1

@tomek8756 Dodam tylko ze niejaki Baron wypisuje do lasek na instagramie wiec ma dobry przerób ;)

1

@Nazio87 Ja i cała moja rodzina oraz znajomi używamy iPhonów począwszy od 3G i nigdy żaden nie wymagał serwisu, a np. moja 7 przerobiła po mnie jeszcze dwóch właścicieli po czym nadal sprawna spoczęła w szufladzie jako telefon zapasowy :)

1

@MesQueUnClub_87 Nie ma na rynku telefonu który mógłby się mierzyć z Iphonem 13 pro.
I tak jak powiedziałem wcześniej po 3 latach nadal z łatwością sprzedajesz go za ponad 2k

0

@Emhyr To nic nie da, czesc i tak nie zrozumie

1

@Kurkmen Lepiej kup iPhona bo samsunga po 2-3 latach używania możesz wyrzucić a Apple sprzedaż za na prawdę dobre pieniądze ;)

0

@Criss18Barca Fis nie lubi KO i zawsze kiedy jest okazja to rezygnują z tego.

0

@NaFazieHitman Również pozdrawiam i cieszę się ze są tu jeszcze trzeźwo myślący użytkownicy ;)

0

@panczo Oczywsicie pomijasz w swoich rozważaniach fakt ze po sezonie pozbywamy się pensji prawdopodobnie 3 najlepiej zarabiających piłkarzy. A poza tym pensja Haalanda byłaby wpisana już na kolejny rok obliczeniowy

1

@XTobiX Właśnie, o ironio demokracja działa aż za dobrze, gdyby nie działała nie mielibyśmy PiS u władzy. To właśnie przez ustrój demokratyczny stado hołoty jest w stanie przegłosować resztę ludzi tylko dlatego ze rząd obieca im jakies nędzne ochłapy.

1

@NaFazieHitman Kraj mnie nie śmieszy bo go kocham ale z ludzmi masz święta racje. 90% społeczeństwa zachowuje się jak stado baranow a politycy tylko na siebie ich napuszczają.

0

@VanBest Kwota ?

4

@FCBparasiempre A no to standard, moj komentarz stwierdzajacy że te jaja z kontraktami sa najczesciej wsrod czarnoskorych pilkarzy też został usuniety.

3

@Remi70 Jest to bzdura i perfidne zastraszanie ludzi. Tak samo jak wywiad z lekarzem który straszy ze zabraknie trumien

0

@FCBparasiempre Co Ci usunęli ?

1

@JonSnow Wez lepiej Viregyt lub tak jak w USA lecz się iwermektyna.

1

@panczo Ja się za to śmieje z osób które nie rozumieją, że fakt problemów z zarejestrowaniem Torresa ma się nijak do możliwych transferów w lecie ;) Fajnie pośmiejemy się razem.

1

@LS To prawda, maja na prawdę dobre ceny ;)

1

Jak pisałem ponad miesiąc temu o tym ze Barca ma największe szanse na pozyskanie Haalanda to zostałem wyśmiany, dziś nagle wszyscy już klepią się po plecach i wyobrażają sobie transfer Norwega xD

0

@Clue Tutaj nikt Lewego nie chce ani nie potrzebuje.

9

@takisobiektos Ludzie, rejestracja Torresa zima a transfery w lecie to są dwie zupełnie oddzielne sprawy, nie wypowiadajcie się jeśli nie macie pojęcia o czym mówicie.

0

@Pablit przejęli na wyłączność inaczej nie udostępnili praw wiadomo o co chodzi

0

Ale TVN sobie strzeliło w kolano z przejęciem skoków. Miało być tak pięknie a tu nagle nasi przestali skakać, wydaje mi się ze skoki szybciutko wrócą do TVP

1

@michal26 Zgadzam się z tym co mówisz w 100%, przeraża tylko ze taki duży odsetek ludzi ślepo wierzy w to co im powiedzą i jak będzie opcja to zaszczepia sie nawet co miesiąc.

2

@michal26 Widzę ze mamy ten sam problem, myślimy logicznie nie jesteśmy przeciwnikami szczepień ale i tak nazywają nas foliarzami.
Ja akurat jestem lek. wet. Wiec doskonale zdawałem sobie sprawę ze szczepić się trzeba będzie co rok, jak na grypę. Aczkolwiek 3 szczepienia w ciągu roku to juz traci logiczny sens.

0

@Yoshi94 A czy ja wklejałem tu jakiekolwiek zdjęcia?

0

@zibiku dałoby się bardzo prosto ale to nie jest polski jezyk w ogóle.

1

@Essos Nie przedłużył bo może woli wziąć do łapy jakies 50mln za sam podpis pod nowym kontraktem a nie przedłużając kontaktu ma wszystkich w szachu i swoją kartę zawodnicza w ręku. To zdecydowanie zmienia pozycje w negocjacjach z kimkolwiek by nie negocjował.

1

@Essos Oni cały czas maja pełne gacie ze jednak Mbappe przedłuży kontrakt z PSG

2

@macio_944 No właśnie to co się dzieje teraz ze szczepionkami i doszczepianiem po 3,4,5 enty raz świadczy o tym ze ludzie którzy każą się nam szczepić nad tym nie panują. Rok temu statystyczny polityk dałby sobie rękę uciąć za to ze po przyjęciu 2 dawki będziemy mieli już spokoj. Potem pojawiła się kwestia ze No niestety jeszcze raz trzeba się doszczepic i ze to zapewni spokoj. W tym samym czasie szef pfizera udziela wywiadu w którym mówi ze właściwie 5 i 6 dawka jest już pewna.
Wiec tak, jeśli ktoś rzeczywiście ma pojęcie o tym jak działają szczepionki to zaczyna podejrzewać ze coś tu jest nie tak. Bo albo byliśmy celowo okłamywani nt. skuteczności szczepionek albo zostały one zastosowane bez upewnienia się o ich skuteczności.

0

@Yoshi94 Może i ujowe, ale masz mózg Ja Ci tez to wytłumaczyłem wiec chyba już rozumiesz o co chodzi. Nie chodziło o panią w maseczce tylko o to jak to wyglada na świecie ogolnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?