3

@Persyfl Jest pojawił się obrońca uciśnionych :D

1

@Toretto Absurd to jest Twoja matematyka w tym momencie gdzie radośnie dodajesz sobie procenty :D

1

@Persyfl "Druga sprawa bedac ciezarna i decydowac sie na cos takiego to jest dopiero odpowiedzialnosc"

A znasz powody, dla których się zdecydowała?

A Ty znasz powody? Dlaczego zakładasz że masz racje?

Co więcej trzeba być na prawdę silnym żeby przerzucić ciężarną osobę przez zasieki z drutu kolczastego szerokości około 3m i wysokosci 2. Ale co tam ktoś ja wrzucił za płot, Ty to łyknąłeś i uważasz, że to prawda a masz taka sama wiedzę na temat sytuacji na granicy jak my wszyscy.

1

@Chaoss A czy Ty nie słyszysz co politycy w UE i Polsce mówią o osobah niezaszczepionych ?

1

@Toretto Skąd wiesz czego wymagam skoro stwierdzasz że NA PEWNO bym wymagał czegos z wyżej wymienionych ?

6

@Toretto Skoro osoby zaszczepione moga się zarazic to w takim razie dysponujemy szczepionkami które nie sa do konca skuteczne nawet na mutacje na ktore zostały przygotowane.
Wsród moich znajomych 50% lekarzy nadal się nie zaszczepiło, czy też nazwiemy ich foliarzami bez wiedzy ?

1

@Toretto Ja zatrudniajac ludzi nie zagladam nikomu w jego raport medyczny bo jest to jego prywatna sprawa.

2

@Chaoss Nie o nazistach tylko o Niemcach. I do segregacji doprowadzili zwykli ludzie którzy za bardzo uwierzyli w słowa Pana z wąsem. Jesli nie znasz historii to po prostu poczytaj.

1

@Persyfl Doczytałem do
"Po drugie nie interesuje mnie czytanie tutaj tekstów kopiuj-wklej z innych źródeł."

Po czym wklejasz wpis SG

W tym miejsu kolejny raz udowodniłeś że nie wiesz co to cytat. Jesli nie widzisz subtelnej róznicy to na prawde nie mamy o czym rozmawiać. Prosze wiecej nie oznaczaj mnie w postach bo nie mam czasu prowadzić z Toba tych jałowych dyskusji, wracam do pacjentów. Cześć :)

3

@Chaoss Segregacja jest zła i prowadzi do podziałów w społeczeństwie którym łatwo jest wtedy sterować. Poczytaj o NSDAP i latach 30 dwudziestego wieku. Do tego doprowadziła właśnie segregacja.

2

@Toretto Kurde ale ludzie się szczepią zeby sie nie zarażać więc dlaczego mają problem w tym że antyzczepionkowcy zarazaja innych antyszczepionkowcow ?

1

@Naturopata Czyli trzeba posegregować politykow :)

0

@MSN30 Kataru nie da się wyleczyć, można łagodzić objawy

0

@dzefrej234 Nie znam się na tym na tyle aby doradzać przy zakupie sprzętu, po prostu doradzam żeby poczekać na DDR5 bo to będzie kolejny krok milowy dla komputerów i głupio pol roku po zakupie nowej jednostki być od razu do tylu :)

1

@daro22 a jeszcze skoki w weekend :D

2

@kempnou Ja uważam ze jeśli dostanie za to karę to Hamilton tez powinien ha dostać kilka-kilkanaście razy na przestrzeni ostatnich lat. Ale jak wiemy F1 dalekie jest od uczciwości wiec pewnie przyhamują Maxa.

1

@Roobo Żałosne czy nie nikt by o tym nie mówił tylko zachwycał się zdobywca ZP.

0

@dzefrej234 proszę mow wszystko ale nie mow do mnie „byku” bo to mi śmierdzi gimbaza :D

2

@formentera2017 To prawda ze gra poniżej swoich możliwości ale nadal porównanie go do Puiga jest conajmniej niestosowne.

1

@_catalan Ale Francuzi nie chcą dawać tej piłki lewandowskiemu, zapewniam Cię ze gdyby na miejscu Polaka był Francuz z takimi statystykami za 2020 to ta piłka byłaby już dawno przyznana.

2

@arasz1819 Warto zwrócić uwagę jakie nacje są oskarżane w tych sprawach.

