4

@kaamil1910 Plotkę od Fabrizio można traktować jako pewne info ;)

2

@Przemek2323 Zdajesz sobie sprawę ze opozycja tez te pieniążki będzie rozdawać w ten sam sposób kiedy dojdzie już do władzy ? :)

1

@stone80 No to zależy jakie czasy brać pod uwagę, ale to fakt ze Anglicy nie są wiele lepsi od Niemców pod katem wywoływania wojen etc.

0

@Colin94 Mnie w ludziach z Radomi najbardziej śmieszy to ze jego mieszkańcy uważają ze jest to najlepsze na świecie miejsce do życia. Znam kilku radomiakow i każdy pieje z zachwytu jak genialnym miastem jest Radom. A szczerze mieszkam 60km od niego i z całym szacunkiem ale bardziej obskurnego miasta nie widziałem xD

0

@El dominatore Ja tez mam 2mln wiec możemy dołożyć i się problem rozwiąże

4

@Encore Swoja droga to niesamowite ze Anglicy jeszcze 100 lat temu łapali czarnoskórych w siatki i wywozili do niewoli a dziś dają im tytuły szlacheckie

9

@kamilo0066 I to powinien być moment kiedy obywatele pogonią zarówno tych z PiS jak i PO bo są jednym ch*** robieni.

1

@kaamil1910 No żarty powtórzone 100 razy przestają być śmieszne. Niestety tutaj kazdy ma wielka potrzeba zaistnienia wiec ludzie prześcigają się w coraz to głupszych dyskusjach.

0

@maniak33333 Widzę ze nie przeczytałeś ze zrozumieniem nawet mojego komentarza.

3

@Sensible Dziękuje :)

5

@TheNekro94 Nie jestem zwolennikiem aktualnego rzadu ale akurat z inflacja i kryzysem cen zmaga się cały świat wiec może warto powstrzymać się od zrzucania winy za całe zło na świecie na PIS bo to już trochę groteska.

0

Co wczoraj zrobił Haaland ze mówi się o jakimś pożegnaniu ?

3

@Medium Poniekąd dlatego świetnie odnalazł się w Madrycie

8

@TheNekro94 No tak, bo PO już cyrku w sejmie nigdy nie zrobiło xD

6

@Batys Nie, nie tylko to jest przyczyna. Znam osobiście przypadki w których w przypadku „naturalnej” śmierci starszej osoby bez Covid ten był wpisywany w akt zgonu. Czy to za czy tez bez zgody rodziny.

3

@Comentateiro Takue ubieranie się mężczyzn i dbanie o siebie nazywa się metroseksualizm

0

@4Fabregas4 Nie ośmieszaj się z tym Puigiem ;)

1

Komentarz usunięty

0

@DaPidejpi otoz, nie tylko w Polsce

3

@Coutinho007 Największy szajs to są kibice tego klubu z tego co widzę tu na forum :/

0

@Rastafarnianin Idealnie pokazuje to do czego zdolni są muzułmanie :)

0

@Rewolucja123 Popieram, zawodnik bardziej uniwersalny, w skrócie lepszy.

2

@Comfortable_ Napastnik tak. Zawodnik nie.

0

@capoN Probowalem, i ser pleśniowy nie oddaje tego co ten ser w Drwalu. Inny gatunek, obawiałem się tego i moje obawy się spełniły.

0

@IronSanHybrid A ja wczoraj odwzorowaniem Drwala w warunkach domowych, jedynie co musze dopracować kotlet serowy, ciężko namierzyć odpowiedni rodzaj sera

0

@Hosh nie, nie został bo przegrał wyścig.

0

@kubix05 Zawsze przerażała mnie pracująca „krajzega”, nawet jej dźwięk jest specyficzny i taki śmiercionośny :D
Ile to osób na tym kończyny czy życie straciło.

1

@FCBMati10 Deco.

0

@tomcruise Znam conajmniej 10 lekarzy(młodych nie więcej jak 5-6 lat po studiach) którzy unikają jak mogą pracy z koronawirusem.
Nie powiedziałem ze w mojej rodzine tez istnieje taka patologia, ze ktoś odmawia pracy z chorymi czy tez ucieka na L4 mówię tylko o sytuacjach które znam z branzy lekarskiej.

0

@Mateonvious Odnośnie Man United, mówisz ze różnica polega na tym ze oni w kryzysie wygrywali krajowe puchary, chwila chwila czy Barca nie wygrywa krajowych pucharów, ligi?
Kryzys towarzyszy nam od niedawna a Wy porównujecie nas do Milanu?! To dopiero niepoważne. Skąd wiesz ze w tym sezonie nie wygramy PK ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?