MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Majkel34 ta formacja się nie stoczyła, jeśli uważasz ze Policja jest gorsza, bardziej brutalna etc. To świadczy to o tym ze jesteś małolat i nie pamiętasz jaka policja była jeszcze 10-15 lat temu, nigdy tez pewnie nie przechodziłes przez zatrzymania, przesłuchania itp.
0
@4drian0 tez poproszę
2
@miladi to są dzieci :)
15
Tak się robi politykę, panie Font :)
A odwołanie prezydenta w ostateczności nic nie zmieniło.
0
@Bernard777 Dla Sevilli owszem
0
@DonMatteo901 znamienne
0
@paweldunajecfcb glenfiddich 12
Polecam :)
0
@konraden nawet jeśli byłbyś za granica to uważasz ze ktoś będzie pisał tak żeby pasowało do miejsca godzinę przebywasz ?
10
@konraden nie, pisze się Sewilla jesteśmy w Polsce.
0
@Chakalaka tak, obrzydziłeś mi jej resztki. Dziękuje
0
@Chakalaka nie obchodzi mnie polityka. Mam do siebie zbyt wiele szacunku.
1
@Chakalaka ja czekam aż odpowiesz na moje pod innym Twoim postem
0
@Chakalaka poza tym idź sobie politykuj na stronę która zajmuje się polityka. Nie zatruwaj życia tym którzy są ponad tym i nie maja ochoty czytać wypocin czy to tuska czy Kaczyńskiego. To forum piłkarskie a nie miejsce agitacji politycznej.
@Moderacja Czy nie możemy wprowadzić do regulaminu zakazu postowania treści politycznych oraz oraz samych polityków ?
2
@Chakalaka a ja polecam odpowiadać na zadane pytania a nie wybierać tylko te wygodne.
Nadal czekam na odpowiedz pod idiotycznym tweetem pana. T który raczyłeś wrzucić by stworzyć kolejna gownoburze.
Będę Ci o tym przypominał pod każdym komentarzem.
21
@Foton nie licz na odpowiedz, on nie odpowiada na niewygodne pytania.
Przynajmniej mi ;)
3
@Chakalaka nadal nie odpowiedziałeś na pytanie które zadałem Ci pod postem o Twoim idolu, rozumiem ze tak jak on udajesz ze nie widzisz ? ;)
0
A co powiedział Font bo jakoś mi umknęło
0
@ferdas_rawa nie da się mieć w klubie specjalistów z każdej dziedziny chirurgii.
0
@Chakalaka i co ? Nie doczekam się ?
2
@MarioVeB! Ale narracja jakoby największym problem polski były rządy pisu jest kłamliwa. Największym obecnie problemem Polski jest brak partii opozycyjnej gdyż największa tworzą jelopy niezdolne do niczego, to jest powód dlaczego PiS-owi tak łatwo się rządzi.
A jeśli Tusk jest Polakiem to tak jak mowilem, w obliczu takiej tragedii jak pandemia powinien rzucać posadkę w Europie i pomoc tej kulawej niedorozwiniętej opozycji przyniosłoby to lepszy skutek niż pisanie tweetow.
2
@Chakalaka a powiedz mi dlaczego tusk(celowo z małej litery) odnosi się w tych tweetach dotyczących pandemii, lockdownu i chaosu wyłącznie do Polski ? Może niech zacznie upominać inne europejskie kraje w których panuje nie mniejszy chaos a on z racji zajmowanej pozycji powinen skupić się na całej Europie a nie na Polsce. Jeśli chce podejmować decyzje polityczne to niech wroci z ciepłego stołka w Europie i uzdrowi sytuacje w Polsce. Pisanie tweetow jest żałosne jak na polityka na takim poziomie. Zapraszam serdecznie do kraju panie tusk.
3
@Firestone on niewypałem jest w głowach nieznających się na piłce 13 latkach :)
0
@Kettger a za co mielibyśmy dziękować ?
2
@Chaoss nie wymagaj tego od ludzi którzy maja po 13 lat i nie maja zielonego pojęcia o piłce :)
0
@panczo no pewnie ze tak, durnie jedne
0
@avanes tak jest ! Jechać z plebeljuszami
0
@Virusk3 tutaj niestety są takie same dzieciaczki jak czytam komentarze :/
0
@cules100pro a Ty zamknij i wyjdź
0
@cules100pro weź wyjdź i się nie ośmieszaj
2
Zesraliscie się już wszyscy ?