0

@dzefrej234 Ajajaj, to poproś o gotówkę na Mikołaja i przechowaj ja do wiosny. Do tego czasu dozbieraj jeszcze trochę i złożysz sobie kosę :)

7

@Drzymala94 I na codzień mowisz na Espanyol, Barcelona? Czy jednak Barcelona to Barca a Espanyol to Espanyol ?

2

@dzefrej234 Niekoniecznie a mimo wszystko warto poczekać na DDR5

0

Oj ale ich Barcelona skarci coś czuje za te buńczuczne wywiady :)

0

@Gwyn Jak to dobrze ze należę do wąskiego grona populacji która na covid jest odporna :D

0

@_catalan Ale oni ja celowo unieważnili a nie się zesrali.

2

@Djzordon A ten drugi co zrobił ? :D

0

@adam444 Oczywiście ze warty. Nie ma na rynku lepszych telefonów.

2

@Persyfl Po pierwsze nie będę dyskutował z kimś kto nie dopuszcza do Siebie argumentów z zewnątrz, przemilcza niewygodne fakty, jest przekonany o swojej nieomylności a jego jedynym argumentem jest to ze ktoś inny ma błędne informacje. Taka dyskusja jest po prostu bez sensu, tracę tylko swój cenny czas.
Po drugie nie interesuje mnie czytanie tutaj tekstów kopiuj-wklej z innych źródeł.

———————————————————
„Minionej doby doszło do dwóch większych prób siłowego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej - podała Straż Graniczna. Szczegóły dotyczące tych incydentów przekazała PAP rzeczniczka SG Anna Michalska. Wyjaśniła, że pierwsza grupa próbowała dostać się do Polski około godz. 17 w czwartek w rejonie placówki SG w Dubiczach Cerkiewnych.


- Zauważyliśmy, że gromadzi się duża grupa osób. Na początku było to 100 osób, następnie białoruskie pojazdy ciężarowe dowiozły kolejnych migrantów. W rezultacie było tam ok. 500 osób - powiedziała.


Jak dodała, grupa zaczęła rzucać kamieniami, gałęziami. - Ktoś z tłumu użył też gazu łzawiącego w kierunku służb polskich. W tym czasie funkcjonariusze służb białoruskich świecili laserami. Cudzoziemcy przerzucili przez concertinę kładkę, którą nasze służby ściągnęły - powiedziała rzecznik SG.


Jak poinformowała, po chwili wycofano się z próby przekroczenia granicy. Następnie podjechały ponownie białoruskie ciężarówki i zabrały część tych osób, a reszta przeszła dalej wzdłuż linii granicy, rozpraszając się na mniejsze grupy.


- W trakcie tej próby czterech żołnierzy zostało uderzonych kamieniami, została udzielona im pomoc medyczna - powiedziała PAP Michalska.


Do drugiej większej próby siłowego forsowania granicy polsko-białoruskiej doszło na odcinku ochranianym przez funkcjonariuszy placówki SG w Mielniku. - Do pomieszczeń służbowych SG zabraliśmy 5-osobową rodzinę z Iraku, w tym trójkę dzieci. Kobieta jest prawdopodobnie w ciąży. Prawdopodobnie dalej trafią do ośrodka. Na razie nie wymagają pomocy medycznej - przekazała rzeczniczka”

Jeśli Ty uważasz, że przy takich działaniach, agresji na granicy wymierzonej w stronę Polska, atakach na polskich funkcjonariuszy, Polskie wojsko, SG, policja ma stać z założonymi rękami i się patrzeć to Ci serdecznie gratuluje.
Aktualnie jakby na to nie spojżeć jesteśmy w stanie wojny, takiej czy innej ale wojny, a Ty sugerujesz ze każdy ruch polskiej strony to łamanie prawa.
Imigranci wraz z Białoruskimi żołnierzami atakują Polskę a Ty byś stał i patrzył.
Powiedz to samo tym którzy w czasie drugiej wojny światowej(ale tez każdej innej) oddawali życie za obronę tych granic.

A teraz czekam tylko na stwierdzenie ze moje źródło informacji jest zmanipulowane a prawda jest inna, znasz ja Ty i jest to świętość. A inni to głupki.

Odpisuje Ci ostatni raz bo czuje jak ściągasz mnie na swój niski poziom i nie chce mi się w to więcej bawić.

Powodzenia i pozdrawiam.

P.S. Oby nigdy nie doszło do sytuacji kiedy tacy jak Ty będą zmuszeni bronic granic tego kraju bo prostu wywiesicie białe flagi i jeszcze przeprosicie agresora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?