MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zibiku Kolejny raz ktoś z użytkowników uważa ze ma większe pojęcie o piłkarzach i sytuacji w drużynie niż osoby z drużyny :D piekne to jest xD
0
@Encore Na każda okazje pijesz wode mineralna ?
4
@norbi77 A co chciałbyś żeby ustawili kabaryny wzdłuż całej granicy xD ?
6
@Janiama Ale pytanie było o Ligę Mistrzów :)
0
@VegetaPolska Robert nie będzie w Alfie na 100% w podstawie.
Będzie rezerwa w Astonie i prawdopodobnie zastąpienie Vettela po sezonie.
1
@MarioVeB! No to niech to Białoruś robi w humanitarnych warunkach bo sami ich do swojego kraju przywieźli. Wiec prosta sprawa jeśli chcą im pomoc to droga wolna.
1
@MESSIah16 Nie tłumacz mu tego bo nie ogarnie i tak, właśnie dlatego Łukaszenka to robi. Bo wie jaka narracja panuje w Europie i ze to podzieli ja jeszcze bardziej.
Ciężko ich nawet nazywać ich problemem, problem to by był gdyby oni sami przybyli na Białoruś, a to jest zaplanowana akcja
1
@MarioVeB! Ale dlaczego oni maja być kierowani do ośrodków dla uchodźców !?!? Czy Ty rozumiesz ze to nie są uchodźcy wojenni tylko ludzie którzy po prostu emigrują. Nie mamy powodu by im pomagać, możemy im jedynie pomoc wrocic tam skąd przybyli.
Nie wiem gdzie Ty tu widzisz manipulacje, przytaczam fakty.
2
@MarioVeB! Unia jeszcze kilka dni temu apelowała do nas o wpuszczanie biednych uchodźców, dziś kiedy zobaczyli co aoe dzieje to uchodźcy nagle stali się imigrantami a Europa zastanowią się jak obronić się przed ich szturmem.
Nie nie potrzebujemy doradców z Brukseli, mamy własne służby i realizujemy postanowienia do których się zobowiązaliśmy dołączając do UE, bronimy jej granic.
Rozumiem ze można nie lubić PiS, sam ich nie trawie ale są jakies granice i trzeba czasem myśleć logicznie.
0
@kynio302 Tych którzy dopuszcza się ewentualnych malwersacji przy budowie muru.
1
@Kgorecki2500 1. No to zapoznaj się ze szczegółami zanim zaczniesz dyskusje.
2. Ty tak serio ? Gdyby wtedy tego nie wprowadzili a teraz odczuwalibysmy tego skutki to opozycja by kwiczala ze stan wyjątkowy NALEŻAŁO WPROWADZIĆ DAWNO.
3.J.w.
4. Aktualna sytuacja wymusza przyspieszenie realizacji inwestycji dlatego nie ma czasu na prowadzenie przetargu, chyba nie zdajesz sobie sprawy ile by to trwało.
0
@MarioVeB! Ale naszej straży granicznej i wojsku na prawdę nie jest potrzebna pomoc w ochronie granic. Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy jak wyglada praca straży granicznej i jaki sprzęt maja do dyspozycji.
0
@tomek8756 W razie czego następny na pewno ich rozlicza jeśli będą jakies nieścisłości :)
0
@MarioVeB! Wiem co to za służba i wiem ze nie byliby w stanie powstrzymać tego co się dzieje.
0
@MarioVeB! Jakim cudem 1000 osób ma pomoc w obronie granicy, czy wy jesteście normalni ?
4
@tomek8756 To ze „mogą być wały” to nie znaczy ze nie należy go budować lecz zadbać o transparentność inwestycji, tutaj opozycja mogłaby pomoc a nie sprzeciwiać się budowie
5
@Kgorecki2500 1. To ze nie pamiętasz to nie znaczy ze nie jest to prawda. A jest jak najbardziej.
2. Jak pokazuje rozwój wydarzeń był jak najbardziej logiczny i potrzebny aby nie dopuścić do rozwoju problemu.
3. J.w. Widocznie ludzie którzy chcieli go przedłużyć maja większa wiedzę i lepiej wiedzieli co się szykuje wiec stan wyjątkowy był potrzebny.
4. Tu nie chodziło o nadzór ale o to żeby być dla zasady przeciwko wszystkiemu co proponuje rząd-zreszta nie pierwszy raz.
4
@MESSIah16 pięknie go posprzątał ;)
0
@formentera2017 Mojego super piłkarza busiego ? Chyba mnie z kimś pomyliłeś
9
@Persyfl A czy Ty zdajesz sobie sprawę z różnicy w poziomie armii Polskiej i Niemieckiej. Kurde człowieku jak w ogóle znając historie naszego kraju możesz mówić tak podle słowa. Wstyd.
0
@Mr8lack Ok, wystarczy dzięki !
1
@Abominacja Twój komentarz idealnie pokazuje jak odrealnieni są ludzie na lewicy. Dramat, bo wbrew pozorom lewica w każdym kraju jest potrzebna, ale lewica a nie lewactwo.
2
@Rothan1 o to nie wiedziałem ze taki z niego pojeb. No ale i tak mu nic nie zrobią :/ Chociaż Oczywisice w swietle tego co mówicie powinni
0
@amanter O co chodzi tak w telegraficznym skrócie ?
1
@NaFazieHitman przes II wś tez każdy był pewny ze Niemcy są słabi a Hitler nie zaatakuje.
0
@PatrychoO Do czego zachęcał ? Aby się wzajemnie tratować ?
To samo robią gwiazdy rocka i oni są git ?
1
@Mathew16 Nie wiem czy wiesz ale artysta nie odpowiada za zabezpieczenie imprezy. Jeśli ktoś poniesie konsekwencje to tylko organizator. Ale i to nie sadze ze się wydarzy.
0
@SeWo77 Oj to nie tylko on żyje w swoim wyimaginowanym świecie xD
3
@Mathew16 A przepraszam dlaczego on ma ponosić za to konsekwencje ?
1
@Gonzo349 Pewnie od języka niemieckiego dostał depresji, nie dziwie się xD