0

@MysticCat po prostu pamietam świat bez mediów społecznościowych i bardziej go lubiłem

4

@derlysy1979 zajebiscie, oby tak to wszystko padło na amen

1

@Rysiu Nie zaliczam się do żadnej z tych grup. Zaliczam się do grupy która nie skończyła kursów trenerskich i która całego życia nie poświęciła futbolowi. Dlatego nie staram się wskazać co w zespole nie gra a już na pewno nie stwierdzam ze wiem lepiej niż trener.

9

@JarekS Tu przeważa nie tyle ilość ślepców co głupców

0

@qbsonFCBarca Nie, nie. To gowno ale bez żadnych złotych papierków. Wstyd ze są ludzie na takim poziomie którzy to oglądają :D

0

@Azi Czego się spodziewasz po dzieciach :D

0

@agaFCB Ponad 7, ale to Shell v- power racing

0

@Majkel12 Jeszcze film nagra !

2

@Pawel13sz Czy wy nie rozumiecie ze on tylko siedzi na ławce ze słuchawka w uchu i telefonem w ręku i non stop jest w komunikacji z Koemanem ? Serio to jest takie ciężkie do ogarnięcia ? Myślicie ze 1 trener sobie zrobił urlop i dał wolna rękę asystentowi by ten bawił się w kierowanie zespołu pod nie swoim nazwiskiem ? Na prawdę ogarnijcie się, tu przy logowaniu powinienem być jakiś prosty test na IQ

1

@MesQueUnClub96 A dziś to uważasz ze Koeman nie prowadzi drużyny ?

1

@DaPidejpi Tak, bo na pewno nie jest to w porozumieniu z nim

4

@Janas11224 A wiedziałeś ze na większości stacji w Polsce paliwo dostarcza Orlen ?

0

@tomek8756 podczas całego tego zamieszania nigdy nie założyłem maseczki w miejscu innym niż sala operacyjna :P

1

A może tak Wenger za Koemana :D ?

1

@MarioVeB! Nie wiem czy dla foliarzy. Stwierdzam tylko fakt.

6

@pax Przepraszam w ogóle o jakiej szczepionce mowa ? Ten preparat na COVID-19 nie ma rejestracji na szczepionkę wiec nazywajmy chociaż rzeczy po imieniu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@czosnekfcb No oczywiście .D krew głównie pobiera się w stanach chorobowych xD

0

@Persyfl Widzę ze na prawdę masz problemy z przyswajaniem tego co pisze a wiec powtarzam

„Odpisuje Ci po raz ostatni. Nie mam czasu na przepychanki internetowe z kimś kto nie jest wart poświęcenia mojego czasu bo nawet nie rozumie co do niego pisze lub rozumie ale celowo pomija istotne fakty i udaje greka.
Z każdym kolejnym komentarzem coraz bardziej się ośmieszasz i ja nie zamierzam już w tym brać udziału.

Do widzenia :) ”

0

@MontelQ Ok to teraz pozostaje pytanie po co im ten jr. Na koszulkach :D dziękuje za odpowiedz.

1

@pluszek To tak przy okazji odnośnie się do zwolenników i przeciwników.
Dlaczego mówicie o szczepieniu/szczepionce ? Aktualnie produkt podawany ludziom nie ma miana szczepionki gdyż nie jest zarejestrowany jako szczepionka. W tym przypadku mówimy o preparacie biologicznym jednak nie możemy go wprowadzić np. do kalendarza szczepień obowiązkowych z ww. powodu. Należy o tym pamiętać bo wszędzie mowa jest o szczepionkach jednak jest to duże uproszczenie i nadużycie które trochę wprowadza w błąd :)

0

@MontelQ W sumie to nie wiem dlaczego, wielu Brazylijczyków ma Junior w nazwisku a jednak nie wszyscy dopisują to do nazwiska. Chodzi o marketing i pozorowanie się na nowego Neymara ? :D

0

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego ten murzynek z nr. 20 grający dla realu ma dopisane jr. do nazwiska ? Miał jakiegoś krewnego z kariera w Europie ?

