1

@macio_944 ja 5 lat temu poleciałem na mecz plus 2 dni w Barcelonie wyszło mi za wszystko 1300pln. A bilety na mecz miałem w jednym z droższych sektorów po 100€ wtedy

0

@krissu8 Czyli w sumie nie tak drogo

0

@Wizz777 Tak, bo to są Niemcy

0

@anxted Tacy o których starają się inne czołowe europejskie kluby ale Ci wola Barce

5

@Mario96w W każdej drużynie są tacy symulanci, po prostu symulka busiego była najbardziej nagłośniona bo byliśmy wtedy na topie

0

@talizmo Liga Katarska=1 Liga Polska ?!
Ty chyba masz coś z głowa. Co Ty w ogóle porównujesz xD

0

@Borneo A ci eksperci którzy zastraszali społeczeństwo tym ze trupy będą leżeć na ulicach już się nie pomylili?

0

@YeastMoss No ale chyba za te wszystkie niedogodności godziwie wam płacą. Praca jak praca. Nie rozumie dlaczego lekarz narzeka na ciężka prace (bo się musi biedny przebrać w kombinezon)ale lekarz weterynarz np. tyra 3x ciężej i już nikt mi nie współczuje ze muszę sie tarzać w gnoju żeby ludzie mieli co jeść.

1

@Dejvo podjęte środki niewspółmierne do zagrożenia, funkcjonariusz nie może bezkarnie kogos okładać pięściami, ma za zadanie szybko obezwładnić i unieruchomić agresora.

0

@Zawsze_Wierny Ciesz się ze pada bo jest taka susza ze odrobina deszczu się przyda

2

Nie sądziłem ze już od lipca Grzesiowski uaktywni się ze swoimi teoriami i znowu będą starali się zasiać w ludziach panikę. To chyba jedyni eksperci którzy tyle razy się pomylili a nadal ich pomysły sa tak chetnie nagłaśnianie przez media. Co ciekawe osoby które miały dużo racji musza siedzieć cicho:/

0

@NeKenI Moje miasto, w tle blok mojego kumpla :D

0

@Encore to są właśnie zawodnicy których należy unikać. Patrząc na transfery jakie planuje Barca to Xavi właśnie szuka przeciwieństw czyli spokojnych, wychowanych, pracowitych piłkarzy którzy chcą osiągać wyniki. I to mi się bardzo podoba, może wreszcie to nie będzie zbieranina przypadkowych gwiazdeczek tylko drużyna.

5

@maroon Nie wiesz czy dowiedział się o tym z mediów, to my dowiadujemy się rzeczy z mediów i to szczątkowo. Myślisz ze jeśli taki Romero ma info z pierwszej ręki do De Jong i „jego otoczenie”(kocham to określenie xD) jest palcem robione i nie wiedza co jest grane? Serio? Wy wierzycie w te wszystkie bzdury jako to zawodnik dowiaduje się czegoś z mediów? Bądźmy poważni to są zbyt duże pieniądze a do mediów wycieka tyle ile ma wyciekać.

7

@maroon Nie swojego czasu tylko broni cały czas i nie przypadkowo tylko dlatego, że jest starym komuchem który broni kumpli. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

7

@kuz Tak można powiedzieć w odniesieniu do każdego trenera i zawodników których sprowadza. Change my mind.

1

@Emhyr Haha ale spoko koleś :D Nigdy nie widziałem z nim nagrań takich

1

Wyszła z niego cała „niemieckość” nawet sztuczne przeprosiny i sprostowanie na końcu mamy :) typowe dla tego narodu wybranego, tfu.

0

@Ojciec5tkidzieci Chcą z nim przedłużyć kontrakt bo za rok kończy mu się umowa i odszedłby za darmo a oni chyba chcą jeszcze jakieś grube miliony zarobić.

1

@MrCental A teraz policz ile klub zaoszczędzi na pensji i skończ marudzić

3

@DaPidejpi To są zajebiste wyniki na poziomie 50-60% ?! Na studiach na 3 trzeba mieć 50% na egzaminie i to na podłych studiach. Ludzie i to jeszcze w czasach kiedy matura jest nieporównywalnie prostsza od tej dekadę czy dwie temu.
Pisałem maturę 12 lat temu
Podstawa Polski-91%
Podstawa Matematyka-88%
Podstawa Angielski-100% Rozszerzony-87%
Rozszerzona Biologia-90%
Rozszerzona Chemia-79%

A i tak było mi wstyd, że tak słabo napisałem.
Potem na studiach do zaliczenia egzaminu potrzeba było mieć minimum 60-70% (W zależności od przedmiotu)

Nie wiem gdzie to zmierza wszystko ale jeśli edukacja dziś jest na takim poziomie to trochę przerażajace.

0

@tomek8756 O Urodziła się tego dnia co ja

1

@AlwaysBlaugrana Skąd wiesz jak jest na prawdę i co wiedza sami zainteresowani?

1

@Oskar00 najważniejsze ze nie Sabalenka

4

@Azi Lewa i Prawa strona sceny politycznej mówić ogólnie :) Na skrajnej tęczowej lewicy poczynając na ultra kato prawakach kończąc. Wszyscy są Siebie warci tak samo jak ich odbiorcy.

0

@Comentateiro A czy ja gdzieś napisałem, że jest nieuczciwy?
Powiedziałem, że napisała to co dana grupa chciała przeczytać.

0

@Jakchcesz Kluby na pewno nie czerpią informacji o stanie finansów swoich konkurentów z prasy.

31

@Kondziubarca ależ to jest obrzydliwa nacja, tfuuu.

0

@Abominacja A to czasem limitu płac nie zwiększa się zwiększajac przychody?

4

@Azi Ale to trzeba mieć już problem żeby wszędzie widzieć zły PiS lub wszędzie się do niego odnosić xD ludzie przestańcie się emocjonować polityka bo jedni i drudzy robią z Was idiotów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?