MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maciasek Słucham ? XD
2
@ShowMe Jeżdżą Ci którzy nie są w stanie się ogarnąć i zyc dobrze w Polsce, w dużej mierze są to pracownicy fizyczni którzy rzeczywiście za granica dostają więcej. Tak czy inaczej mieszkanie za granica jest przykre i nikt mi nie powie ze Polakowi jest lepiej zyc w Niemczech czy innej UK bo zawsze będziesz imigrantem. Patrzą tam na nas tak jak my na Ukraińców w Polsce. I to ma być fajne ? Lepiej się wziąć za porządne studia i zacząć dobrze zarabiać w Polsce a nie wiecznie narzekać jak to nasz naród ma w zwyczaju.
0
@AlexDark00 dobra nie chce mi się z takimi osobami jak Ty dyskutować, serio szkoda mi czasu i tak tego nie zrozumiesz. Jak Ci się to podoba i czujesz się wolny na tym świecie to pozdrawiam i gratuluje
0
@SteuerFreiMoney I ogolnie współczuje ze mieszkasz 400km od miejsca pracy :)
0
@SteuerFreiMoney Super gratuluje ze od 30 lat nie możesz mieszkać w ojczyźnie tylko pracujesz dla Niemca w Porsche. Ja wole mieć to samo w Polsce ale co ja tam wiem.
3
@SteuerFreiMoney współczuje ze musisz być robolem u Niemca :/
0
@AlexDark00 nie, nie jest to logiczne i jest to łamanie wszelkich praw człowieka.
1
@DonMatteo901 a może będzie chciał oddać to co zabrał w tamtym pamiętnym sezonie
0
@barcelonaLM co tam się stało z nim znowu ? :D
0
@DonMatteo901 A co, Ty chcesz być okradany ?
0
@ander123 No nie widzę tutaj negowania szczepień, napisałem wyraźnie kogo należy szczepić jeśli już chcemy to robić. A druga sprawa to nie można wrzucać wszystkich szczepionek do jednego worka. Ale co Wy możecie wiedzieć ludzie wychowani na TVN lub innym TVP.
0
@skelert to ciekawe, daj mi proszę badania potwierdzające ta tezę.
0
@ander123 Gdzie ja neguje sens szczepień ?
1
@Pogba poproszę link dla kolegi :D
2
@Kacper1998 Owszem, jestem lekarzem. Nie neguje żadnych osiągnięć medycyny. Jakbyś nauczył się czytać to byś może zrozumiał. Chodzi mi o to ze nie zawsze jest potrzeba pchania w Siebie chemii ale koncernom na tym zależy.
7
Oni są po prostu bezczelni
0
@Kacper1998 masz wykształcenie medyczne skoro stawiasz takie tezy ?
0
@Jakchcesz Właściwie wszystkie leki na ziemi opierają się w działaniu o swoje naturalne, ziołowe odpowiedniki. Gdybyśmy leczyli się ziołami to spożycie chemii w 75% byłoby ograniczone.
Co do szczepionki to tez jedna wielka głupota ze zmuszamy cały świat do szczepień przeciwko wirusowi. Nasz organizm sam skutecznie wytwarza odporność przeciwko wirusom, szczepić powinnismy osoby które są narażone na smierć lub wg. Mnie nie szczepić w ogóle, selekcja naturalna w końcu po coś jest.
0
@Darkfin a nie wiem bo brzydzę się netflixem i nie śledzę co tam się aktualnie dzieje ;)
6
@Criss18Barca przygotuj się na nachalne propagowanie treści lgbt, równości rasowej i inne tego typu rzeczy które skutecznie uprzykrza Ci oglądanie czegokolwiek
0
@filip73 Tylko vapor match
9
@Rewolucja123 masz racje, ta sytuacja wymaga dogłębnego przeanalizowania
1
@AmigoBlancos Nie pierwszy raz nie zasłużył
1
Bardzo się boje tych ostatnich minutek :(
4
Wreszcie nie trzeba oglądać facjaty tego kolorowego pana z brazylii
6
@Bocheno1 i wybili zęby Casemiro
1
@normasubiektywna Jaka skargę ? Za co ?
0
@barteggg08 ojej, Tyskie ? Nie truj się
0
@gumaz 2:0 dla Londynu
2
@gumaz U mnie puszka Łomża wyborowa sztuk 4