13

@Jacu327 O Legii cudzoziemskiej w ogóle nie wiele wiadomo, ale raczej są to wyspecjalizowani komandosi.

3

@iniesta44 Ale obawiam się ze takie zbiorniki nie maja homologacji na transport ich i to jeszcze pełnych paliwa. Typowa akcja rolnika który pewnie jeszcze był oburzony ze ktoś śmiał mu zwrócić uwagę.

1

@monsterrize zaliczasz ruska swołocz do cywilizacji jakiejkolwiek ?

0

@kuz to „na razie” w twojej wypowiedzi bardzo znamienne :D

0

@AbelKabel No nic jeśli uważasz, że za wyborem głowy USA stoją Rosjanie to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Gratuluje

0

@AbelKabel mówię o wyborze Trumpa

4

@VamosGirl Oczywiscie ze by nie doszło

3

@AbelKabel Nie łykaj wszystkiego co Ci sprzedają rosyjskie serwisy informacyjne, szczególnie w dzisiejszych czasach. Taka dobra rada :)

0

@Ghotti mentalność się nie zmienia a co do czasów to się dopiero okaże

0

@Ghotti W 39’ tez mieliśmy podpisane porozumienie o wzajemnej pomocy z zachodem :)

2

@Tomo_95 zapytaj amerykańskich demokratów

0

@MesQueUnClub_87 Oczywiście historia nic Was nie nauczyła(lub jej nie znacie)
Bezpośrednią przyczyną wybuchu I WŚ był
zamach w Sarajewie 28 czerwca 1914 na arcyksięcia Franciszka Ferdynarda. Takie wydarzenia często są punktem zapalnym.

0

Kurcze oby tylko nie doszło do jakiegoś zamachu na Putina etc. bo wtedy scenariusz III WŚ mamy w zasadzie gotowy.

1

@Ali3231 Przecież nie raz już to mówił. Nie od dziś wiadomo dlaczego real w wielu aspektach ma z górki

0

@Kondziubarca Nie musze czytać bo doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
Sprzętu mamy tyle, że aktualnie nie ma go kto obsługiwać.

0

@Gorantores Chłopie, on nigdzie się nie określił wiec nie możliwe jest znalezienie takiej wypowiedzi. To Ty chyba masz jakies problemy z logicznym myśleniem. Skoro proszę Cię o wskazanie wypowiedzi gdzie Mbappe się określił to chyba logiczne, że sam nie jestem tego w stanie znaleźć. Rozumiesz to czy masz za daleko do łba?

0

@Kondziubarca bo tak, bo nowoczesny sprzęt wystarczy tylko kupić, żołnierzy do jego obsługi już nie potrzeba…

2

@Gorantores No to doskonale skoro czytałeś to proszę podaj chociaż jeden artykuł w którym tak stwierdził, bardzo proste zadanie skoro były ich dziesiątki.

0

@Gorantores No wiec proszę, skoro wiele razy się już określał i mówił latem ze chce do realu to czekam na jakakolwiek wypowiedz w której tak powiedział.
Nie znajdziesz takiej bo nigdzie nie padło takie stwierdzenie.

1

@Gorantores No wiec jeśli Mbappe nigdzie się nie określił i nie wypowiedział gdzie będzie grał to nie mów, że już dawno jest to wiadome.

12

@Kusco15 Doczytałem do momentu w którym mówisz ze Trump wygrał dzięki rosyjskim hakerom. Ale to trzeba być odklejonym by głosić takie tezy, równie mocno co Korwin.

1

@Gorantores No ale mówię żebyś mi dał chociaż jeden przykład jego wypowiedzi gdzie się określa. Skoro mówił to mnóstwo razy to na pewno będzie Ci łatwo znaleźć

0

@Gorantores Pokaz mi jego wypowiedz gdzie się określa.

1

@Sulimo Tak jakieś 70 lat temu

2

@FC1899Barca Mówisz o swoim tyłku ? :D

0

@Janas11224 Kto to jest?

0

@Kondziubarca Oby nie wygrał chociaż patrząc na pozostałych kandydatów to co by nie wybrali pozostaje współczuć francuzom

0

@barcelonaLM Francuzi go nienawidzą(zreszta słusznie) nie jest w stanie wygrać kolejnych wyborów

0

@Gall A dokładnie nie pamietam, wiem tylko, że jechał po Trumpie a dziś wiemy w jak wielkim błędzie byli jego hejterzy.

0

@Preteee na meczykach zobacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?