MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pietraszko A Ty głosowałeś w tych wyborach ?
8
@Encore w sumie jak na ligę francuska to wynik kolorowego dość przeciętny
0
@Encore No to Ci odpowiem, nie było. I lepiej nie zafiksowac się na punkcie milionów bo będziesz wiecznie nieszczęśliwy ;)
0
@JarekS jak Laporta ma powalczyć o Haalanda jak w innej dyskusji tłumaczyłeś dlaczego Haaland w Barcelonie to nierealna opcja, zdecyduj się wreszcie
0
@JarekS zastanawiam się skąd Ty znasz te wszystkie insiderskie info z klubów :D
0
@Encore Otóż nie. Ludzie którzy nie maja milionów uważają ze dojście do dużych pieniędzy to życiowy sukces, ale jak już je zdobywasz to zaczynasz doceniać inne rzeczy, często te które poświęciłeś by te miliony zarobić. Wtedy się pojawia konsternacja czy było warto.
A No i jeszcze jedno, wcale nie trzeba odnosić sukcesów by być milionerem. Wystarczy mieć kilka kamienic w centrum dużego miasta, czynsz najmu pod
np. mcdonald w Krakowie na rynku to ponad 200tys miesięcznie ;)
2
@JarekS czy ja wiem, myśle ze Haaland przejdzie tam gdzie będzie miał ochotę grać, a nie do klubu który zaplaci więcej agentowi. Co do szans barcy to uważam ze aktualnie każdy jest w tej samej pozycji negocjacyjnej, każdy klub ma jakies wady jak i zalety wiec nikogo bym tak z łatwością w marcu nie skreślał szczególnie opierając się na jakichś fałszywych informacjach np. z angielskich brukowców. Trzeba zdać sobie sprawę ze Ci dziennikarze to opłacenie poplecznicy wielkich klubów, idealnym przykładem jest Bechler który przypadkowo dzień po wywaleniu Barcy przez PSG rzuca jakaś „bombę” która ma na celu tylko zdestabilizować sytuacje Barcy. Założę sie ze szejk sypnął mu trochę petrodolarow.
Ostatecznie takie transfery dogrywane są w cichych, ustronnych kawiarenkach w 4 oczy a nie dyskutowane na łamach brukowców.
0
@Encore A to jest jakies wielkie osiągniecie ?
0
@Encore jaki ? Uważasz ze to mit ?
Powiem Ci z doświadczenia, to nie mit. Niestety
Miliony na koncie nie czynią człowieka szczęśliwym
0
@culesjasiules netflix śmierdzi
0
@Encore pieniądze szczęścia nie dają, wydaje się tak tylko tym którzy ich nie maja
1
@socha dobra dyskusja z takimi osobnikami jest bezcelowa
1
@wroclawianin89 przed nimi jeszcze mecz z nami :)
5
@MarcelNJ11 a po co ma go wystawiać Pep jak gość po sezonie odchodzi ? I tak dobrze ze go wpuszcza na końcówki
1
@FC1899Barca oni prędzej czy później spadną z rowerka
1
@Misiek1999 żeby drużyny z Madrytu miały z górki
0
@Quavosk ogólnie mam tak samo jak Ty, nie potrafię stawiać drużyn których nienawidzę, wole już przegrać hajs niż patrzeć na zwycięstwo realu
0
@LeoMessiah SofaScore
12
Drużyna 1000 i jednej wrzutki.
0
@Quavosk ja co kolejkę sumiennie stawiam single na rywali realu, całkiem dobra inwestycja :D
2
@marcin000019 kto był słaby ? Rakitic ? Ty poważny jesteś ?
17
@FCMichalo No fajnie ale co z tego ? Byli w kadrze i odgrywali w niej istotne role. Na cholerę pare lat później wspominać ze można było kogoś sprzedać 5 lat temu drogo. Teraz tez możemy sprzedać fatiego pedriego i moribe bo za 10 lat już nie będą tyle warci
0
@Bykunn wybacz usnąłem wczoraj. Dziś mogę napisać tylko dowidzenia :)
Co do ochrony zdrowia to zapraszam ba oddział zobacz czy ktoś tak mówi
0
@Bykunn nie zamierzam Ci udowadniać ze pracując w służbie zdrowia mam o tym większe pojęcie co więcej o niektórych rzeczach trzeba mówić mało. Gdyby społeczeństwo wiedziało 100% to byście się posrali :)
4
@don'T.R.I.P.e chyba tylko żeby zagrać na nosie perezowi :D
0
@Bykunn ale po co ? Książkę piszesz ? Mam Ci teraz tłumaczyć ze są różne rodzaje długów ? I tak na koniec zanegujesz to co mówię. Myśl sobie co chcesz ja nie mam czasu się z kimś użerać na forum.
3
@Bykunn rozumiem ze wiesz lepiej bo pracujesz w branzy ;) no cóż ja jako lekarz pewnie tylko słyszę plotki, pozdrawiam ;)
0
@Bykunn tak ale za covid dostają znacznie więcej, najzwyczajniej w świecie to się opłaca szpitalom. Wiele ze szpitali które były przeznaczone na zakaźne wyszły dzięki temu z długów, ba dyrektorzy zabiegali o to by to ich szpital został mianowany jednoimiennym
1
@th@les dzieje się tak ponieważ szpital za każdy zgon covidowy dostaje dotacje, jest to powszechne, wszędzie tak wpisują ;) bez spiny.
A No i wieczny odpoczynek dla kolegi
4
@messi564 ja pie**ole, tak przeczytałem 3 razy i coś mi nie pasowało ale jednak tak, mamy 2021 rok i ktoś urodzony w 2005 ma już 16 :o