MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PJ1985 idę i zakład ze prawa zdobędzie TVP :)
0
@BarcaInfo Fonta to mi już żal xD
0
@LuisSalvano ale to był komentarz kogoś ze strony czy jakiegoś hiszpańskiego dziennikarza z Twittera ?
3
@Pogba a co mieli zrobić w 10 ?
1
@Witekk10 a kto by się tym przejmował :P
2
@tbas na czym ? Na korzystnym gwizdaniu sędziego ?
0
@LuisSalvano okk dzięki, w jakimś komentarzu czytałem ze szykuje jakaś bombę dlatego chciałem dopytać żeby się w razie czego psychicznie przygotować :D
0
Ktoś się orientuje co na jutro szykuje Laporta ? Cos mi mignęło ale prowadziłem i nie mogłem sprawdzić
0
@HighestInTheRoom No właśnie piszesz ze gdyby była inna partia to by nie było tylu obostrzeń. Wiec jak Twoim zdaniem ta inna partia by sobie poradziła ? Skoro te obostrzenia są w całej Europie
1
@HighestInTheRoom na prawdę uważasz ze gdyby inna partia była przy władzy to obostrzeń by nie było ? Nie ośmieszaj się ;)
0
@bartoszekkk No tak, a Mbappe i Haaland nie będę nic zarabiać No nie ?
0
Wydaje mi się ze wszystkie problemy zaczynaja się od obrony, nie ma się co dziwić ze pomoc nie gra ofensywnie i kopie się po czole w środku pola jeśli tak niepewna jest obrona
0
Pytanie do obstawiających meczyki, co tam dziś gracie ? Jakies pewniaczki :D ?
2
AS w formie .....
0
@Quavosk ale na tym arsenalu to będzie gwałt zbiorowy xD
1
@DanielOOL parodyści z Madrytu a nie Real
1
@TheMefju a Ronaldo to co robił cała karierę poza strzelaniem, często na pustaka ? Jego każdy chwali za to jak potrafi się odnaleźć w polu karnym
0
@KacperVEB on nic nie udowodni, policja owszem ;)
20
@Rewolucja123 To Ty chyba nigdy nie grałeś w żaden sport zespołowy jeśli uważasz ze takie coś psuje atmosferę :D
2
@Tridente2015 to mecze grupowe wiec bramki na wyjeździe się nie liczą podwójnie jeśli już jesteś taki drobiazgowy
0
@norbi77 ale trzeba mieć nie pokolei w głowie żeby podważać kompetencje i styl profesjonalnego bramkarza grającego w najlepszym klubie na świecie xD
0
@arraco wtedy by przesiedział rok na trybunach
0
Alez chce żeby on wylądował w Realu. Coś mi się zdaje ze szykuje się transfer mina pokroju Hazarda i Bale’a
0
@DonMatteo901 ale i tak j****c Lecha tutaj się z matim zgodzę
0
@szymonekk i to jego „oooooouuuuaahhh”
0
@SzahMatt byłoby pięknie mieć Raya Hudsona na ten meczyk
2
@Bobo25 z klubem jest sie na dobre i na zle. Mi sprawia przyjemność każda minuta spędzona przed tv czy na CN nie ważne czy wygrywamy czy przegrywamy. To są gladiatorzy i nigdy ich nie opuszczę wiec w sumie nie ważne są wyniki ale sama gra tez nie jest tak istotna
7
@AduŚ07 Noo, dobrze ze na fcbarca.com wrzucili newsa, teraz zawodnicy będą już wiedzieć
0
@Majkel34 poza tym jak możesz powiedzieć ze jesteś starszy niż myslisz skoro nawet nie powiedziałem ile masz wg mnie lat xD
0
@Majkel34 sugerujesz ze policja pierwszy raz łamie prawo pod pretekstem wykonywania rozkazów ?
I chyba na prawdę mało wiesz skoro mówisz takie bzdury, z policja było tylko gorzej i wie tak kzdy kto miał z nią jakiekolwiek doczynienia