MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mikokarla pies tez chce zostać
0
@Coutinho007 idiotę z siebie
0
@Thomas99PL FC Porto
0
@Thomas99PL gładko poszło z LM
5
@kubix05 urządzenie do wypalania obrazków w drewnie
3
@Ratamahatta ale Polacy na każdym kroku są tak podkreślani i to nie jest już problem
1
@Zip zapal blanta
13
Ale głupie uczucie cieszyć się z gola Benzema :| obrzydliwe
0
@szkutnik91 hahaha xD
0
@szkutnik91 czyli kto xD ?
5
@Barca_Big_Moment Na pewno nie wybiorą tez kandydata bez programu którego wszystkie argumenty dawno juz upadły.
0
@xDoMinO26x bo to co sobą reprezentuje jest poniżej jakiekolwiek poziomu.
1
@Encore fame mma czy tez ksw to jest takie samo dno, przeraża ze mamy w kraju ludzi którzy się tym jaraja
0
@Gregsky10 święte słowa, nie dajcie się ogłupić do reszty
0
@AmigoBlancos plandeka, a sędzia ja naciąga
0
@DaPi No jasne, rozumiem o co Ci chodzi ale tak na prawdę każdy może zrobić Ci krzywdę na ulicy, to nie jest tak ze skini biegają i biją każdego napotkanego człowieka. Prowadzą swoje wojenki bo są grupa skrajnie prawicowa, patologicznie prawicowa, ale to samo mamy po lewej stronie. Ruch hippisów to tez nie były potulne baranki
0
@SteuerFreiMoney Oczywiście każda subkultura może zrobić problem, jeba*e punki tez. Myśle ze w głównej mierze zależy to od tego jaka grupę społeczna reprezentuje pokrzywdzony.
0
@DaPi dlaczego nieprzyjemności ? Te wszystkie historie jacy to skini nie są źli są w większości wymyślne przez ludzi którzy nigdy skina nie poznali
1
@kuz No akurat wątpienie w 4 bramki kogoś takiego jak Leo to trochę niepoważne z Twojej strony :D
1
@DaPi oczywiście
4
@Thomas99PL P.S. A za samo wrzucenie Zidana do jednego worka z Fergusonem należy Ci się liść na odmulenie. Żegnam
0
@Thomas99PL dobra idź już na stronę kibiców Juve i tam się trzep do ronaldo arthura czy co najlepsze MORATY xD
Juve niech się zajmie swoją sytuacja w lidze najpierw bo w LM jeśli trafia na Bayern lub City to zostaną po prostu zgwałceni zbiorowo i jeszcze połkną
5
@Thomas99PL jaka LM xD Rozumiem ze trolujesz ale nawet w tym trzeba mieć odrobine skrupułów a nie pisać jakies sci-fi
42
@Thomas99PL większa karierę od Guardioli ? XD No to Cię poniosło srogo
2
@KacperVEB Bez względu na okoliczności realowi zawsze życzę sromotnej porażki i mam nadzieje ze tak będzie w tym meczu, kotletico ma jeszcze dużo opcji do straty punktów
1
@FC1899Barca coś czuje ze szybko wrócą do nas tluste lata :)
2
@JarekS co to za piosenka xD
1
@Gaz thanks mr. obvious
0
Gość jest niepoważny, zachowuje się jak obrażone dziecko.
Powiem więcej jest pierodlni*ty.
1
@Objectivo No życie, tak czy inaczej zapraszam do dyskusji na cafebernabeu a nie do obstrukcji tutaj. Niech każdy zajmie się swoim podwórkiem.
A argument z 3xLM jest odrażający biorąc pod uwagę ile po drodze skandali wywoływały sędziowskie decyzje.
Wielkość klubu wyznacza to jak długo pozostaje na topie, my na nim byliśmy nieprzerwanie przez ponad dekadę, osiągając sukcesy które trudno będzie powtórzyć w takiej ilości.
Idealnym przykładem jak trudno utrzymać się na topie jest Liverpool o którym rok temu słyszałem ze zaczyna się ich dekada.