0

@maroon A najlepiej sytuacje uspokoiłyby bany nakładane na IP :)

0

@FCMichalo A my na Białoruś i Ukrainę xD już się pakuje xD

13

@Chakalaka Co z tego ze sprzed miesiąca.
Błąd to błąd nie ważne kiedy popełniony. Od kiedy to zapominamy polityczne wpadki po miesiącu ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@negreanu Nie, no po co. Przejęzyczyc się może tylko jedna strona ;)

1

@clyde oj to remasterowana to easy.
Spróbuj przejść wyścig w pierwszej wersji tej najgenialniejszej gry w historii :)

Osobiście przeszedłem Mafie 18 razy xD

W remasterowanej wersji misja z wyścigiem została znacznie uproszczona.

0

@clyde grasz w pierwotna mafie 1 czy ta remasterowana z tamtego roku ?

0

@kaamil1910 Nie no proste każdy ogląda co uważa za stosowne. Ja się odcinam od takich spraw dlatego dla mnie to jest dziwne xD

0

@dv7wisnia Kolego Ksw to nic, są ludzie którzy się pasjonują fame mma xD

1

@panczo Święta racja, ja chciałem tylko dać znać co zrobię żeby w razie czego nie było zdziwienia z jego strony. Kilkukrotnie spotkałem ludzi na ulicy których w życiu bym się nie spodziewał mam nadzieje ze kiedyś przyjdzie i ten moment :)

Co do tych cytatów czyżby są to słowa ryżego kłamcy vel tusk ?

2

@Encore No tak, bo to jakies jego braciszki z algierii albo innego Maroko.

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@GuerillaAthletic Po pierwsze ban za multikonto a po drugie Grolsh nie jest nawet odrobine podobny do Guinessa

0

@LeoMessiah Wiem ze Suarez jest dobrym przykładem ale mimo wszystko, nie kosztował aż tyle i ostatecznie rozegrał u nas 6 sezonów z czego często łapał dołki formy, poprostu uważam ze jak budujemy drużynę to budujmy ja na lata a nie za jakiś czas znowu będzie poszukiwanie napastnika

5

@JANEK777 Ale patrz jakie ciekawe, wrzucasz Skandaliczny post o sytuacji w szkole a w komentarzach i tak „korwin, księża i narodowcy” może komentujący lepiej skupcie się na sednie sprawy a nie odwracacie kota ogonem.

1

@Janas11224 oo tak, lfc w lidze Europy, miód

0

Ja nie rozumiem dlaczego tylu z Was chce Kane. Nie neguje ze jest dobry ale ma 28 lat i kosztuje fortune, to nie jest zawodnik na lata. Jak już wydawać taki becel to lepiej się pokusić o tego Hohlanda

0

@lukas10 tak, i jeszcze frytki do tego

0

@Jacu327 A czy ja mówię o zawodnikach Barcelony ? Powiedziałem tylko ze ten pajac będzie idealnie pasował do drużyny realu, tyle, koniec.

9

@Jacu327 No pajac Mbappe pasuje do realu jak ulał

1

@Yosemite A jakich argumentów spodziewasz się w 95% od 12 letnich dzieci ? :D

0

Oczywiście na kuponie nie siadły dwa mecze Milan i Lille :)

0

@TylkoBarca7273 matematyka nie boli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tigerekxd w sumie w Niemczech to kupisz to wszędzie dosłownie

0

@MesQueUnClub_87 spróbuj wiec kuchni indyjskiej

0

@BarcaInfo No a Xavi na asystenta :D

7

Progres ? Chyba jakies nietrafione tłumaczenie

0

@FIJI Chyba jest różnica między urlopem a wyjazdem w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Ale co ja tam wiem.
P.S. Uprzedzam krzykaczy, Nie popieram żadnej z opcji politycznych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?