MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zesraliscie się już wszyscy ?
0
@333tricampeones333 tez tak uważam :)
0
@Esteban_ nie obrażaj kuglarzy, to zwykle jelopy bez mózgu
5
@Kwiatek67 nie wymagaj od ludzi bez mózgu za dużo ;)
0
@Krotis to puść
0
@333tricampeones333 No bo jesteś tym 1% użytkowników tej strony która ma mózg xD
0
@Firestone uważasz ze wysrywy jelopow na tej stronie to obrywanie przez Koemana ?
2
@xVENUMx a Ty trochę jelop i Ci za to nie płaca xD
4
@formentera2017 co od niego chcesz ?
2
@Cvzx ale tylko inteligentni
0
Komentarz usunięty
0
@FutbolToMagia ale Ty grałeś w amatorskiej drużynie a Ci zawodnicy są delikatnie bardziej profesjonalni i nie będą poświęcać godziny na napieprzanie w piłkę co trening
0
@david89 strimy na TVP sa zajebiste
0
@albi hahaha xD
0
Jeba*e el mundo, ale madrycka propaganda. Świństwo
0
Komentarz usunięty
1
@Messisinio to tak nie działa
0
@Coutinho007 tak, Fati w wieku 18 lat zakończy karierę. Brawo !
0
@barcelonaLM pracujesz w wojskowości ? No właśnie wiec G wiesz
0
@barcelonaLM No chyba nie masz w takim pojęcia czym jest NATO, wiec się nie wypowiadaj :)
0
@Chaoss oczywiście zapominacie ze istnieje coś takiego jak NATO ?
0
@tbas człowieku mamy 1 luty a to jest artykuł napisany przez Marcina Borzeckiego 14 stycznia.
0
@tbas przyśniło, musisz śledzić bardziej aktualne info, pozdro
0
@tbas nigdzie nie ma tematu sprowadzenia go za 5+5. Coś sobie zmyśliłeś
0
@tbas nie aktualnie nic na nim nie możemy zarobić, dlatego idzie na wypożyczenie aby udowodnić swoją wartość. O jakim piłkarzy za 10mln z 6msc kontaktem mówisz chyba coś Cię poniosło
2
Obawiam się ze Messi przy tych zarobkach może mieć kasę na trochę lepszego papugę niż całe el mundo razem wzięte xD
0
Komentarz usunięty
1
@barcanawieki tak wyglada praca nurków którzy poszukują ciał, bez przesady z tym strachem
12
@Hanok a i tak jakiś oszołom przyjdzie i powie ze puig jest lepszy i to młody talent jest xD
0
@yoli No nie, można rozgrywać, grać wysoko i nie tracić na przykład tak jak robi to Pedri