MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon A najlepiej sytuacje uspokoiłyby bany nakładane na IP :)
0
@FCMichalo A my na Białoruś i Ukrainę xD już się pakuje xD
13
@Chakalaka Co z tego ze sprzed miesiąca.
Błąd to błąd nie ważne kiedy popełniony. Od kiedy to zapominamy polityczne wpadki po miesiącu ?
1
@Chakalaka tu masz z maja https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/107745/Przepraszam-ciagle-mi-sie-myli-Borys-Budka-znow-przeniosl-Wroclaw-do-Rzeszowa1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@negreanu Nie, no po co. Przejęzyczyc się może tylko jedna strona ;)
1
@clyde oj to remasterowana to easy.
Spróbuj przejść wyścig w pierwszej wersji tej najgenialniejszej gry w historii :)
Osobiście przeszedłem Mafie 18 razy xD
W remasterowanej wersji misja z wyścigiem została znacznie uproszczona.
0
@clyde grasz w pierwotna mafie 1 czy ta remasterowana z tamtego roku ?
0
@kaamil1910 Nie no proste każdy ogląda co uważa za stosowne. Ja się odcinam od takich spraw dlatego dla mnie to jest dziwne xD
0
@dv7wisnia Kolego Ksw to nic, są ludzie którzy się pasjonują fame mma xD
1
@panczo Święta racja, ja chciałem tylko dać znać co zrobię żeby w razie czego nie było zdziwienia z jego strony. Kilkukrotnie spotkałem ludzi na ulicy których w życiu bym się nie spodziewał mam nadzieje ze kiedyś przyjdzie i ten moment :)
Co do tych cytatów czyżby są to słowa ryżego kłamcy vel tusk ?
2
@Encore No tak, bo to jakies jego braciszki z algierii albo innego Maroko.
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@GuerillaAthletic Po pierwsze ban za multikonto a po drugie Grolsh nie jest nawet odrobine podobny do Guinessa
0
@LeoMessiah Wiem ze Suarez jest dobrym przykładem ale mimo wszystko, nie kosztował aż tyle i ostatecznie rozegrał u nas 6 sezonów z czego często łapał dołki formy, poprostu uważam ze jak budujemy drużynę to budujmy ja na lata a nie za jakiś czas znowu będzie poszukiwanie napastnika
5
@JANEK777 Ale patrz jakie ciekawe, wrzucasz Skandaliczny post o sytuacji w szkole a w komentarzach i tak „korwin, księża i narodowcy” może komentujący lepiej skupcie się na sednie sprawy a nie odwracacie kota ogonem.
1
@Janas11224 oo tak, lfc w lidze Europy, miód
0
Ja nie rozumiem dlaczego tylu z Was chce Kane. Nie neguje ze jest dobry ale ma 28 lat i kosztuje fortune, to nie jest zawodnik na lata. Jak już wydawać taki becel to lepiej się pokusić o tego Hohlanda
0
@lukas10 tak, i jeszcze frytki do tego
0
@Jacu327 A czy ja mówię o zawodnikach Barcelony ? Powiedziałem tylko ze ten pajac będzie idealnie pasował do drużyny realu, tyle, koniec.
9
@Jacu327 No pajac Mbappe pasuje do realu jak ulał
1
@Yosemite A jakich argumentów spodziewasz się w 95% od 12 letnich dzieci ? :D
0
Oczywiście na kuponie nie siadły dwa mecze Milan i Lille :)
0
@TylkoBarca7273 matematyka nie boli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tigerekxd w sumie w Niemczech to kupisz to wszędzie dosłownie
0
@MesQueUnClub_87 spróbuj wiec kuchni indyjskiej
0
@BarcaInfo No a Xavi na asystenta :D
7
Progres ? Chyba jakies nietrafione tłumaczenie
0
@FIJI Chyba jest różnica między urlopem a wyjazdem w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Ale co ja tam wiem.
P.S. Uprzedzam krzykaczy, Nie popieram żadnej z opcji politycznych.