10

@AmigoBlancos niestety, można być tak głupim i dużo osób się do tego grona zalicza

0

@ranger3120 nie wróci, bo nie będzie nas już stać na pandemie

1

@Criss18Barca Pewne osoby chcąc być konsekwentnymi nadal powinny w tych maseczkach chodzić :)

0

@JimMorrisonFCB nie wylewam frustracji, nie przegrywam pieniędzy gram bardzo rzadko i raczej z dobrym skutkiem ale inne sporty, teraz chciałem trochę poszerzyć wiedzę z tenisa. Niestety Ci nie wyszło ;)

0

@Barcanajlepszyteam one wszystkie maja regulowany cykl hormonalnie.

0

@FCB24 czy ja gdzieś wspomniałem ze chce analizy meczów wta? Poprosiłem o stronę z informacjami o tenisie
@JimMorrisonFCB Już zabłysnąłeś? Mam bić brawo za genialny żart, bo nie wiem po co to było.

0

@Medium Ale warto wiedzieć czy dana zawodniczka preferuje mączkę, czy kort betonowy lub trawę. Tak samo jak warto przeczytać analizę kogos mądrzejszego:)

2

@jedrek7000 Ja wiem tylko ze są punkty/okolicy na ciele które sprawnie uderzone powoduje np. zatrzymanie akcji serca

0

Obstawia ktoś z Was tenis?
Jeśli tak to macie może jakieś strony gdzie znajdę świeże info, analizy, statystyki, preferowana nawierzchnie i inne pomocne przy analizie spotkania.

0

@Joe_Pesci Na pewno Holandia, Belgia, Norwegia. Nie siedzę w ubezpieczeniach ale znam ludzi na całym świecie i u nas te ubezpieczenia to i tak jest łatwy temat. W UK to już w ogóle swoim samochodem możesz jeździć tylko Ty na przykład.

0

@FC1899Barca miesięcznie robię 6-8tys. km rocznie z łatwością przekraczam 60tys. Minimalnie. Mam nieco okazji do złapania mandatu, jeżdżę żwawo, dynamicznie a przy okazji potrafię dostosować się do panujących przepisów gdyż po coś one są.

0

@Hosh Ja mam prawko od lat 12 i jak dotąd zdobyłem w życiu 2pkt karne na fotoradarze ustawionym do 40km/h :)

0

@Emhyr I zaliczył okres przygotowawczy z drużyna? Oraz nie był świeżo po kontuzji, tak?

3

@FC1899Barca Takie rozwiązania są stosowane we wszystkich cywilizowanych krajach

1

@Emhyr co z tego ze Ferran przyszedł w zimowym okienku :)

1

@kuz Lub w Puławach xD

0

@kynio302 skoro zabrał skore i czaszkę to nie było to dla zabawy.

0

@mekston może zmienić obywatelstwo

0

@Bykunn Bez przesady ze szkoda, sam sobie winny był.

0

@Bykunn Tak, doszedłem do wniosku, że to gry wpędziły go w stan w którym potem latwo uzależnił się od wódy i dragów. Wiec poniekąd gry go zabiły.

0

@szymon6847 Serio, grał od małego potem doszedł alkohol, narkotyki, wylądował na ulicy po 1,5 roku bezdomności znaleziony martwy na ulicy.
Uprzedzę pytania, rodzina pomagała był na wielu terapiach.

0

@Bykunn Mój kuzyn pewnie by pograł ale niestety nie żyje bo był uzależniony między innymi od gier Diablo i WoW go zabiły ;)

4

Widzę, że bardzo modne stało się mówienie ze na nic nie mamy pieniędzy xD każdy chce zaistnieć

0

@LloretDeMar i co im ma pomoc gotówka na lewo w rozliczeniu finansów klubowych?

0

@Arkon warto dopłacić do nowego

1

@PatrychoO budzą szacunek

1

@Medium Mówisz to z obserwacji?

1

@FC1899Barca Mam tylko ze nadal chodzą w maseczkach I nie narażają zdrowia innych ludzi. W końcu są odpowiedzialni

0

@Nazio87 koszulki repliki stadionowe maja haft meczowe prawdziwe maja nadruk

3

@Foro Nie w kilku tylko wszędzie, i nie tylko w czasach pandemii dzieją się takie rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?