0

@Persyfl „O, ironio. Imigranci jak już :D Dasz jakąś podstawę prawną, kiedy przestali być uchodźcami?„
Wybacz za to ze słownik poprawił słowo imigranci, myśle ze jesteś na tyle inteligenty ze zrozumiałeś sens zdania

„A kto twierdził coś innego?” - Nadal nie rozumiem dlaczego mamy przyjmować ludzi do których naród Białoruski wyciagnal pomocna dłoń.

„Zdjęcia satelitarne pokazują, że siedzą po stronie polskiej. Na jakiej podstawie SG miałaby działać po stronie białoruskiej? Poza tym, ci uchodźcy już byli po stronie polskiej i zostali zepchnięci na granicę.” - Ludzie Ci są w pasie pogranicznym, jest to teren na który zostali przywiezieni przez Białoruś. Spytasz skąd wiem a No tak się składa ze byłem i widziałem. Nadal nie oznacza to ze mamy obowiązek przyjąć ludzi którzy bezprawnie zostali podrzuceni na nasza granice. Aktualnie żaden z uchodźców nie znajduje się po stronie Polski.

„A w nocy zmieniają się w Reptilian.
Możesz Mi rozpisać w jaki sposób ci sami ludzie, gdyby do Polski z Afganistanu przybyli pieszo nie byliby bronią biologiczną, ale już podróżując samolotem - są?
I ta broń biologiczna nie działałaby na terenie Białorusi, za to siałaby spustoszenie w Polsce z ośrodka dla uchodźców?” - nie wiem czy powinieneś robić sobie jaja, żartować i nazywać ich reptilianami. Ja uważam ze to biedni ludzie którzy są wykorzystywani przez reżim Lukaszenki do celów politycznych stad pejoratywne określenie „broń biologiczna”

„Europejski Trybunał Praw Człowieka zdecydował w środę, że Polska musi zapewnić migrantom koczującym przy jej granicy żywność, ubrania, opiekę medyczną i, jeśli to możliwe, tymczasowe schronienie." - Dokładnie. Zgadza się Polska wysłała pomoc humanitarna dla tych ludzi i pomoc ta została odrzucona przez stronę Białoruska. Widzę ze czytasz i przytaczasz tylko stare, wygodne dla Twej narracji wiadomości lub nie masz świadomości co dzieje się w kraju.

„Moment, moment. Czyli odmówienie im ochrony i "wyrzucenie na zbity pysk" (o którym wcale nie pisałem) jest be, ale trzymanie ich tygodniami pod gołym niebem bez dostępu do produktów pierwszej potrzeby jest ok?” - kolejny raz uświadamiam Cię ze Polska wysłała pomoc humanitarna dla tych ludzi lecz nie została ona im udzielona. Dlaczego ? O to spytaj towarzysza Lukaszenke.

„Może dlatego, że uchodźcy pochodzą z Afganistanu i to m.in. przez polskie działania musieli uciekać z kraju?” - przez Polskie działania Ci ludzie zaznali spokoju w swoim własnym kraju, to decyzja Bidena spowodowała to co teraz obserwujemy.

„Przecież i amerykańskie i polskie władze się nie kryją, że nie. Polska tam miała mieć poligon zagraniczny.” - proszę o artykuł w którym to amerykańskie i polskie władze mówią ze misja ta nie była związana z „niesieniem pokoju”. Kolejny raz wymyślasz własna historie.
O jaki poligon Ci chodzi, po co nam poligon w Afganistanie, czy znasz znaczenie tego słowa ?

„Ale wiesz, co się teraz tam dzieje? W jaki sposób się to udało?” - Oczywiście ze wiem, zaskocze Cię wiedziałem to dużo wcześniej i kolejny raz możemy podziękować Panu Bidenowi.

„Polskie władze, bo społeczeństwo było przeciw.” - nie przypominam się by ktoś przeprowadzał na ten temat referendum skąd wiec Twoja zmyślona teza ze społeczeństwo było przeciw ?


Odpisuje Ci po raz ostatni. Nie mam czasu na przepychanki internetowe z kimś kto nie jest wart poświęcenia mojego czasu bo nawet nie rozumie co do niego pisze lub rozumie ale celowo pomija istotne fakty i udaje greka.
Z każdym kolejnym komentarzem coraz bardziej się ośmieszasz i ja nie zamierzam już w tym brać udziału.

