0

@macio_944 Pokaz mi przynajmniej 5 moich komentarzy odnośnie regulaminu, proszę, czas start

1

@MESSIah16 nie rozumiesz widocznie regulaminu, oczywiście kontrowersyjne treści to kwestia interpretacji lecz tu nie chodzi o kontrowersje lecz o prowokacyjne zamieszczanie tych treści w celu wszczynania kłótni.

34

@DonMatteo901 po stokroć wole odpaść z Sousa niż z Brzeczkiem xD

9

@Moderacja Regulamin pkt 9.3.3

1

@MESSIah16 No to zmienmy regulamin, bo w nim jasno stoi napisane za co jest ban:
9.3.3.
- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;
„trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników;
- natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna.

0

@daniel32778 nie chce wytykać palcami, nie o to chodzi. Pragnę tylko aby wszyscy byli równi wobec regulaminu.
Taka strona jak fcbarca.com powinna być wolna od agitacji politycznej, wojenek na tle poglądów politycznych i innych prowokacji.

0

@ProMILs to był plan samego Ramoska

0

@don'T.R.I.P.e No właśnie a niektórzy użytkownicy się do niego nie stosują

1

@Rewolucja123 No właśnie, a nie dość ze ludzie łamią regulamin 9.3.3 to jeszcze istnieją osoby które robią to nagminnie a następnie w powstałej dyskusji zaczynaja prowokować, to tylko nas skłóca a chyba nie o to chodzi.

Myśle ze sport oraz kibicowanie drużynie powinno nas łączyć a nie dzielić.

0

@Dany_boy za prowokowanie nie ma chyba kasy, to bardzo nie podbija wejść na stronę, chyba ze ktoś z zewnątrz płaci za ta agitację ale nawet wole tak nie myśleć.

I tak serio na prawdę chciałbym poznać kryteria jakimi się posługujecie

4

Mam pytanie do @Moderacja Dlaczego nie dajecie banow użytkownikom naruszającym regulamin pkt. 9.3.3 ? Czy zależy Wam na tym aby na tej przyjaznej jak dotąd stronie zagościło polityczne zepsucie ?

0

@Avernand po co wrzucasz to kolejny raz ?

0

@zadafcb Chcesz mieć tu zaraz Interpol ?

12

@zibiku rozwiążą umowy

2

@szymonbarca10 Czy ja wiem, gdyby ktoś nie był w opozycji do takich osobników to ludzie mogliby zacząć w to wierzyć. Ktoś musi wyjaśniać takie elementy. Ty czaisz o co chodzi ale większość społeczeństwa zrobi to co im powiedzą w TV.

1

@MesQueUnClub_87 Na pewno są takie duże ukosnice, najlepiej jeśli zapytasz w sklepie narzędziowym. Chyba ze nie potrzebujesz idealnie równego cięcia to możesz użyć Piły taśmowej

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@MesQueUnClub_87 dobra ukosnice, najlepiej jakiś Festool

7

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 współczuje ze musisz zyc na emigracji.

0

@Rewolucja123 co robisz w Szkocji ?

1

@Ying Dopłać i weź porządny komputer na lata czyli MacBook

0

@Pioter Mam nadzieje ze Puig nigdy :D

1

@RobiS Jeśli chcesz grać na poważnie to nie

0

@Rewolucja123 A u Was jak tam ?

0

@adukla A za co mamy go lubić ?

1

@Avatarr Zwracam honor w takim razie, to ta dyskusja odcisnęła na mnie takie piętno xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9826568#comment-9832377

3

@PershingFanatykLMFCB zaraz się okaże ze jesteśmy rodzina xD

0

@Encore Argentyna, bo oni zapewne doszli by do finału zasłużenie a my coś w stylu Portugalii lub Realu

3

@PershingFanatykLMFCB Może nie jedna z najważniejszych w historii Polski ale prywatnie bardzo serdeczny człowiek, za dzieciaka miałem okazje poznać osobiście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?