0

Najbardziej w tej dyskusji o Superlidze bawi mnie argument mówiący o tym ze wiele klubów zbankrutuje.
Kilka klubów z Europy przez szereg lat miała w du**ie zasady ekonomi czy często nawet logiki. Przeprowadzali transfery za ceny niewspółmierne do cen rynkowych. Wszystko to sprawiło ze te kilka klubów weszło na wyższy poziom.
I dlatego teraz w sytuacji którą jest pandemia klubom tym grozi bankructwo nagle cały świat ma ich ratować.
Dlaczego ? to jest odwieczne prawo dżungli, wg. mnie to było by genialne gdyby te wszystkie wielkie nadęte kluby spadły z rowerka, może by się skończyła ta patologia w futbolu, a kluby które są mądrze zarządzane otrzymałyby swoją zasłużona nagrodę i swój „cykl”


2

@IronSanHybrid niektórzy są uzależnieni od adrenaliny

1

@LuisSalvano okej dzięki za info :)

0

@LuisSalvano Cholera :D A jak jest z jakością tych stadionowych replik ? Osobiście zawsze kupuje te vapor i one są kozak

1

Pomóżcie, zamierzam kupić dziewczynie na urodziny koszulkę meczowa naszego ukochanego klubu. Czy ktoś natknął się na damskie koszulki barcy (najlepiej vapor) w dobrej cenie ?

1

0

@PatrychoO wyścigiem bym tego nie nazwał, chyba ze żółwi xD

46

Chce się dowiedzieć ile mogą dostać za swój dom pewnie ;P

0

@David_Beckham glenfiddich 12

0

@ZuczekFCB1899 on jest kibicem Marsyli nigdy nie zagra w psg

0

@dawid230188 on nienawidzi psg

1

@LeoMessiah Taaak, mistrzowski tekst „nauczyciel się na mnie uwziął” jeśli ktoś ma wiedzę to potrafi się obronić, ona wyraźnie jej nie ma a kiedy nauczyciel stara się ja wyegzekwować to znaczy ze się „uwziął”

0

@Lionel_Messi10 a Haaland może pograć 15 lat na najwyższym poziomie :D

1

@Lionel_Messi10 popatrz na wiek lukkaku a potem na wiek Haalanda i odpowiedz sobie kto jest lepszym wyborem

0

@LeoMessiah jak sobie to wyobrażasz ? XD niech się lepiej do nauki weźmie a nie szukacie pomocy na la rambla :D

66

@BarcaInfo On jest taki sam jak jego idol, Ty mu plujesz w twarz a on mówi ze deszcz pada.
Żałosne zachowanie i w sumie to po prostu kradzież.

0

@tristan87 a kto dostał bana ?

33

Szacunek za tę minutę ciszy dla Krawczyka

0

@KmN oby ta branże zamkneli na zawsze xD

4

@macio_944 Kulczyk niczym sobie nie zapracowała tylko miała ojca z partii

0

@darr0o obecność w składzie neymara jest aktualnie bardziej prawdopodobna niż Puiga xD

0

@Vebrol On ma leosze rzeczy do robienia niż canal+ coś mi się wydaje xD

1

@kubix05 Do ostatniej paróweczki proszę Pana

0

@Jakchcesz zapewniam Cię ze będę ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 mam tu prawie 1000 komentarzy z czego jakies pewnie 15 dziś o regulaminie i raczysz mówić ze wypowiadam się głównie o regulaminie ?

0

@macio_944 Powiedziałeś ze co drugi mój komentarz odnosi się do regulaminu, nie jest to prawda a tutaj wyciąłeś komentarze z dzisiejszej dyskusji nt. z innego wątku, piękna manipulacja faktami, prawie jak TVP ;)

0

@TheNekro94 No ciężko żeby nie było skoro pisze w wątku na temat regulaminu. Dziś pierwszy raz od kiedy jestem na tej stornie poruszyłem temat regulaminu :) i tylko wyłącznie dlatego ze hipokryzja panująca tutaj przestała mnie już bawić i nie mogę patrzeć na ludzi skaczących sobie do gardeł z powodu cudzych prowokacji na tle politycznym

0

@MESSIah16 No ale spoko, niech napędzają ale nie bądźmy hipokrytami i usuńmy pewne zapisy z regulaminu. :)

4

@wpwelement robię to regularnie jednak bez echa, dlatego stwierdziłem ze trzeba publicznie wywołać Was do tablicy, może wtedy nie będziecie udawać ze nie widzicie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?