MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zagorzały Fan F.C.B podziękował :)
0
Losowanie par 1/4 LM w ten piątek ?
4
@Tomo1989 nie chcemy żadnego nagelsmanna, mamy Koemana który tworzy super zespół i tego się trzymajmy :)
3
@AmigoBlancos https://www.wykop.pl/cdn/c3397992/bialek-wstawaj-zesrales-sie_jf1m0Hwjq4,q250.jpg
0
@JarekS pkt3. Mówisz o braku ukształtowania personalnego - znasz kogoś z nowego zarządu ? Wiesz o nim coś więcej czy opierasz się na plotkach ?
1
@lukas10 Hahaha Noo czasem to się za głowę łapie xD
0
@TheNekro94 Nie ma takiego słowa jak Chrzescijanizm wiec nie wyjaśniłeś nikogo tylko się ośmieszyłeś ;)
0
@Barca1992 Jaki związek ma rząd z gazeta.pl ?
9
@JarekS To są doniesienia nic nie mające z rzeczywistością które maja zaszkodzić Barcelonie i Laporcie. Nie zdziwię się jeśli ich źródło bije z Madrytu
3
Co do Rodrygo to myśle ze jest w tej kontuzji ziarno prawdy tylko po prostu w Realu ktoś niepotrzebnie się wysprzęglił przed meczem z Atalanta. Takie rzeczy lepiej ukrywać do końca a tak teraz Atalanta ma ułatwione zadanie przy ustalaniu składu
2
@Kgorecki2500 Jasne ze byśmy dali radę :D Biorąc pod uwagę jak sprawnie szczepimy masowo zwierzęta to cała akcja znacznie by przyspieszyła :D
Można byłoby tez strzelać do ludzi z lotek tak jak się postępuje z agresywnymi zwierzętami
0
@Denver trzeba się było uczyć w liceum a nie zwalać winę na zdalne nauczanie. Poza tym ktoś musi pracować w tym kraju fizycznie 3/4 kierunków studiów to jakiś nonsens i niepotrzebne robienie magistrów zamiast dać ludziom łopatę my ich kształcimy.
Studia powinny być płatne
1
@Kgorecki2500 Co Ty chcesz od weterynarzy, akurat my często dysponujemy większa wiedza niż jakies lekarzyny po medycynie xD
0
@pride1899 Z krajów unii europejskiej jesteśmy na 1 miejscu
3
@NaFazieHitman Akurat to prawda ze Astra to straszny syf
0
@BarcaInfo ojej, jak mi przykro
3
@kaamil1910 No młodzian tak wysoko podniósł poprzeczkę ze mecz który zagrał bardzo dobrze oceniasz na „poprawnie bez szału” to chyba dobrze wróży na przyszłość. Myśle ze każda drużyna chciałaby mieć takiego Pedriego grającego bez szału xD
0
@lukaszbarca15 Dobra chyba nie wiesz o czym mówisz wiec szkoda mojego cennego czasu bo jak pewnie wiesz CZAS TO PIENIĄDZ :) każda minuta jakies 8 pln wiec sam widzisz ile poświęciłem pieniędzy na rozmowę z Tobą, to już podchodzi pod fundacje ? XD
3
Ależ cudownie widzieć radosnego, uśmiechniętego Leo :) To chyba najlepszy prognostyk na końcówkę sezonu.
Vamos Leo Vamos Barca
2
@busquets5 A spodziewałeś się czegoś innego po tej szui ?
5
@Pietraszko Z ciekawostek można tez dodać ze jeśli arsenal wygra wszystko do końca sezonu to i tak nie osiągnie #4
0
@lukaszbarca15 Ja tam wole jeździć 5 różnymi samochodami bo każdy służy do czego innego. Nie rozumiem dlaczego ktoś kto ciężko pracował by dojść do pewnego poziomu ma teraz ratować życiowe mamej które potrafią tylko mówić „daj” zamiast wziąć się do roboty. Widzę ze 500+ niektórym mocno poryło psychikę.
Poza tym większość znanych mi osób z dużymi pieniędzmi wspiera różne inicjatywy charytatywne tylko nie każdy musi się z tym obnosić. Jest wielu cichych bohaterów
0
@kuz Polecam Fentanyl. Ewentualnie coś słabszego np. Tramadol
Nie wiem po co się męczyć z bólem
0
@lukaszbarca15 nie musisz współczuć. Po prostu większe pieniądze, wiec i codzienne wydatki są większe. Ciężko mi porównać sytuacji gdy ktoś wydaje miesięcznie na życie 5k a inni 5k wydają na jedna torebkę. To jest potężny dysonans i z obserwacji wiem ze właśnie to Ci pierwsi tego nie rozumieją.
0
@lukaszbarca15 haha typowe cebulackie myślenie „dej dej dej”
Otoz widzisz jak ktoś jest bogaty to wchodzi na pewien poziom życia na którym utrzymanie się kosztuje. Nie kupuje passata za 15k tylko G klasę za 1.2mln
Nie robię zakupów w biedrze tylko w sklepach z żywnością na wyższym poziomie. Ogrzanie i utrzymanie 1000m2 domu z basenem tez kosztuje. Dlaczego ktoś miałby komuś coś dawać ?
0
@lukaszbarca15 dlatego ze masz ich mało, zreszta wyżej to wytłumaczyłem myśle ze jasno i logicznie.
Jeśli kiedyś zdobędziesz prawdziwe pieniądze to zrozumiesz o czym mowilem :)
0
@lukaszbarca15 No ale pieniądze generują inne problemy, No ale zawsze będzie tak ze Ci którzy nie maja będą dążyć do tego żeby mieć. Oby Wam się wszystkim udało pogodzić miliony i problemy ;)
0
@Pawel13sz Pięknie zostałeś zgaszony przez @Pawlak1992 Jak kiep w kałuży.
0
@Pawel13sz No tak, bo to amator z B klasy jest co nie potrafi uderzyć z pierwszej piłki
0
@Krzychu1010 ten nieoryginalny to od razu wyrzuć bo to do niczego się nie nadaje :)