MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 cooo ? TVN i wyborcza manipuluje tak samo jak TVP, żeby tego nie widzieć to na prawdę trzeba być albo głupim albo negować rzeczywistość
0
@Bykunn gdzie tu widzisz ustawkę ?
Wy w stosunku do Pisu zachowujecie się jak Trump do demokratów, wszędzie spisek.
1
@NeroTFP Wiersz „ Do H*ja” czy ja dobrze zrozumiałem ? :D
0
Internet explorer News xD
4
@pele1282 przy okazji trzeba tez zgłosić TVN i wyborcza
0
@Hrzan oo mam taki sam samochód :D Czyli jest bezpieczny, takie testy zderzeniowe to ja rozumiem. A myślałem ze emki się rozpadają na części pierwsze przy takim dzwonku :D
17
@jolowanila Griezmann a nie Grizman, jak można w 21 wieku nie potrafić pisać ?
1
No i myk, Alcoyano awansik :)
0
@yoli z jakim Puigem, to są kompletnie inni piłkarze a poza tym Puiga można już nie liczyć do składu Barcy co zreszta bardzo dobrze ;)
0
@Murazor No niestety niektórzy nie rozumieją jak działają korporacje xD
1
@konikroni No ty chyba sobie żartujesz, sam jestem prezesem firmy rodzinnej i zapewniam Cię ze pieprzysz bzdury, to ze prezes podpisze papiery to nie umniejsza pracy wszystkich „mrówek” które nad czymś pracowały.
0
@arasz1819 co ?
3
@arasz1819 nie rozumiesz ze decyzja Laporty bez Rosell byłaby nic nie warta ?
3
@RobiS zadzwon do sprzedającego i się z nim dogadaj, skąd ludzie tutaj maja wiedzieć takie rzeczy ?!
0
@Przemo91 No bredzisz coś o oddawaniu władzy. Trump może przegrał wybory ale nadal jest aktualnym prezydentem dlatego mówienie o zamachu stanu i odbieraniu komukolwiek władzy jest śmieszne.
Dlaczego się tak nie obruszałes kiedy opozycja robiła burdel z sejmu lub kiedy zachęcała do „odwiedzin” w pałacu prezydenckim.
0
@Przemo91 No oprócz tego ze jest prezydentem i nikomu władzy nie odbiera to ze wszystkim się zgadzam xD
3
@Przemo91 czy Ty wiesz co to jest zamach stanu ?
0
@PatrychoO jeszcze jakby był bez lgbt i blm
2
@IronSanHybrid ale żeby to zrozumieć trzeba mieć IQ> 15 a Ci „lewacy i prawacy” maja mniejsze
0
@adi7adi8 tak a dlaczego ?
0
@Cwaniak4 No proste, Ty byś to zrobił lepiej
2
@adi7adi8 dajcie sobie spokoj z tym typem, serio to już jest śmieszne
0
@MesQueUnClub96 który :D
0
No dobra, to myśle ze już po Granerudzie w tym sezonie :)
0
@RosjaninBut Koeman raczej zostanie bo robi świetna robotę
0
@draxidox jakie
2
Ten Kot to jakies nieporozumienie xD
1
@Antic24 otoz to, niestety może 3% ludzi patrzy na to wszystko obiektywnie :/
0
@tobiasson92 a ja nie widzę różnicy między nim a ludzmi odjechanymi na punkcie PO. Jedni warci drugich
4
@Barca1992 mnie bardziej żenuje ze walczą o jakies 10-20-30tys. Czyli grosze, kiedy każdy z nich zarabia kilkaset miesięcznie.
10k to ja mogę charytatywnie dać komuś potrzebującemu a te teleturnieje to bardziej promocja dla tych pseudo gwiazdeczek niż realna pomoc