2

@FC1899Barca No masz racje, Kaczyńskiego można lubić lub nie ale fakty są takie ze politycznie zjada w naszym kraju wszystkich i to między innymi dlatego PiS rządzi już kolejna kadencje. Aktualnie nie ma polityka który by mu merytorycznie zagrażał.

0

@PatrykBarca hahaha złoto ! Ale jakże prawdziwe ;)

2

@Herbert A Wy mieszkacie w Katalonii i wiecie jakie są realia ze się tak wypowiadacie ?

0

@formentera2017 lepiej Ci ?

0

@Tomo1989 Pedri tez lepiej zagrał

0

@DanielOOL + frenkie + araujo
- puig - lenglet

0

@Tomo1989 No sek w tym ze konkurenci do pozycji zagrali lepiej

5

@foczkyyyhg oj No przecież wiesz ze 3/4 użytkowników nie ma większego pojęcia o piłce ale jest za to fantastycznymi hejterami wiec robią to co do nich należy, warto poświecić trochę czasu i blokować

2

@formentera2017 widać ze Ty słaby troll

2

@Tomo1989 ZP to nie tylko prestiż tylko dziesiątki jak nie setki milionów dolarów zarobione na zyskach z wizerunku

0

@BarcaInfo słowo „zjebka” jest zdrobnieniem słowa „zjeba” które jest wulgaryzmem.
Idąc Twoim tokiem rozumowania mogę tez używać tutaj słow
„kurewka” „chujek” „pizdeczka” , tak ?

1

@BarcaInfo No i jeszcze powiedz jak to robisz ze możesz używać słow uważanych za wulgaryzmy i Ci to uchodzi na sucho, ja tez tak chce :( https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9536861

1

@BarcaInfo czyli mówisz ze wiatr mu wieje w oczy ale jednak kopiesz leżącego ?

1

@Pogba Dobranoc

2

@BarcaInfo i to jest wina trenera, tak ?

5

@Murazor święte słowa, ta strona i wypociny 95% użytkowników po prostu meczy. Miło ze czasem można przeczytać madry komentarz osoby która ma pojęcie o piłce :) pozdrawiam !

0

@mzr16 trochę za bardzo popłynąłes z analiza moich słow. Po prostu nienawidzę realu i cieszy mnie każde ich potknięcie które świętuje bez względu na wyniki barcy

3

@norbi77 haha No dokładnie :D dobre porównanie

1

@BarcaInfo Dlaczego Ty możesz używać wulgaryzmów i komentarze nie są usuwane a innych użytkowników owszem ?

1

@Dari0G nie traktuje poważnie ludzi którzy starają się zabłysnąć obrażaniem piłkarzy, trenera etc. Co w tym dziwnego ?

0

@(C)Puyol Trzeba mieć po prostu trochę oleju w głowie i być kulturalnym :D

1

@kryhaa No takie mamy czasy, co zrobić :/ Lepiej ze jest ktoś taki niż nikt

0

@Sulimo proszę dodaj mnie tam !

0

@Derean Genotypu nie ustala się na podstawie nasienia, wiec Ty już test oblałeś.

0

@MysticCat a pomysł ten zrodził się czytając dzisiejsze komentarze tutaj, nie chce dostać raka a fajnie byłoby pogadać z ludzmi mającymi coś do powiedzenia ;)

1

Czy są tu osoby skłonne założyć grupę dyskusyjna „na poziomie” ? Szukam osób z którymi można wymienić się ciekawymi spostrzeniami czy tez skomentować wspólnie mecz. W takiej grupie wiek co najmniej 21+ oraz test na inteligencje na wstępie. Czy jest ktoś chętny mi pomoc w zebraniu takiej ekipy ?

1

@Tomek54321 No wiem, Polacy to strasznie zawistny naród. Dodatków tutaj mnóstwo niespełnionych piłkarzy którzy uważają ze powinni być na jego miejscu. Śmieszne to ;)

0

@Sisitoro wypisz sobie zwolnienie xD

21

Śmiejecie się z Duńczyka ale ostatecznie to on klepie piłkę z Messim, gra na Camp Nou, smaży się w Hiszpańskim słońcu a wy zawistnie siedzicie w smutnej polskiej rzeczywistości i wyżywacie się przed monitorem :)

4

@ObiektywnyKibic121 No widzisz, puig może się uczyć od młodszego kolegi. Ogolnie dobrze mu życzę chciałbym żeby coś pokazał żeby można było go sprzedać za rozsądna cenę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?