MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC1899Barca No masz racje, Kaczyńskiego można lubić lub nie ale fakty są takie ze politycznie zjada w naszym kraju wszystkich i to między innymi dlatego PiS rządzi już kolejna kadencje. Aktualnie nie ma polityka który by mu merytorycznie zagrażał.
0
@PatrykBarca hahaha złoto ! Ale jakże prawdziwe ;)
2
@Herbert A Wy mieszkacie w Katalonii i wiecie jakie są realia ze się tak wypowiadacie ?
0
@formentera2017 lepiej Ci ?
0
@Tomo1989 Pedri tez lepiej zagrał
0
@DanielOOL + frenkie + araujo
- puig - lenglet
0
@Tomo1989 No sek w tym ze konkurenci do pozycji zagrali lepiej
5
@foczkyyyhg oj No przecież wiesz ze 3/4 użytkowników nie ma większego pojęcia o piłce ale jest za to fantastycznymi hejterami wiec robią to co do nich należy, warto poświecić trochę czasu i blokować
2
@formentera2017 widać ze Ty słaby troll
2
@Tomo1989 ZP to nie tylko prestiż tylko dziesiątki jak nie setki milionów dolarów zarobione na zyskach z wizerunku
0
@BarcaInfo słowo „zjebka” jest zdrobnieniem słowa „zjeba” które jest wulgaryzmem.
Idąc Twoim tokiem rozumowania mogę tez używać tutaj słow
„kurewka” „chujek” „pizdeczka” , tak ?
1
@BarcaInfo No i jeszcze powiedz jak to robisz ze możesz używać słow uważanych za wulgaryzmy i Ci to uchodzi na sucho, ja tez tak chce :( https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9536861
1
@BarcaInfo czyli mówisz ze wiatr mu wieje w oczy ale jednak kopiesz leżącego ?
1
@Pogba Dobranoc
2
@BarcaInfo i to jest wina trenera, tak ?
5
@Murazor święte słowa, ta strona i wypociny 95% użytkowników po prostu meczy. Miło ze czasem można przeczytać madry komentarz osoby która ma pojęcie o piłce :) pozdrawiam !
0
@mzr16 trochę za bardzo popłynąłes z analiza moich słow. Po prostu nienawidzę realu i cieszy mnie każde ich potknięcie które świętuje bez względu na wyniki barcy
3
@norbi77 haha No dokładnie :D dobre porównanie
1
@BarcaInfo Dlaczego Ty możesz używać wulgaryzmów i komentarze nie są usuwane a innych użytkowników owszem ?
1
@Dari0G nie traktuje poważnie ludzi którzy starają się zabłysnąć obrażaniem piłkarzy, trenera etc. Co w tym dziwnego ?
0
@(C)Puyol Trzeba mieć po prostu trochę oleju w głowie i być kulturalnym :D
1
@kryhaa No takie mamy czasy, co zrobić :/ Lepiej ze jest ktoś taki niż nikt
0
@Sulimo proszę dodaj mnie tam !
0
@Derean Genotypu nie ustala się na podstawie nasienia, wiec Ty już test oblałeś.
0
@MysticCat a pomysł ten zrodził się czytając dzisiejsze komentarze tutaj, nie chce dostać raka a fajnie byłoby pogadać z ludzmi mającymi coś do powiedzenia ;)
1
Czy są tu osoby skłonne założyć grupę dyskusyjna „na poziomie” ? Szukam osób z którymi można wymienić się ciekawymi spostrzeniami czy tez skomentować wspólnie mecz. W takiej grupie wiek co najmniej 21+ oraz test na inteligencje na wstępie. Czy jest ktoś chętny mi pomoc w zebraniu takiej ekipy ?
1
@Tomek54321 No wiem, Polacy to strasznie zawistny naród. Dodatków tutaj mnóstwo niespełnionych piłkarzy którzy uważają ze powinni być na jego miejscu. Śmieszne to ;)
0
@Sisitoro wypisz sobie zwolnienie xD
21
Śmiejecie się z Duńczyka ale ostatecznie to on klepie piłkę z Messim, gra na Camp Nou, smaży się w Hiszpańskim słońcu a wy zawistnie siedzicie w smutnej polskiej rzeczywistości i wyżywacie się przed monitorem :)
4
@ObiektywnyKibic121 No widzisz, puig może się uczyć od młodszego kolegi. Ogolnie dobrze mu życzę chciałbym żeby coś pokazał żeby można było go sprzedać za rozsądna cenę