0

Co się stało z Piquenbauerem ? Jakaś poważna sprawa ?

0

@LUPR Tak jak napisałem, nie siedzę w biurach Barcelony. Napsialem tylko ze zainteresowanie Halandem w przyszłym sezonie jest możliwe.
Prawdopodobnie jesteście lepiej poinformowani ode mnie, bez nerwów :)

0

@Kgorecki2500 Nie wiem jaka jest sytuacja ale skoro mówisz ze nie to zapewne jesteś lepiej poinformowany w klubowych źródłach.

0

@LionelM95 No ale co z tym jest nie tak ? Nie działa ?

0

@Gaudi79 Akurat z tym Halandem to może być prawdopodobne bo z Messim w składzie raczej nie moglibyśmy o niego powalczyć z uwagi ma budżet

0

@MSN30 Ja zawsze wszystkim bez względu na okoliczności mówię „wszystkiego najlepszego” xD

3

@Comentateiro Jak opozycja chce pomoc 38milionom ludzi ?

0

@Borneo Gdzie ja atakuje PO ? Proszę wskaż mój atak.

0

@Borneo W jaki sposób w którym miejscu wsparłem „autokracje”. Wskaż, prosze.

0

@marcin62 Obrzydliwy niemiecki styl xD

0

@Borneo Nie wiem skąd w Tobie ten brak kultury. No nic, na siłe świata nie zbawię nie wszyscy są w stanie wznieść się na wyżyny rozwoju osobistego i w trakcie dyskusji nie obrażać rozmówcy.

1

@FCBR4N Nie wiesz ze kryzys w Afganistanie i emigranci wysyłani przez Lukaszenke to wina pisu ? Ewentualnie konfederacji

6

@Woland10 Kiedy Wy wreszcie zrozumiecie ze życie to nie FM. Nie można zostawić wszystkich, gdzie oni mieliby grać i się rozwijać. Takie życie.

0

@Borneo Widzę ze pragniesz sprowadzić mnie do swojego poziomu, niestety dla mnie jest on zbyt niski.
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia ;)

0

@Borneo Sprawdź sobie co to znaczy polemizować. To co robisz to nie jest polemika.

0

@Borneo Po co Ty się mnie starasz przekonywać do swojej racji :D
Co mnie w ogóle to obchodzi. Wyraziłem swoje zdanie i tyle. Jak Ci coś nie pasuje to nie komentuj

0

@Peszko07 Ale w ogóle o jakich szczepionkach mowa skóra nie ma żadnej „szczepionki” zarejestrowanej przeciwko Covid 19

0

@juliacicha W sumie, dobry pomysł. Wybiorę się na weekendzik do Barcy :)

2

@DonMatteo901 Teraz będzie powrot do przeszłości

0

@Borneo Prosisz mnie o obiektywizm a sam go nie zachowujesz.
I jest to jak najbardziej na temat, takie jest moje zdanie i nic Ci do tego. Jak się z tym nie zgadzasz to Twój problem ale nie musisz tutaj wylewać swoich żali.

0

@Borneo A mogę mieć własne zdanie ? Dziękuje.

10

@Rysiu Bo to jest pokazówka. Nie byłem w kościele od 12 lat i jakoś apostazja mi do tego potrzebna nie jest.

0

@ObiwanKenobi Ale ja nie mówię nic o Belgijskich czy niemieckich autach z powodzi. Napisałem żeby nie kupował gowna z zachodu, tyle.

0

@barcelonaLM Ok, nie ma nic innego lepszego do roboty tylko oglądać wasza TV. Dziękuje, postoje ale za bardzo się szanuje by włączać TVP, TVN czy inny Polsat

0

@ObiwanKenobi Wiesz ze na Lubelszczyźnie tez były powodzie ?

0

Komentarz usunięty

0

@Arno i Roma jeszcze

0

@Criss18Barca Oni z publiczna robili to już przed PiS wiec to żadna nowość XD

0

@JaroCoach Nie pokaże. Nie kupuj gowna z zachodu nie bądź jak 80% polaczkow

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?