2

@FutbolToMagia Na pewno nie zarabiasz więcej niż Koeman, rodzina tez myśle chetnie zamieszka w słonecznej Barcelonie

1

@Ghazul3293 Wiem, dlatego już wyżej apelowałem ze z uwagi na zdrowie psychiczne ww. pana należy zaprzestać dyskusji

3

@FutbolToMagia napisałeś ze nie możesz zostać trenerem klubu z europejskiego topu bo masz rzeczy do robienia inne, po czym mówisz ze trenujesz młodzików.
Pomijam fakt ze od wczoraj siedzisz i piszesz co 2 minuty komentarz na La rambla starając się coś udowodnić. Ja na Twoim miejscu wolałbym wszystkim nam utrzeć nosa i zatrudnić się w jakimś dobrym klubie po czym zrobić z Puiga zdobywcę ZP. To by była historia ze nawet Pani Domagalik mogłaby o Tobie książkę napisać.

0

@FutbolToMagia Aha, czyli uważasz ze prowadzenie grup dziecięcych to lepsze zajęcie od bycia trenerem europejskiej potęgi ? Po co się marnujesz ?

0

@ksobi nie wiem jaka jest retoryka TVP, nie mam telewizora od 15 lat bo mam do Siebie szacunek. Mówię tylko to co uważam sam na ten temat.

0

@ksobi donoszenie na swój własny kraj do instytucji europejskich tylko po to by odzyskać koryto ? Myśle ze to bardzo mocne xD

0

@Janas11224 Nie będę nikogo bronic, zadałem tylko pytanie.

12

Apeluje do wszystkich bez chorób psychicznych o zaprzestanie kontynuowania tej dyskusji z kimś kto ma ewidentne problemy z realnym postrzeganiem rzeczywistości, zróbcie to dla jego dobra

1

@FutbolToMagia To idź pracuj dla jakiegoś europejskiego klubu jak na podstawie meczów w tv potrafisz ocenić talent piłkarza.

0

@ksobi Oczywscie zamachu na sądu się nie dopuścili ale dopuścili się wielu nie gorszych afer które nawet szkoda wymieniać oraz wyprzedawali majątek narodowy. Jedni i drudzy są Siebie warci z ta różnica ze jedni maja taki a drugi inny elektorat ale zapewniam Cię ze tak samo maja go w poważaniu.

12

@FutbolToMagia Różnica polega na tym ze Ty siedzisz w Polsce przed komputerem i o zawodniku takim jak Puig masz dosłownie szczątkowe informacje. Natomiast hejtujesz ludzi takich jak Koeman którzy są legendami futbolu, maja niesamowite zaplecze merytoryczne a co najważniejsze są w środku klubu i doskonale znają każdego zawodnika i jego poziom umiejętności. I Ty śmiesz mówić ze wiesz coś lepiej ? Człowieku trochę pokory, jeśli byłby najlepszy to już dawno byłaby o niego walka jak o Haalanda natomiast będziemy się cieszyć jak ktoś go weźmie za 20mln.

0

@ksobi Inaczej, PO nie jest w niczym lepsze niż PiS, a przekrzykiwanie się którzy złodzieje są lepsi to brak szacunku do samego Siebie :)

0

@Ingiel Pamiętaj, nie ważne jaka afera ale zawsze winny jest PiS xD

2

@PershingFanatykLMFCB co tam, dziś towarzystwo wzajemnej adoracji wzięło się za obrażanie Kowalczyka ?

0

Komentarz usunięty

0

@ksobi w sumie wybierając między złodziejami z PO a PIS to nie ma się co dziwić.

0

@ksobi Czlowieczku, skąd Ty możesz wiedzieć na kogo głosował człowiek którego w życiu nawet nie poznałeś xD

1

@Gregsky10 A to ze uważacie ze jest zbliżony to partii rządzącej to już w ogóle są opary absurdu. Ludzie wyłącznie TV włączcie myślenie bo to Wam robi krzywdę.

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

8

@PershingFanatykLMFCB to ze ktoś ma inne zdanie niż Wy to nie znaczy ze jest pajacem.

0

@kempnou współczuje xD

0

@kempnou jakie masz obywatelstwo ?

0

@maxi186 ale szrot

0

@FutbolToMagia to ze Laporta powiedział ze jest to zależne od wyników tez wiesz z mediów xD

0

@maroon Jako weterynarz mogę tylko powiedzieć ze do eutanazji musza być wskazania, to co opisujesz to prawdopodobnie zmiany nowotworowe u 20 letniego psa. Każdy weterynarz podjałby decyzje o eutanazji. Idź zapytaj czy byli u lekarza.

0

@Rourke i Ty jesteś właśnie typem człowieka który siedzi przed kompem i uważa ze gdyby był trenerem klubu z topu to odnosiłbys same sukcesy xD

1

@socha co to za jakiś kutafon xD

0

@kempnou No to do dzieła

1

@th@les czy do Was dotrze w końcu, ze nie da się ściągnąć do klubu wszystkich utalentowanych dzieciaków ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?