0

@PJ1985 idę i zakład ze prawa zdobędzie TVP :)

0

@BarcaInfo Fonta to mi już żal xD

0

@LuisSalvano ale to był komentarz kogoś ze strony czy jakiegoś hiszpańskiego dziennikarza z Twittera ?

3

@Pogba a co mieli zrobić w 10 ?

1

@Witekk10 a kto by się tym przejmował :P

2

@tbas na czym ? Na korzystnym gwizdaniu sędziego ?

0

@LuisSalvano okk dzięki, w jakimś komentarzu czytałem ze szykuje jakaś bombę dlatego chciałem dopytać żeby się w razie czego psychicznie przygotować :D

0

Ktoś się orientuje co na jutro szykuje Laporta ? Cos mi mignęło ale prowadziłem i nie mogłem sprawdzić

0

@HighestInTheRoom No właśnie piszesz ze gdyby była inna partia to by nie było tylu obostrzeń. Wiec jak Twoim zdaniem ta inna partia by sobie poradziła ? Skoro te obostrzenia są w całej Europie

1

@HighestInTheRoom na prawdę uważasz ze gdyby inna partia była przy władzy to obostrzeń by nie było ? Nie ośmieszaj się ;)

0

@bartoszekkk No tak, a Mbappe i Haaland nie będę nic zarabiać No nie ?

0

Wydaje mi się ze wszystkie problemy zaczynaja się od obrony, nie ma się co dziwić ze pomoc nie gra ofensywnie i kopie się po czole w środku pola jeśli tak niepewna jest obrona

0

Pytanie do obstawiających meczyki, co tam dziś gracie ? Jakies pewniaczki :D ?

2

AS w formie .....

0

@Quavosk ale na tym arsenalu to będzie gwałt zbiorowy xD

1

@DanielOOL parodyści z Madrytu a nie Real

1

@TheMefju a Ronaldo to co robił cała karierę poza strzelaniem, często na pustaka ? Jego każdy chwali za to jak potrafi się odnaleźć w polu karnym

0

@KacperVEB on nic nie udowodni, policja owszem ;)

20

@Rewolucja123 To Ty chyba nigdy nie grałeś w żaden sport zespołowy jeśli uważasz ze takie coś psuje atmosferę :D

2

@Tridente2015 to mecze grupowe wiec bramki na wyjeździe się nie liczą podwójnie jeśli już jesteś taki drobiazgowy

0

@norbi77 ale trzeba mieć nie pokolei w głowie żeby podważać kompetencje i styl profesjonalnego bramkarza grającego w najlepszym klubie na świecie xD

0

@arraco wtedy by przesiedział rok na trybunach

0

Alez chce żeby on wylądował w Realu. Coś mi się zdaje ze szykuje się transfer mina pokroju Hazarda i Bale’a

0

@DonMatteo901 ale i tak j****c Lecha tutaj się z matim zgodzę

0

@szymonekk i to jego „oooooouuuuaahhh”

0

@SzahMatt byłoby pięknie mieć Raya Hudsona na ten meczyk

2

@Bobo25 z klubem jest sie na dobre i na zle. Mi sprawia przyjemność każda minuta spędzona przed tv czy na CN nie ważne czy wygrywamy czy przegrywamy. To są gladiatorzy i nigdy ich nie opuszczę wiec w sumie nie ważne są wyniki ale sama gra tez nie jest tak istotna

7

@AduŚ07 Noo, dobrze ze na fcbarca.com wrzucili newsa, teraz zawodnicy będą już wiedzieć

0

@Majkel34 poza tym jak możesz powiedzieć ze jesteś starszy niż myslisz skoro nawet nie powiedziałem ile masz wg mnie lat xD

0

@Majkel34 sugerujesz ze policja pierwszy raz łamie prawo pod pretekstem wykonywania rozkazów ?
I chyba na prawdę mało wiesz skoro mówisz takie bzdury, z policja było tylko gorzej i wie tak kzdy kto miał z nią jakiekolwiek doczynienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?