10

@Persyfl Pardon ? Gdzie Ty widzisz patologiczne działania strony polskiej?

0

@Lucassito No i co, kogo kupisz za te 40mln ?

0

Głupota byłoby sprzedawanie tak klasowego piłkarza, nastolatkami w środku pola świata nie zawojujemy mimo wszystko

0

@GeneralXavi No na razie były wiadomości o kontrakcie uzależnionym od liczby występów wiec to tylko Twoja teoria ze podpisze normalny kontrakt i będzie z nim problem.

0

@l0Messini Bo oglądałem mecz z wegrami i coś takiego to jest po prostu wstyd. Jeśli nasz najlepszy piłkarz woli sobie siedzieć na ławce niż pomagać reprezentacji w tak ważnym meczu to tu chyba nie potrzeba więcej komentarza.

9

@Persyfl Ale na prawdę uwazasz ze to co mowi ta Pani jest słuszne i pomaga w sprawie ?

22

@GeneralXavi No pewnie, wiec lepiej go oddać za darmo. Fuck logic.

1

@Pawel13sz Tez by odpadli ;P

26

@Persyfl Po tym co ostatnio mówi bardzo łatwo odnieść wrażenie ze jest oderwana od rzeczywistości.

3

@don'T.R.I.P.e Nawet jeśli byśmy się dostali to znowu na 3 mecze w grupie, lepiej nie blokować miejsca drużynom które maja serce do gry i mogą o coś powalczyć :)

1

@socha Ale tutaj Lewandowski jest tak samo winny.

0

@wierbafcb No i wbrew pozorom nie jest to jakaś zaporowa cena :D

1

@koksik2700 Poszukaj produktów firmy Voigt

0

@Jaro1279 RS6 nie kosztuje bańki :)

2

@Bunk420 Cooo ? Białorusini nie pozwalają im rozpalać ognisk ? Oni sami im dostaraczaja drewno na opał. Jak można mówić takie bzdury.
Co do chęci przekroczenia granic to od wieków jasne jest ze nie wolno od tak sobie granicy kraju przekraczać, to jest świętość a my mamy prawo naszych granic bronic.

1

@DaPidejpi Niemców tez trzeba by było usunąć :)

0

@Roxi Polskie „gwiazdy” są po prostu puste, nie tylko co do takich akcji :)

0

@Persyfl Nie myl liberałów z lewakami

1

@arasz1819 Te newsy z dnia na dzień są coraz głupsze.

1

@masq Wyglad to nie wszystko ;)

0

@hayek Nazywam go tak jak się zachowuje. Przegraliśmy z Wegrami którzy nie mieli połowy pierwszego składu. To idealnie pokazuje jak tacy zawodnicy jak Zieliński są przehajpowani i przepłaceni.

0

@hayek To robi ze jak ktoś jest reprezentantem kraju to powinien walczyć a nie zachowywać się jak ten pajac.

0

@wojopancer Nie No wtedy to każdy prześciga się w tym kto pierwszy doda komentarz o kolejnej kontuzji i obowiązkowo z dodanym „xD” bo to dobra okazja do zdobycia poleceń...

0

@Encore Hahahaha xD

15

@Kgorecki2500 No właśnie każdy kto pamieta lub zna z historii tamte wydarzenia widzi piękna analogie. To osoby które nie wiedza jak praktyki nazistowskie były tłumaczone uważa ze wszystko jest spoko.

43

@Bykunn Nawet jeśli jedna osoba byłaby objęta tymi zakazami to i tak jest to łamanie praw człowieka i segregacja.

8

@FC1899Barca Oby ich ktoś kiedyś pociągnął za to do odpowiedzialności

1

@Dayan016 Puig to nie jest żadna konkurencja, to inna liga piłkarsko

1

@Przemas8411 Z Paulinho tez sie śmiałeś ?

9

Klasa, na pewno miał oferty z Chin i od arabów za grube $$$ a wybrał pomoc Barcelonie za pol darmo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?