0

@ArterkHD O dzięki za pomysł bo sam myślałem co kupić :D

0

@Sau_Ron O jakim Ty dołku mówisz ? :D

0

@ElKamil Polscy raperzy nie zawsze są mitomanami odnośnie hajsu :D
Oczywisice mówię o prawdziwych artystach sceny hh a nie jakichś durniach

0

@SteuerFreiMoney Nie wiem czy niższy, chyba już bardziej szanuje tych którzy lubią się napić i oglądają jak piją inni niż ludzie którzy pasjonują się pojedynkami „gwiazd” które są znane dlatego ze obserwuje je stado baranów.

0

@qbuteq TYPIE, a czy ja gdzieś się do tego odniosłem, dobrze ze to w takiej czy innej formie ląduje na stronie.

3

@qbuteq i dobrze, nie każdy śledzi Twittera

1

@lucas/catalan taki sam poziom jak kupowanie PPV dla fame mma :)

0

@Vempers LOL. ale trzeba nie ogarniać piłki żeby pisać takie rzeczy, LOL. LOL.

0

@Eto'opiryna No i widzisz a taka 3 letnia to już nie taka zaporowa cena, trzeba szukać rozwiązań a nie zakładać ze się nie da czegoś mieć :P

1

@Eto'opiryna Nie warto kupować nowej RS6 jak coś :D

0

@GregSTG 25pln za burgera to dość mało a i wołowina jest tam tylko z nazwy najczęściej :)

1

@Persyfl Nie, nie prawda jest ze pierwsi przemocy dopuścili sie Polacy, to wierutna bzdura i nie wiem po co mówisz takie rzeczy. Daj mi dowód na to ze to Polacy byli pierwszymi agresorami a nie imigranci ramie w ramie z białoruskimi żołnierzami. Możesz tu pi***ic ze wiesz lepiej ze znasz to od środka ale takimi tekstami udowadniasz ze nie wiesz nic. Porozmawiaj może z ludzmi którzy stoją i bronią tych granic. Ahh tak wiem Ty już z nimi rozmawiałeś i wiesz to z pierwszej ręki.

1

@Persyfl No wybacz ale to ze ktoś naraża się na niebezpieczeństwo pokonywania puszczy Białowieskiej przy ujemnych temperaturach sam jest sobie winny, zaraz powiesz ze to wina SG ze nie wyłapali wszystkich którzy bezprawnie przekroczyli granice i im nie pomogli.

I chyba nie znasz znaczenia słowa bestialstwo jeśli uważasz ze w sposób bestialski imigranci są taktowani. Na pewno byliby traktowani lepiej jeśli nie atakowali by polskich mundurowych kamieniami, kijami i gazem.

1

@maroon Oficjalnie nosili je dobrowolnie, dla swojego dobra. Wersje nieoficjalna znamy dziś wszyscy - No jak widać prawie wszyscy.
Jeśli ktoś zmusza kogoś do noszenia opaski oznaczającej niezaszczepienie to jest stygmatyzacja tak samo jak stygmatyzowano Żydów. Wszystko w imię ich i narodowego dobra.

1

@Persyfl Aha czyli wg. Ciebie ciężarna została przerzucona przez zasieki, poroniła a potem na znak tego ze Polacy nie niosą pomocy dla migrantow wyładowała w szpitalu. Fuck logic.

Takie ma znaczenie ze ciagle sugerujesz ze Polska strona łamie prawa człowieka a tymczasem wszyscy potrzebujący otrzymują pomoc w polskich szpitalach.

0

@barcelonaLM Nie, interes Niemiec nigdy nie będzie równy interesom całej UE. Patrz na Nord Stream 2

4

@Chaoss Ale gdzie tu jest brak szacunku ? Czy używanie języka niemieckiego to wyraz braku szacunku do ofiar Niemców z czasów II wojny światowej ? Ogarnij się.

1

@Persyfl No to się mylisz niestety odnośnie mojej wiedzy.
Nie mówimy tu o fakcie poronienia tylko o „przerzucaniu ciężarnej przez granice”

Kobieta która poroniła leży w szpitalu w Bielsku Podlaskim, mój mistrzu :)

0

@barcelonaLM Dokładnie, Merkel jak zawsze zadbała o interes Niemców mając resztę UE w końcowym odcinku prostnicy.

0

@hardmind No ale ja pytam gdzie tu jest cytat z czegoś kontrowersyjnego ?

12

@barcelonaLM Nie no brawo dla Merkel, zrobiła to na co Łukaszenko czekał. Potraktowała go jak prawowicie wybraną głowę państwa, a Białorusini którzy siedzą w kołchozach za mówienie prawdy ? A kij tam z nimi już wszyscy zapomnieli co wyprawiało się na Białorusi po wyborach.

2

@Chaoss A co ja takiego zacytowałem ?
To już język niemiecki jest nie na miejscu ? Nie przesadzajmy ;)

0

W odniesieniu do decyzji Austrii dot. szczepień stwierdzić wypada jedno

"Impfen macht frei"

0

@IronSanHybrid Ostatnio spedziłem troche czasu w bastionie PiS na podlasiu gdzie mieli ponad 95% w wyborach i tam ludzie wywieźliby ich na taczkach.

0

@Toretto Ależ oczywiscie że maseczki sa w stanie rozprzestrzenianie wirusa powstrzymać, ale tak jak powiedziałem tylko FFP3 i tylko noszone zgodnie z zaleceniami czyli zmiania co 2-3h :)
Wirus nie przenosi się tylko drogą kropelkową ale też powietrzną w szczególności ukochany przez polityków i media wariant Delta.

0

@IronSanHybrid Rolnicy są juz ostro wkur**ni na PiS :D

9

@tomek8756 Ah ta Austria, jednak to chyba nie przypadek ze to tam na swiat przyszedł słynny akwarelista :)

2

@maroon Żydzi też przecież dobrowolnie nosili opaski z gwiazdą Dawida ;)

1

@Persyfl Skąd możesz wiedzieć jaka ja mam wiedzę? Daj mi dowód na to.
Świadkowie są tacy sami zarówno mówiący o nadużyciach Polski jak i Ci o atakach strony Białoruskiej. Ty po prostu przyjałeś to, że jedna strona mówi prawdę a druga na pewno nie. Co potwierdzają medycy? powiedz mi który medyk potwierdzi fakt siłowego przerzucenia ciężarnej kobiety przez zasieki z drutu kolczastego i udowodnij, że to nie jego fantazja.

1

@Toretto Ogólnie absurd tego co się dzieje widać na przykładzie maseczek. Jesteśmy zmuszani(pomijam, że niezgodnie z prawem) do noszenia maseczek. Politycy mówią o maseczkach FFP2 które w żadnym stopniu nie chronią przed wirusami. Aby można było mówić o skutecznej ochronie przed wirusem musimy nosić maseczki FFP3 i zmieniać je co maksymalnie 2h. A więc wytłumacz mi politycy nie wiedzą, że maseczki FFP2 noszone całymi tygodniami to wieksze zagrożenie niż pozytek dla naszego organizmu czy są tak bezgranicznie bezczelni że pomimo tej swiadomości zmuszają nas do noszenia maseczek które nie zostały stworzone do ochrony p.wirusowej ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?