1

@th@les czy do Was dotrze w końcu, ze nie da się ściągnąć do klubu wszystkich utalentowanych dzieciaków ?

4

@Majkel34 o czym Ty chcesz opowiadać ? Ze ludzie jak idioci kupowali srajtasme i makaron w sklepach ?

0

Piekna sprawa :)

0

@kempnou No to ja zmień, na co czekasz ?

0

@socha tyle umiesz z siebie wyrzucić xD ?

0

@Sulimo otóż to :)

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Dany_boy myślimy o tym samym ;)

1

@Katalończyk 99 arcy słabe porównanie. Żona jeśli chce może odejść od męża kolega tez może zmienić kraj i ojczyznę jeśli mu aktualna przeszkadza

2

@kempnou masz inna ojczyznę ?

0

@Kgorecki2500 to jest tylko przykład ze w Polsce lewica i opozycja mało się nie zesraja z powodu otwarcia kościołów a w Europie jest to norma

0

@tbas Śmiem twierdzić ze aktualna opozycja tak samo walczyła by z covidem jak czyni to obecna partia rządząca.

0

@Rewolucja123 czyli nie zgłaszasz tylko tego co tez Tobie pasuje. Himalaje hipokryzji.

0

Nawet jeśli nie wszyscy zostaną w 1 zespole, można na nich niezle zarobić :)

0

@Joe_Barbaro 1. Mafia I: The City of Lost Heaven
2. GTA SA
3. Silkroad online

Mafia to zdecydowany numer jeden

1

@FafitFCB xxxxxxxxxxxxxD

6

Niech on już wypierda*a z tymi swoimi przemyśleniami

0

@JimMorrisonFCB No właśnie prawy obywatel aby posiadać broń musi starać się o pozwolenie i przejść cała biurokracje.
Taka broń jest znaczona i w wypadku popełnienia nią przestępstwa łatwo namierzyć właściciela.
Każdy kto chce kogoś zabic kupuje broń której oficjalnie „nie ma” a po akcji ja niszczy.
Wiec doszliśmy do punktu w którym sam widzisz ze źli ludzie i tak zdobędą broń i dokonają przestępstwa natomiast normalny człowiek ma do niej maksymalnie utrudniony dostęp. Czy to jest normalne ?

0

@JimMorrisonFCB Myslisz ze broń używana do przestępstw jest kupowana w sklepie z bronią ? Nie bądź śmieszny. (Pomijam fakt ze w każdym mieście wojewódzkim jest conajmniej jeden sklep z bronią na której zakup potrzebujesz pozwolenia)
Co do zakupu broni wystarczy pojechać do Czech kupisz dosłownie wszystko bez żadnego papieru. Dlatego nie mow mi ze zdobycie broni jest ciężkie, nie jest.

0

@clyde W więzieniach tez wszystkie zajęcia grupowe siłownie itd są zawieszone.

0

@robsesh Tak, w Polsce kupno broni jest dziecinnie proste

0

@JimMorrisonFCB W Polsce tak samo łatwo jest o broń co w US, tylko u nas jest to nielegalne. Każdy przestępca może broń kupić bo w dupie ma prawo natomiast obywatel przeciwko któremu ta broń może być użyta nie ma prawa do jej posiadania

2

@Pietraszko idz stad komunisto !

80

@Chakalaka Twój komentarz jest właśnie marna prowokacja która przeprowadzasz w niezwykle bezczelny sposób.

1

@JimMorrisonFCB ale nadrzędnym prawem każdego człowieka jest prawo do obrony siebie i swojej rodziny.
Żyjesz na świecie gdzie każdy idiota i gangster może nielegalnie posiadać broń a normlany prawy obywatel już nie może się legalnie bronic, jest to chore.

4

@Kgorecki2500 prawo do posiadania broni to powinno być nadrzędne prawo każdego mieszkańca ziemi i skandalem jest ze ktoś mi tego zabrania

0

@KimBassinger1 Możliwe ze w jego pierwszym kontrakcie nikt nie ujął jazdy na motocyklu, pewnie przy renegocjacji będzie to dodane :D

1

@VamosRakieta Ja sobie życzę City dla realu, nic nie będzie tak wspaniałe jak sromotna klęska realu z drużyna prowadzona przez Pepa :)

4

@szela1899 No i ze Puig nie gra największy diament na świecie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?