR Żeliwny 100%

1

@jeyx77x Wątroba Ci się sypie, udaj się do specjalisty

0

@MrPGG Dla mnie ma zbyt rosyjsko brzmiące imię wiec zdecydowanie na nie

0

@hubertz11 minimum 100€ a maximum to pare k euro

0

@Encore Ale ten duet Mendes-Ronaldo jest żałosny

0

@FCB24 no tak bo kibicami Roberta są tylko Polacy

1

@Jacu327 Sierpowka

1

@Bobo25 Oczywiście głowa rodzina powinna w pierwszej kolejności zadbać a rodzine a gdy ta jest już bezpieczna walczyć o to by ta rodzina miała dokąd wrócić. No ale ja rozumiem, że nie każdy ma jaja by bronić swojego kraju, nikt RACZEJ Cię do tego nie zmusi chyba ze szybko zamkną granice dla mężczyzn w sile wieku :)

2

@Keson Nie rozumiesz. :) To są średnie z całego sezonu. Natomiast obok zaznaczone jest w której kolejce dopiero w danym sezonie frekwencja przekroczyła 80k

0

@El dominatore Umiem doskonale mówić po Angielsku, jestem lekarzem weterynarii, mieszkałem w UK pół roku. Mam tam jednego znajomego który jest Anglikiem pewnego razu powiedział mi szczerze ze Anglicy nawet jeśli sie do Ciebie uśmiechają i czujesz ze traktują Cię dobrze to i tak zawsze będziesz dla nich tym odmieńcem. To wynika z ich kultury i tego ze są wyspiarskim krajem.

P.S. No i fajnie sie musi żyć w kraju w którym rodowici mieszkańcy nie szanują Ciebie a Ty ich, po prostu idealnie.

0

@Bobo25 Gdyby ludzie w trakcie 2 wojny światowej myśleli tak samo jak Ty to prawdopobnie nie byłoby Cię nawet na świecie. Zdajesz sobie z tego sprawę?
Sugerujesz tez tym samym ze po drugiej wojnie światowej wszyscy którzy zostali walczyć i bronić suwerenności zginęli? Bo tak wynika z tego co napisałeś. Tego bełkotu.

0

@marcin62 przytaczane fragmenty i ich autorzy maja to do siebie ze często są tendencyjni

2

@marcin62 Podobne zabawy są na 90% polskich wesel(dlatego nie uczęszczam na wesela) szczyt żenady

2

@Emhyr Tak, i to jest liga w której takie zagrania będą mu wychodzić. Dlatego właśnie już dawno powinien odejść być gwiazda w mls a nie starać się coś udowodnić w Europie

0

@Azi dostaniesz kartonik poczta, przynajmniej ja dostałem bilet poczta i z nim udałem się na stadion

0

@Keson Rok temu tez były wakacje a jednak frekwencja była niższa. 5 ostatnich lat to spora próba

0

@Azi Kup wcześniej na stronie lepiej.

0

@El dominatore Ale dalej jesteś robolem ze wschodu do którego nikt tam nie ma szacunku.

5

@Kgorecki2500 Nie wytłumaczysz im co znaczy kochać swój kraj i być patriota, nie warto. Przykro tylko, że takich dezerterów jest wielu. Mam przynajmniej nadzieje ze jesli kiedyś rzeczywiście zajdzie taka potrzeba to tchórzliwie uciekną i nigdy już nie wrócą. ;)

0

@Transu96 Skąd wiesz ile @Kgorecki2500 zarabia?

0

@AmigoBlancos to są po prostu Niemcy, nie ma sir co dziwic

0

@aiven No a kto dograł do Raphinhi przy golu Roberta?

0

@Krzysztof1987 duża kwota i dubel maksymalnie 3 mecze

0

Co tam panowie typerzy dziś stawiamy ? :D

0

@Rust_Cohle jak wrzucisz to daj znać, ja zaraz schodzę z dyżuru i siadam do analizy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?