Do widzenia :)


0

@Persyfl Na który zapis konstytucji się powołujesz ?
„Ale dawaj, który artykuł konstytucji zakazuje przyjmowania uchodźców, czy zezwala na takie ich traktowanie? ” - ależ pięknie starasz się manipulować, niestety nie uda Ci się. Jeśli chcesz to Ty wskazuj który z zapisów konstytucji nakazuje ich przyjmowanie. Ja nie musze.

1

@Pablit Ależ oczywiście ze wiem, za kogo Ty mnie masz xD
Ja tylko przypominam co mówiło gremium specjalistów tutaj na stronie.

2

Czy osoby które zyskały 100% odporność na COVID-19 po przyjęciu 2 dawek szczepionki ustawiają się już w kolejce po 3 daweczkę ? ;)

0

@Persyfl Nie, nie prościej. Poza tym pamiętaj ze ustawa ustawa ale nad nią jest ustawa zasadnicza która wydaje mi się ze kiedyś bardzo broniłeś wiec może to z nią zapoznaj się najpierw a potem wchodź w dyskusje :)

0

@Persyfl „Masz jakieś potwierdzenie, że dostali azyl na Białorusi?„ - Jak sądzisz w jaki sposób pokonali 5tys. Kilometrów z Afganistanu na Białoruś ? Tak, bingo przywieźli ich Białorusini.
„I nie wpuszczani z powrotem. I technicznie rzecz biorąc, to Polacy ich zepchnęli na granicę.” - Przeinaczasz fakty tak by pasowały do Twojej narracji, uchodźcy lub bardziej emigranci siedzą po stronie Białoruskiej a SG pilnuje by nie przeszli na stronę Polska. Nie wiesz tez pewnie tego ze uchodźcy na granicy stałe są zmieniani a Białorusini co chwila dowożą nowych zabierając tych którzy spędzili już tam jakiś czas.
„Są na granicy jednego z krajów UE. Skąd pomysł na wymóg pieszej wędrówki?” - To nie jest żaden wymóg tylko dowód na to że są traktowani przez reżim Lukaszenki jak broń biologiczna, a my przyjmując ich łamiemy prawodawstwo UE.
„I patrz Europejski Trybunał Praw Człowieka powiedział, żeby Polska przestała dzbanić i zapewniła uchodźcom należytą pomoc. W tym trybunale też się nie znają?” - Kolejny raz mijasz się z prawda i manipulujesz faktami, uchodźcy o których mówił trybunał od kilku dni przebywają w ośrodkach dla uchodźców na terenie Polski.
„Ale wiesz, że a razie jest tylko mowa o przyjęciu tymczasowym, do czasu rozpatrzenia wniosków? Inna sprawa, że Polska powinna ponieść jakieś konsekwencje za współudział w napaści na Afgansitan i nierozliczone zbrodnie wojenne tam dokonane.” - Aha, fajnie wiec przyjmijmy tych ludzi a potem ich wyrzućmy na zbity pysk z powrotem do Afganistanu, na prawdę przykład miłości do bliźniego !
Nie wiem po co mieszasz do tego udział Polski w misje w Afganistanie. Zreszta misja ta została zorganizowana po to by pomoc ludziom mieszkającym w Afganistanie(przynajmniej oficjalnie) co zreszta się udało i gdyby nie polityka Pana Bidena to nadal tym ludziom żyłoby sobie dobrze w ich własnym kraju.
Jeśli chcesz kogoś rozliczać za misje w Afganistanie to spójrz kto na to pozwolił w roku 2001 i kto powinien zostać rozliczony.


0

@Persyfl Osoby te opuściły swoje miejsce zamieszkania przy pomocy kamratów z Białorusi, sa teraz przez nich wystawiani na pole na granicy z Polska. Ci uchodźcy są uchodźcami którzy na swój azyl wybrali Białoruś, my nie mamy żadnego prawnego obowiązku im pomagać. Co innego gdyby Ci ludzie sami przyszli do granic jakiego z państw UE, lub dostali się tam innymi sposobami. Białoruś traktuje tych ludzi jak broń biologiczna a Ty chcesz tańczyć tak jak Łukaszenka nam zagra ?
Jeśli przywiezie 5mln ludzi z Afganistanu to tez powinnismy ich przyjąć idąc Twoim tokiem rozumowania ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?