0

@cules100pro a co powiedział madritista ? :D

0

Haha, zaraz po losowaniu mowilem ze Alcoyano awansik :D

0

@AllBundy nie no nie żartujmy, tylko real może zapewnić taki ubaw xD

0

@MysticCat a druga zasada to real zawsze z małej litery !

0

@Getek mam taka niepisana zasadę, nigdy nie gram na real ponieważ zawsze życzę im porażki :)

0

@elmayakos a ja myśle ze jak się nie ma nic mądrego do powodzenia to lepiej milczeć ;)

0

@Janiama kurde, nie chce się wierzyć ale tez stawiam na aleggriego

1

No dobra, to kogo obstawiacie jako nowego trenera reprezentacji ?

1

Komentarz usunięty

0

@filipVeB tragedia to są tacy kibice jak Ty ;)

0

@Tomek54321 No to było pytanie retoryczne, mam wrażenie ze poziom merytoryczny tej strony spada każdego dnia

4

Ludzie na tym forum są conajmniej śmieszni:
85’ „gdzie są zmiany” „trener nie potrafi w zmiany” „Koeman zajedzie kadrę”
91’ „po co on robił te zmiany” „nie robi się zmian na ostatnie 5min”

Czy użytkownicy tej strony maja coś z głowa ?

0

@arraco weź już skończ bo to żałosne

0

No, i macie swoje zmiany :)

1

@Maciej_T chodziło o szczerbe

0

Komentarz usunięty

0

@Maniek9444 pisze ze uważam obu tych panów za idiotów którzy zrobią i powiedzą wszystko dla sławy i poklasku swoich fanów, na tym poziomie są sobie równi

1

@KapiFCB ojj i tu się mylisz :D znam co najmniej dwóch idiotów milionerów którzy do bogactwa doszli przypadkiem :)

0

@karci0 No ale jeśli mówisz ze 24 grudnia nie ma sensu i sugerujesz inna datę to musisz mieć podstawy by tak sadzić dlaczego coś nie ma sensu, czy tylko tak sobie mówisz ?

0

@Maniek9444 jeden idiota większy od drugiego, nie wiem po co się emocjonować tym sportem w którym wszystko jest medialnie ustawione

0

@karci0 a jaka data miałaby sens ?

0

@michaelson8 można sprzedać ale będzie się to opłacało tylko jeśli znajdziesz kogoś kto kupi go prywatnie, w każdym skupie czy innym lombardzie będzie podła cena.
Bez sensu jest kupować telefon w abonamencie bo zawsze będzie kilka stow droższy. Umowę zawsze podpisuje się bez telefonu a telefon kupujesz oddzielnie za gotówkę :)

No i oczywiście każdy samsung to śmieć wiec jak chcesz coś dobrego to tylko iPhone ;)

0

@Bruttal nie tylko Ty, Ja np. w ogóle nie chodzę do biedry xD

0

@Ynek nie wymagaj kultury od prostych ludzi, dobrze ze nie rzuca mięsem ;)

0

@SinMistico nie mogę mieć swojego zdania ? To ze się nie trzepie do Puiga to nie znaczy ze gowno rozumiem.

4

Puig kompetnie nic nie daje drużynie, gramy jakby w 10, szczególnie w obronie. Dramat, rozumiem Koemana

0

@DanielOOL fakty są takie ze on nic nie daje drużynie, to ze biega nie czyni z niego zawodnika pierwszej 11.

2

No i gdzie wasz debeściak Puig ?

0

@Gall hahaha beka z ekspertów xD

0

@Tarins wiem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?