MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FutbolToMagia Na pewno nie zarabiasz więcej niż Koeman, rodzina tez myśle chetnie zamieszka w słonecznej Barcelonie
1
@Ghazul3293 Wiem, dlatego już wyżej apelowałem ze z uwagi na zdrowie psychiczne ww. pana należy zaprzestać dyskusji
3
@FutbolToMagia napisałeś ze nie możesz zostać trenerem klubu z europejskiego topu bo masz rzeczy do robienia inne, po czym mówisz ze trenujesz młodzików.
Pomijam fakt ze od wczoraj siedzisz i piszesz co 2 minuty komentarz na La rambla starając się coś udowodnić. Ja na Twoim miejscu wolałbym wszystkim nam utrzeć nosa i zatrudnić się w jakimś dobrym klubie po czym zrobić z Puiga zdobywcę ZP. To by była historia ze nawet Pani Domagalik mogłaby o Tobie książkę napisać.
0
@FutbolToMagia Aha, czyli uważasz ze prowadzenie grup dziecięcych to lepsze zajęcie od bycia trenerem europejskiej potęgi ? Po co się marnujesz ?
0
@ksobi nie wiem jaka jest retoryka TVP, nie mam telewizora od 15 lat bo mam do Siebie szacunek. Mówię tylko to co uważam sam na ten temat.
0
@ksobi donoszenie na swój własny kraj do instytucji europejskich tylko po to by odzyskać koryto ? Myśle ze to bardzo mocne xD
0
@Janas11224 Nie będę nikogo bronic, zadałem tylko pytanie.
12
Apeluje do wszystkich bez chorób psychicznych o zaprzestanie kontynuowania tej dyskusji z kimś kto ma ewidentne problemy z realnym postrzeganiem rzeczywistości, zróbcie to dla jego dobra
1
@FutbolToMagia To idź pracuj dla jakiegoś europejskiego klubu jak na podstawie meczów w tv potrafisz ocenić talent piłkarza.
0
@ksobi Oczywscie zamachu na sądu się nie dopuścili ale dopuścili się wielu nie gorszych afer które nawet szkoda wymieniać oraz wyprzedawali majątek narodowy. Jedni i drudzy są Siebie warci z ta różnica ze jedni maja taki a drugi inny elektorat ale zapewniam Cię ze tak samo maja go w poważaniu.
12
@FutbolToMagia Różnica polega na tym ze Ty siedzisz w Polsce przed komputerem i o zawodniku takim jak Puig masz dosłownie szczątkowe informacje. Natomiast hejtujesz ludzi takich jak Koeman którzy są legendami futbolu, maja niesamowite zaplecze merytoryczne a co najważniejsze są w środku klubu i doskonale znają każdego zawodnika i jego poziom umiejętności. I Ty śmiesz mówić ze wiesz coś lepiej ? Człowieku trochę pokory, jeśli byłby najlepszy to już dawno byłaby o niego walka jak o Haalanda natomiast będziemy się cieszyć jak ktoś go weźmie za 20mln.
0
@ksobi Inaczej, PO nie jest w niczym lepsze niż PiS, a przekrzykiwanie się którzy złodzieje są lepsi to brak szacunku do samego Siebie :)
0
@Ingiel Pamiętaj, nie ważne jaka afera ale zawsze winny jest PiS xD
2
@PershingFanatykLMFCB co tam, dziś towarzystwo wzajemnej adoracji wzięło się za obrażanie Kowalczyka ?
0
Komentarz usunięty
0
@ksobi w sumie wybierając między złodziejami z PO a PIS to nie ma się co dziwić.
0
@ksobi Czlowieczku, skąd Ty możesz wiedzieć na kogo głosował człowiek którego w życiu nawet nie poznałeś xD
1
@Gregsky10 A to ze uważacie ze jest zbliżony to partii rządzącej to już w ogóle są opary absurdu. Ludzie wyłącznie TV włączcie myślenie bo to Wam robi krzywdę.
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
8
@PershingFanatykLMFCB to ze ktoś ma inne zdanie niż Wy to nie znaczy ze jest pajacem.
0
@kempnou współczuje xD
0
@kempnou jakie masz obywatelstwo ?
0
@maxi186 ale szrot
0
@FutbolToMagia to ze Laporta powiedział ze jest to zależne od wyników tez wiesz z mediów xD
0
@maroon Jako weterynarz mogę tylko powiedzieć ze do eutanazji musza być wskazania, to co opisujesz to prawdopodobnie zmiany nowotworowe u 20 letniego psa. Każdy weterynarz podjałby decyzje o eutanazji. Idź zapytaj czy byli u lekarza.
0
@Rourke i Ty jesteś właśnie typem człowieka który siedzi przed kompem i uważa ze gdyby był trenerem klubu z topu to odnosiłbys same sukcesy xD
1
@socha co to za jakiś kutafon xD
0
@kempnou No to do dzieła
1
@th@les czy do Was dotrze w końcu, ze nie da się ściągnąć do klubu wszystkich utalentowanych dzieciaków ?