MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Pokaz mi przynajmniej 5 moich komentarzy odnośnie regulaminu, proszę, czas start
1
@MESSIah16 nie rozumiesz widocznie regulaminu, oczywiście kontrowersyjne treści to kwestia interpretacji lecz tu nie chodzi o kontrowersje lecz o prowokacyjne zamieszczanie tych treści w celu wszczynania kłótni.
34
@DonMatteo901 po stokroć wole odpaść z Sousa niż z Brzeczkiem xD
9
@Moderacja Regulamin pkt 9.3.3
1
@MESSIah16 No to zmienmy regulamin, bo w nim jasno stoi napisane za co jest ban:
9.3.3.
- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;
„trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników;
- natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna.
0
@daniel32778 nie chce wytykać palcami, nie o to chodzi. Pragnę tylko aby wszyscy byli równi wobec regulaminu.
Taka strona jak fcbarca.com powinna być wolna od agitacji politycznej, wojenek na tle poglądów politycznych i innych prowokacji.
0
@ProMILs to był plan samego Ramoska
0
@don'T.R.I.P.e No właśnie a niektórzy użytkownicy się do niego nie stosują
1
@Rewolucja123 No właśnie, a nie dość ze ludzie łamią regulamin 9.3.3 to jeszcze istnieją osoby które robią to nagminnie a następnie w powstałej dyskusji zaczynaja prowokować, to tylko nas skłóca a chyba nie o to chodzi.
Myśle ze sport oraz kibicowanie drużynie powinno nas łączyć a nie dzielić.
0
@Dany_boy za prowokowanie nie ma chyba kasy, to bardzo nie podbija wejść na stronę, chyba ze ktoś z zewnątrz płaci za ta agitację ale nawet wole tak nie myśleć.
I tak serio na prawdę chciałbym poznać kryteria jakimi się posługujecie
4
Mam pytanie do @Moderacja Dlaczego nie dajecie banow użytkownikom naruszającym regulamin pkt. 9.3.3 ? Czy zależy Wam na tym aby na tej przyjaznej jak dotąd stronie zagościło polityczne zepsucie ?
0
@Avernand po co wrzucasz to kolejny raz ?
0
@zadafcb Chcesz mieć tu zaraz Interpol ?
12
@zibiku rozwiążą umowy
2
@szymonbarca10 Czy ja wiem, gdyby ktoś nie był w opozycji do takich osobników to ludzie mogliby zacząć w to wierzyć. Ktoś musi wyjaśniać takie elementy. Ty czaisz o co chodzi ale większość społeczeństwa zrobi to co im powiedzą w TV.
1
@MesQueUnClub_87 Na pewno są takie duże ukosnice, najlepiej jeśli zapytasz w sklepie narzędziowym. Chyba ze nie potrzebujesz idealnie równego cięcia to możesz użyć Piły taśmowej
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@MesQueUnClub_87 dobra ukosnice, najlepiej jakiś Festool
7
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 współczuje ze musisz zyc na emigracji.
0
@Rewolucja123 co robisz w Szkocji ?
1
@Ying Dopłać i weź porządny komputer na lata czyli MacBook
0
@Pioter Mam nadzieje ze Puig nigdy :D
1
@RobiS Jeśli chcesz grać na poważnie to nie
0
@Rewolucja123 A u Was jak tam ?
0
@adukla A za co mamy go lubić ?
1
@Avatarr Zwracam honor w takim razie, to ta dyskusja odcisnęła na mnie takie piętno xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9826568#comment-9832377
3
@PershingFanatykLMFCB zaraz się okaże ze jesteśmy rodzina xD
0
@Encore Argentyna, bo oni zapewne doszli by do finału zasłużenie a my coś w stylu Portugalii lub Realu
3
@PershingFanatykLMFCB Może nie jedna z najważniejszych w historii Polski ale prywatnie bardzo serdeczny człowiek, za dzieciaka miałem okazje poznać osobiście.