MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl No właśnie tak się odnosisz do argumentów ze wytykasz mi zle postawiona spacje przed pytajnikiem.
1
@Persyfl I tak oto dyskusja jak zawsze została sprowadzona do jednego - jesteś foliarzem, pośmiejemy się z Ciebie. Nie masz żadnych argumentów i my wiemy lepiej (mimo ze opieramy swoją wiedzę na podobnych źródłach)
3
@Rielan Nie da się nałożyć na siebie niezależnych od siebie badań które powinny następować kolejno po sobie. Nawet jeśli ktoś tak uczynił to świadczy to kolejny raz o tym jak przyłożono się do tematu szczepionek i to kolejny argument za tym by przemyśleć ich zasadność.
5
@Persyfl uznawaj moja wypowiedz za jaka chcesz. Tak jak mowiłem nie jestem tu po to by kogoś przekonywać. Apeluje tylko o rozsądek i nie wrzucanie wszystkich którzy nie chcą się zaszczepić do jednego worka, najlepiej z napisem foliarz.
Co do wytykania błędów w pisowni na prawdę nie wiem po co to robić. Nadal robię błędy w pisowni nie stawiam przecinków robię spacje i kompletnie nic to nie zmienia.
Uważam ze jeśli jesteś dorosły i coś Cię interesuje to sam to znajdziesz i mówię tak nie dlatego ze nie mam argumentów tylko dlatego ze nie zamierzam nikogo do tego przekonywać. Ty mnie atakujesz bo myslisz ze jestem kolejnym „foliarzem” dlatego starasz się w każdy możliwy sposób mnie ośmieszyć co jest dość słabe ogolnie rzecz biorąc.
4
@Persyfl Nie wiem kto tu nie ma argumentów. Wytykasz mi błędy stylistyczne w pisowni, nie wiem jaki jest tego sens. Myśle ze to co chciałem przekazać w tym zdaniu jest jasne i klarowne.
I nie odpowiedziałeś na pytanie czy uważasz ze wszystkie jego prace zostały sfałszowane. Proste pytanie prosta odpowiedz a Ty mi tu wyjeżdzasz z jakaś filozofia.
Nie musze mieć argumentów, argumentów potrzebują Ci którzy chcą kogoś do swojego zdania przekonać, ja mam kompletnie gdzieś co o tym sądzisz. Dlatego odsyłam do lektury publikacji w internecie.
3
@Persyfl Ale chwila, dlaczego sugerujesz ze gada nieprawdę ? Czyli wszystkie prace podpisane jego imieniem zostały sfałszowane, tak ?
A co do wrzucania do linków to na prawdę uważam to za bezsensowne bo i tak nie jestem w stanie przekazać informacji które można zdobyć po prostu wertując internet i nie ma to związku z brakiem argumentów bo takich nawet nie szukam, nie zamierzam do niczego przekonywać.
7
@jeyx77x Iniesta w Gorniku xD ktoś tu chyba nie wytrzeźwiał po opijaniu transferu Podolskiego xD
4
@Persyfl
10 czerwca 2021 r. dr Malone dołączył do biologa dr Breta Weinsteina w podkaście Dark Horse, gdzie zgłosił liczne obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek Pfizer-BioNTech i Moderna przeciw COVID-19, które to wykorzystują technologię mRNA. Ostrzegł przed przyszłymi problemami autoimmunologicznymi spowodowanymi przez białka kolca w zastrzykach.
Wiesz jak się nazywa wyciszanie takich ludzi ? Cenzura. I ta cenzura jest niepokojąca bez względu na to co tam sobie myslisz, chyba ze uważasz ze można cenzurować ludzi którzy maja coś ważnego do powiedzenia.
3
@Persyfl Wiesz co wydaje mi się ze w dobie dzisiejszego internetu na prawdę wygooglowanie czegoś nie stanowi problemu. Nie będę tu wrzucał linków bo za to grozi ban.
Jeśli uważasz ze człowiek który odkrył transfekcję RNA w 1988, i wynalazł szczepionki mRNA nie wie co mówi to już Twoja sprawa.
Ja nie odrzucam zdania naukowców w tym temacie (szczególnie kogoś kto stworzyl te preparaty)i nie będę udawał ze wszystko jest spoko.
3
@Persyfl poczytaj o dr. Robercie Malone. Jeśli uważasz ze ta osoba nie wie co mówi ostrzegając przed szczepieniami dzieci to ja nie mam więcej pytań, proszę się rozejść xD
2
@Persyfl ale to jest niemożliwe, z prostego powodu. 3 faza testów trwa znacznie dłużej niż ta która przeprowadzono w przypadku tych szczepionek.
To ze wszystko zostało przyspieszone tym bardziej sprawia ze należy podchodzić do tego z ostrożnością.
Pomijam już fakt ze jeden z naukowców którzy opracowali szczepionkę mRNA stanowczo stwierdził ze podawanie jej dzieciom niesie ze sobą duże ryzyko. I co ? Został usunięty z mediów, jego nazwisko znikło z prac badawczych czy nawet z głupiej Wikipedii. Uważasz to za normlane ? Tak zupełnie po ludzku, nie dziwi Cię to ?
