MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Dodam tylko ze niejaki Baron wypisuje do lasek na instagramie wiec ma dobry przerób ;)
1
@Nazio87 Ja i cała moja rodzina oraz znajomi używamy iPhonów począwszy od 3G i nigdy żaden nie wymagał serwisu, a np. moja 7 przerobiła po mnie jeszcze dwóch właścicieli po czym nadal sprawna spoczęła w szufladzie jako telefon zapasowy :)
1
@MesQueUnClub_87 Nie ma na rynku telefonu który mógłby się mierzyć z Iphonem 13 pro.
I tak jak powiedziałem wcześniej po 3 latach nadal z łatwością sprzedajesz go za ponad 2k
0
@Emhyr To nic nie da, czesc i tak nie zrozumie
1
@Kurkmen Lepiej kup iPhona bo samsunga po 2-3 latach używania możesz wyrzucić a Apple sprzedaż za na prawdę dobre pieniądze ;)
0
@Criss18Barca Fis nie lubi KO i zawsze kiedy jest okazja to rezygnują z tego.
0
@NaFazieHitman Również pozdrawiam i cieszę się ze są tu jeszcze trzeźwo myślący użytkownicy ;)
0
@panczo Oczywsicie pomijasz w swoich rozważaniach fakt ze po sezonie pozbywamy się pensji prawdopodobnie 3 najlepiej zarabiających piłkarzy. A poza tym pensja Haalanda byłaby wpisana już na kolejny rok obliczeniowy
1
@XTobiX Właśnie, o ironio demokracja działa aż za dobrze, gdyby nie działała nie mielibyśmy PiS u władzy. To właśnie przez ustrój demokratyczny stado hołoty jest w stanie przegłosować resztę ludzi tylko dlatego ze rząd obieca im jakies nędzne ochłapy.
1
@NaFazieHitman Kraj mnie nie śmieszy bo go kocham ale z ludzmi masz święta racje. 90% społeczeństwa zachowuje się jak stado baranow a politycy tylko na siebie ich napuszczają.
0
@VanBest Kwota ?
4
@FCBparasiempre A no to standard, moj komentarz stwierdzajacy że te jaja z kontraktami sa najczesciej wsrod czarnoskorych pilkarzy też został usuniety.
3
@Remi70 Jest to bzdura i perfidne zastraszanie ludzi. Tak samo jak wywiad z lekarzem który straszy ze zabraknie trumien
0
@FCBparasiempre Co Ci usunęli ?
1
@JonSnow Wez lepiej Viregyt lub tak jak w USA lecz się iwermektyna.
1
@panczo Ja się za to śmieje z osób które nie rozumieją, że fakt problemów z zarejestrowaniem Torresa ma się nijak do możliwych transferów w lecie ;) Fajnie pośmiejemy się razem.
1
@LS To prawda, maja na prawdę dobre ceny ;)
1
Jak pisałem ponad miesiąc temu o tym ze Barca ma największe szanse na pozyskanie Haalanda to zostałem wyśmiany, dziś nagle wszyscy już klepią się po plecach i wyobrażają sobie transfer Norwega xD
0
@Clue Tutaj nikt Lewego nie chce ani nie potrzebuje.
9
@takisobiektos Ludzie, rejestracja Torresa zima a transfery w lecie to są dwie zupełnie oddzielne sprawy, nie wypowiadajcie się jeśli nie macie pojęcia o czym mówicie.
0
@Pablit przejęli na wyłączność inaczej nie udostępnili praw wiadomo o co chodzi
0
Ale TVN sobie strzeliło w kolano z przejęciem skoków. Miało być tak pięknie a tu nagle nasi przestali skakać, wydaje mi się ze skoki szybciutko wrócą do TVP
1
@michal26 Zgadzam się z tym co mówisz w 100%, przeraża tylko ze taki duży odsetek ludzi ślepo wierzy w to co im powiedzą i jak będzie opcja to zaszczepia sie nawet co miesiąc.
2
@michal26 Widzę ze mamy ten sam problem, myślimy logicznie nie jesteśmy przeciwnikami szczepień ale i tak nazywają nas foliarzami.
Ja akurat jestem lek. wet. Wiec doskonale zdawałem sobie sprawę ze szczepić się trzeba będzie co rok, jak na grypę. Aczkolwiek 3 szczepienia w ciągu roku to juz traci logiczny sens.
0
@Yoshi94 A czy ja wklejałem tu jakiekolwiek zdjęcia?
0
@zibiku dałoby się bardzo prosto ale to nie jest polski jezyk w ogóle.
1
@Essos Nie przedłużył bo może woli wziąć do łapy jakies 50mln za sam podpis pod nowym kontraktem a nie przedłużając kontaktu ma wszystkich w szachu i swoją kartę zawodnicza w ręku. To zdecydowanie zmienia pozycje w negocjacjach z kimkolwiek by nie negocjował.
1
@Essos Oni cały czas maja pełne gacie ze jednak Mbappe przedłuży kontrakt z PSG
2
@macio_944 No właśnie to co się dzieje teraz ze szczepionkami i doszczepianiem po 3,4,5 enty raz świadczy o tym ze ludzie którzy każą się nam szczepić nad tym nie panują. Rok temu statystyczny polityk dałby sobie rękę uciąć za to ze po przyjęciu 2 dawki będziemy mieli już spokoj. Potem pojawiła się kwestia ze No niestety jeszcze raz trzeba się doszczepic i ze to zapewni spokoj. W tym samym czasie szef pfizera udziela wywiadu w którym mówi ze właściwie 5 i 6 dawka jest już pewna.
Wiec tak, jeśli ktoś rzeczywiście ma pojęcie o tym jak działają szczepionki to zaczyna podejrzewać ze coś tu jest nie tak. Bo albo byliśmy celowo okłamywani nt. skuteczności szczepionek albo zostały one zastosowane bez upewnienia się o ich skuteczności.
0
@Yoshi94 Może i ujowe, ale masz mózg Ja Ci tez to wytłumaczyłem wiec chyba już rozumiesz o co chodzi. Nie chodziło o panią w maseczce tylko o to jak to wyglada na świecie ogolnie.