25

@ranger3120 Mogę Ci na priv napisać jak się jej najlepiej odwdzięczyć bo tu zaraz bana dostanę jak napisze wprost xD

0

@7black4 Ten wątek dotyczy nazw zawodów i jako przykład podałeś specjalizacje medyczne a nie zawody. Zwracam na to uwagę.

25

@Colon Widzę, że ta pani z twitta bardzo ubolewa nad tym faktem. Najchętniej wprowadziłaby takie same chore przepisy jk w Australii czy Kanadzie.
Ogolnie Polacy to ciężki naród ale czasem się cieszę ze jesteśmy tacy uparci i nie dajemy sobie w kasze dmuchać:)

0

@7black4 psycholog to nie zawód medyczny. Natomiast laryngolog to tak samo jak chirurg, ginekolog, urolog czy proktolog rodzaj specjalizacji lekarza.

0

@7black4 chirurg i pediatra to nie zawód tylko specjalizacja w zawodzie lekarza.

0

@FCB_dimiC Oj tam, czy to ważne jaki? :)
Niestety im droższe auto im większy silnik tym to wszystko droższe. Zależy tez jaki chcesz mieć pakiet AC.

0

@MesQueUnClub_87 ponad 6k

0

@jeyx77x Patrząc na poziom Twoich komentarzy nie daje Ci więcej jak 14 :p

4

@kamyk_23 gdzie tu agitacja ? Niektórzy to już maja coś z głowa jak widza słowo konfederacja to musza walnąc coś durnego

6

@jeyx77x Jeśli myslisz ze w USA wszystko jest takie proste to niestety ale kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz

0

@AmigoBlancos Ja nie gadam tylko przekazuje swoje spostrzeżenia. Nikogo tutaj nie obchodzą wieści transferowe realu. Sory

0

Komentarz usunięty

0

@Mr8lack Prosty człowiek z Podlasia

1

@Rastafarnianin Wszystko spoko tylko, że nikt nie poszedł do więzienia. Areszt 24h to nie wiezienie.

W sumie to nie jest nawet areszt tylko policyjna izba zatrzymań.

1

@bartekvisca Jesli plotki o sponsorach sie potwierdza to wkrotce moze byc dość dużo piniążków :P

2

@AllBundy wczoraj skonczylem, jest spoko bardzo

0

@Encore Jezyk równie obrzydliwy co niemiecki.

2

@Bobo25 Ja tak samo, zjadłem przypadkiem :(

0

@batoon L4 czy zaświadczenie lekarskie?

8

@Kgorecki2500 To jest dopiero skandal ze dzieciakom robią trudności w chodzeniu przez brak szczepienia. Oby kiedyś ktoś za to odpowiedział.
Biedne dzieciaki

1

@Sau_Ron Nicholson
De Niro
Depp

9

@jeyx77x Pedri to jest na prawdę obok Araujo nasz największy skarb.

3

@MesQueUnClub_87 A to mięśni, sciegien, powięzi się nie operuje? :)

0

@MarioVeB! A czym się różni ten transfer od innych?


2

@wroclawskifan Nic to nie zmienia w kontekście transferu, teraz przedłuży aby potem zaczynać negocjacje z innego poziomu płacowego. Niw wierze, że chce zostać w Valencii

4

@Barca1992 Przecież od początku oczywiste jest, że ona go zastąpi. To było zaplanowane gdyż ona w wyborach z Trumpem poniosłaby zasłużoną kleskę. Podpudrowali więc trupa Bidena, nafaszerowali go lekami i zrobił wynik lecz w wkrótce rządy przejmie wice prezydent. Jeśli w ogóle Biden aktualnie sprawuje jakieś rządy.

0

Szejkowi z PSG pewnie konar płonie na samą myśl o tym, że Gavi ma klauzule 50mln, zresztą nie tylko wyciągnięcie jego jest jego marzeniem.
To będzie w sumie dobra lekcja pokory dla młodych te chwilowe problemy finansowe klubu. Zostaną Ci którzy na prawdę ten herb mają w sercu :) Dobrze też, że stało się jak się z stało z Moriba, to dobry przykład dla innych.

0

@Bykunn Te nazwy biorą się z dupy bo grupa naukowców tak sobie założyła, że będzie nazywała kolejne mutacje literami greckiego alfabetu, teraz pomijają dwie bo kogoś mogłoby to urazić(po co więc było używać greckiego alfabetu?)
Równie dobrze z dupy mogli wziąć nazewnictwo od MKS i kolejne mutacje nazywac kolejno Foxtrot Uniform Charlie Kilo co bardziej by pasowało ;)

1

@Azacca Nie odstawia cyrk i nie robi męczennika tylko po prostu chłop nie chce się zaszczepić i jako wolny człowiek ma do tego prawo. Problemem jest to, że żyjemy w chorych czasach i do takich sytuacji w ogóle dochodzi.

2

@Janiama A kto w ogóle powiedział, że zawodnik czy menedżer nie mogą dostać premii za podpis bez czekania na to aż staną się wolnymi agentami. Przecież każdy klub płaci najlepszym premie za podpis, nawet w wypadku przedłużania kontraktu z tym samym klubem.
Błędne jest też myślenie, że w tej sytuacji dostanie 20mln mniej, to też tak nie działa i te 20mln to bardziej kwestia nadpłacenia za możliwość wykupienia go przed końcem kontraktu żeby go mieć już bo w czerwcu zgłosi się do niego wiele klubów i zacznie się niekorzystna z punktu widzenia nowego pracodawcy licytacja, nawet kluby niezainteresowane będą podbijały cenę i pensje.
Kupując go teraz po cichu nowy klub tego uniknie.
W całej operacji nie ważna jest też kwota transferu, on by był korzystny nawet za 5mln bo schodzimy juz w styczniu z gigantycznej pensji i mamy miejsce na kolejne wzmocnienia np. srodek obrony w kontekście kontuzji Erica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?