MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro a co powiedział madritista ? :D
0
Haha, zaraz po losowaniu mowilem ze Alcoyano awansik :D
0
@AllBundy nie no nie żartujmy, tylko real może zapewnić taki ubaw xD
0
@MysticCat a druga zasada to real zawsze z małej litery !
0
@Getek mam taka niepisana zasadę, nigdy nie gram na real ponieważ zawsze życzę im porażki :)
0
@elmayakos a ja myśle ze jak się nie ma nic mądrego do powodzenia to lepiej milczeć ;)
0
@Janiama kurde, nie chce się wierzyć ale tez stawiam na aleggriego
1
No dobra, to kogo obstawiacie jako nowego trenera reprezentacji ?
1
Komentarz usunięty
0
@filipVeB tragedia to są tacy kibice jak Ty ;)
0
@Tomek54321 No to było pytanie retoryczne, mam wrażenie ze poziom merytoryczny tej strony spada każdego dnia
4
Ludzie na tym forum są conajmniej śmieszni:
85’ „gdzie są zmiany” „trener nie potrafi w zmiany” „Koeman zajedzie kadrę”
91’ „po co on robił te zmiany” „nie robi się zmian na ostatnie 5min”
Czy użytkownicy tej strony maja coś z głowa ?
0
@arraco weź już skończ bo to żałosne
0
No, i macie swoje zmiany :)
1
@Maciej_T chodziło o szczerbe
0
Komentarz usunięty
0
@Maniek9444 pisze ze uważam obu tych panów za idiotów którzy zrobią i powiedzą wszystko dla sławy i poklasku swoich fanów, na tym poziomie są sobie równi
1
@KapiFCB ojj i tu się mylisz :D znam co najmniej dwóch idiotów milionerów którzy do bogactwa doszli przypadkiem :)
0
@karci0 No ale jeśli mówisz ze 24 grudnia nie ma sensu i sugerujesz inna datę to musisz mieć podstawy by tak sadzić dlaczego coś nie ma sensu, czy tylko tak sobie mówisz ?
0
@Maniek9444 jeden idiota większy od drugiego, nie wiem po co się emocjonować tym sportem w którym wszystko jest medialnie ustawione
0
@karci0 a jaka data miałaby sens ?
0
@michaelson8 można sprzedać ale będzie się to opłacało tylko jeśli znajdziesz kogoś kto kupi go prywatnie, w każdym skupie czy innym lombardzie będzie podła cena.
Bez sensu jest kupować telefon w abonamencie bo zawsze będzie kilka stow droższy. Umowę zawsze podpisuje się bez telefonu a telefon kupujesz oddzielnie za gotówkę :)
No i oczywiście każdy samsung to śmieć wiec jak chcesz coś dobrego to tylko iPhone ;)
0
@Bruttal nie tylko Ty, Ja np. w ogóle nie chodzę do biedry xD
0
@Ynek nie wymagaj kultury od prostych ludzi, dobrze ze nie rzuca mięsem ;)
0
@SinMistico nie mogę mieć swojego zdania ? To ze się nie trzepie do Puiga to nie znaczy ze gowno rozumiem.
4
Puig kompetnie nic nie daje drużynie, gramy jakby w 10, szczególnie w obronie. Dramat, rozumiem Koemana
0
@DanielOOL fakty są takie ze on nic nie daje drużynie, to ze biega nie czyni z niego zawodnika pierwszej 11.
2
No i gdzie wasz debeściak Puig ?
0
@Gall hahaha beka z ekspertów xD
0
@Tarins wiem xD