MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najbardziej w tej dyskusji o Superlidze bawi mnie argument mówiący o tym ze wiele klubów zbankrutuje.
Kilka klubów z Europy przez szereg lat miała w du**ie zasady ekonomi czy często nawet logiki. Przeprowadzali transfery za ceny niewspółmierne do cen rynkowych. Wszystko to sprawiło ze te kilka klubów weszło na wyższy poziom.
I dlatego teraz w sytuacji którą jest pandemia klubom tym grozi bankructwo nagle cały świat ma ich ratować.
Dlaczego ? to jest odwieczne prawo dżungli, wg. mnie to było by genialne gdyby te wszystkie wielkie nadęte kluby spadły z rowerka, może by się skończyła ta patologia w futbolu, a kluby które są mądrze zarządzane otrzymałyby swoją zasłużona nagrodę i swój „cykl”
2
@IronSanHybrid niektórzy są uzależnieni od adrenaliny
1
@LuisSalvano okej dzięki za info :)
0
@LuisSalvano Cholera :D A jak jest z jakością tych stadionowych replik ? Osobiście zawsze kupuje te vapor i one są kozak
1
Pomóżcie, zamierzam kupić dziewczynie na urodziny koszulkę meczowa naszego ukochanego klubu. Czy ktoś natknął się na damskie koszulki barcy (najlepiej vapor) w dobrej cenie ?
1
@mokrychlopiec nie
0
@PatrychoO wyścigiem bym tego nie nazwał, chyba ze żółwi xD
46
Chce się dowiedzieć ile mogą dostać za swój dom pewnie ;P
0
@David_Beckham glenfiddich 12
0
@ZuczekFCB1899 on jest kibicem Marsyli nigdy nie zagra w psg
0
@dawid230188 on nienawidzi psg
1
@LeoMessiah Taaak, mistrzowski tekst „nauczyciel się na mnie uwziął” jeśli ktoś ma wiedzę to potrafi się obronić, ona wyraźnie jej nie ma a kiedy nauczyciel stara się ja wyegzekwować to znaczy ze się „uwziął”
0
@Lionel_Messi10 a Haaland może pograć 15 lat na najwyższym poziomie :D
1
@Lionel_Messi10 popatrz na wiek lukkaku a potem na wiek Haalanda i odpowiedz sobie kto jest lepszym wyborem
0
@LeoMessiah jak sobie to wyobrażasz ? XD niech się lepiej do nauki weźmie a nie szukacie pomocy na la rambla :D
66
@BarcaInfo On jest taki sam jak jego idol, Ty mu plujesz w twarz a on mówi ze deszcz pada.
Żałosne zachowanie i w sumie to po prostu kradzież.
0
@tristan87 a kto dostał bana ?
33
Szacunek za tę minutę ciszy dla Krawczyka
0
@KmN oby ta branże zamkneli na zawsze xD
4
@macio_944 Kulczyk niczym sobie nie zapracowała tylko miała ojca z partii
0
@darr0o obecność w składzie neymara jest aktualnie bardziej prawdopodobna niż Puiga xD
0
@Vebrol On ma leosze rzeczy do robienia niż canal+ coś mi się wydaje xD
1
@kubix05 Do ostatniej paróweczki proszę Pana
0
@Jakchcesz zapewniam Cię ze będę ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 mam tu prawie 1000 komentarzy z czego jakies pewnie 15 dziś o regulaminie i raczysz mówić ze wypowiadam się głównie o regulaminie ?
0
@macio_944 Powiedziałeś ze co drugi mój komentarz odnosi się do regulaminu, nie jest to prawda a tutaj wyciąłeś komentarze z dzisiejszej dyskusji nt. z innego wątku, piękna manipulacja faktami, prawie jak TVP ;)
0
@TheNekro94 No ciężko żeby nie było skoro pisze w wątku na temat regulaminu. Dziś pierwszy raz od kiedy jestem na tej stornie poruszyłem temat regulaminu :) i tylko wyłącznie dlatego ze hipokryzja panująca tutaj przestała mnie już bawić i nie mogę patrzeć na ludzi skaczących sobie do gardeł z powodu cudzych prowokacji na tle politycznym
0
@MESSIah16 No ale spoko, niech napędzają ale nie bądźmy hipokrytami i usuńmy pewne zapisy z regulaminu. :)
4
@wpwelement robię to regularnie jednak bez echa, dlatego stwierdziłem ze trzeba publicznie wywołać Was do tablicy, może wtedy nie będziecie udawać ze nie widzicie ;)