0
@Borys811 Hahaha, masz racje szkoda czasu i nerwów ;)
0
@KrystianR tak jestem weterynarzem, ogolnie bordery to super psy wybitnie inteligentne, lecz trzeba im poświęcać dużo czasu i urozmaicać życie :D pomysl o jakimś agility
1
@Kettger Niestety ale to już 30 lat :/
0
@KrystianR Wybacz jeśli zareagowałem za ostro, po prostu na codzień z racji wykonywanego zawodu widzę biedne psy w budach na łańcuchach i to ras które nie są do tego przystosowane.
Odnośnie Twojego psa to wątpię by z budy korzystał, w lecie pies woli się położyć w cieniu w krzakach i to mu wystarczy w zupełności. Natomiast w zimie to już ta buda będzie zbędna :)
Ja bym pomyślał bardziej o tym żeby mu stworzyć jakies naturalne schronienie na czas upałów.
3
@Persyfl Wiesz ile trwa wdrożenie nowego leku/preparatu medycznego i ile lat zajmują badania ?
Tak się składa ze ja wiem, tak się składa ze moja rodzina pracuje w firmie produkującej leki oraz między innymi szczepionki. Dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze szczepionki przeciwko koronawirusowi nie zostały należycie przetestowane. Jeśli nie zostały przetestowane a rozpoczęto ich podawanie jak to nazwać jeśli nie test ?
2
@Michael24 Zima zima, z racji tego ze jest więcej polskich emocji :)
1
@KrystianR Wiec lepiej oddaj tego psa komuś kto będzie się potrafił nim zaopiekować.
Border Collie TO NIE JEST PIES DO TRZYMANIA W BUDZIE.
1
@krzyrzak69 Nie ja nigdzie nie powiedziałem ze ktoś kogo lubi lub nie. Stwierdzam tylko ze Ty nie masz i nie możesz mieć pojęcia o tym co czuje Messi, dlatego nie możesz mówić ze „jest to oczywiste”
No chyba ze nie rozumiesz znaczenia tych słow
4
@Persyfl No ale zapomniałbym, prawdopobnie jesteś kolejnym samozwańczym ekspertem po przeczytaniu 5 artykułów na onecie i dyskusja z Tobą nie ma większego sensu.
6
@Persyfl Jest to test medyczny i to ze ktoś nadużywa zarejestrowanych i przebadanych leków to już jego prywatna sprawa.
Natomiast szczepionki nie zostały jeszcze przebadane tak jak ma to miejsce przy wprowadzaniu innych preparatów a wynika to między innymi z tego ze było na to za mało czasu. Tak wiec nazywaj to jak chcesz ale jest to swego rodzaju test.
12
@Joe_Barbaro Nie da się sprzedać kogoś kto jest po operacji kolana. Komu chcesz go sprzedać ? Który klub kupi zawodnika który nawet nie wiadomo kiedy wroci do formy ?
3
@kuz Ale ja mam dość zarówno tych jak i tych drugich którzy codziennie mówią o tym jakie to jest błogosławieństwo. Te dwie grupy niczym się nie różnią. Dosłownie, to jak wyborcy PiS i PO
Na przykładzie tej strony widzę nawet większa nagonkę ze strony zaszczepionych niż odwrotnie.
17
@Joe_Barbaro Nie No lepiej nie przedłużyć kontraktu tak by za rok odszedł za darmo. 5+ dla Ciebie
0
@KrystianR Jaka rasa psa ?
3
@don'T.R.I.P.e Mi się wydaje ze to ludzie maja już jakaś psychozę związana z ta stacja ( która notabene bardzo dobrze ogarnia sport) i szukają jakiegokolwiek punktu zaczepienia by moc kontynuować swoją krucjatę. Szkoda tylko ze nie myślą o tym jaki to przyniesie skutek. Wydaje mi się ze utrata duetu Borek-Węgrzyn byłoby niepowetowana strata
19
@kuz Otoz nie, myśle ze większość z osób które nie chce się szczepić po prostu nie pali się do tego by brać udział w globalnym teście medycznym.
I tu wg. mnie nie należy tych ludzi wyśmiewać bo każdy z nas ma prawo do decydowania o swoim losie.
W ogóle żałosne jest wyciąganie tematu szczepień do mainstreamu. Co to kogo obchodzi czy użytkownik tej czy innej strony jest zaszczepiony ?
No o co jest w tym wszystkim najlepsze ?
Ludzie którzy nie mieli jeszcze niedawno zielonego pojęcia o szczepionkach, ich produkcji czy medycynie ogolnie nagle z dnia na dzień stali się ekspertami w tych dziedzinach i uważają ze maja moralne prawo do atakowania drugiej grupy, to jest już chore.
0
@DonAndrzejos nie powiedziałbym ze „tylko”
0
@AlicjaFCB Nie tylko z logicznym ;P
0
@krzyrzak69 skończ już bo żałosny jesteś :) korzystaj z wakacji pograj w piłkę z kolegami bo powrot do szkoły coraz bliżej ;)