MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci jak chcesz przejechać 2 przystanki to tez możesz kupić bilet :)
0
@LuisSalvano u nas w Lublinie chodzą w żółtych kamizelkach odblaskowych xD
0
@PershingFanatykLMFCB gdyby to było City to myśle ze byłoby już o tym bardzo głośno, oni hajs maja on jeśli by chciał to już byłby podpisany
2
@PershingFanatykLMFCB mam nadzieje ze Messi wywalczy tego złotego buta. Vamos !
2
@Avatarr Skoro nie gra 90 minut w klubie to znaczy ze jest na to za cienki.
Również nie zapraszam do dyskusji bo można od tego Waszego Puigowania dostać raka xD
6
@LukaszFan proszę powiedz ze żartujesz albo mam deja vu
@Coutinho007 @Shroud @MarioVeB! @Gall
0
@Tomek54321 wiem, wiem :D wczoraj brałem nawet udział w dyskusji z takim grzybem który dostał bana za multikonto xD
0
@whoocash19841 Żeby kupić jedzenie nie potrzebujemy otwartych biedronek do których niektórzy ludzie pielgrzymują jak do kościoła żeby zdobyć swiezaka lub inne badziewie, szczerze już nie wiem kto jest gorszy czy Ci którzy chcą chodzić do kościoła czy plebeljusze z biedronki etc.
1
@MaTt_BarcaFan Garcia, Depay, Wijnaldum i Aguero to będzie jakies 30 milionów na same pensje
5
@Dzemix111 okej czyli ludzka głupota kolejny raz zwyciężyła :D
3
Dlaczego na fcbarca.com nie ma antyokejek ? Szczerze mówiąc częściej mam ochotę dać komuś minusa za idiotyzmy jakie pisze niż dawać polecenie.
1
@JohnnyBarca pozdrawiam za avatar, najlepszy serial komediowy w historii ;)
1
@macio_944 Hajs i tak nie będzie się zgadzał bo do kościołów chodzi wiele mniej ludzi.
Problem polega na tym ze jeśli zamkniemy kościoły to trzeba by było tez zamknąć sklepy bo żadna ze stron nie przeżyje jak sklepy będą otwarte a kościoły zamknięte i na odwrót gdy zamkniemy sklepy a otworzymy kościoły. Tak wiec wolisz mieć zamknięte kościoły razem ze sklepami czy otwarte to i to ?
0
@eckov z tym ze eksperta mamy tu jednego xD
2
@MaTt_BarcaFan Oczywiście pensji nie liczysz ?
1
@macio_944 Wy nie rozumiecie tego, że nie chodzi o możliwość zarażenia w konkretnym miejscu ale o to by ograniczyć ludziom możliwość i cel poruszania się tak aby siedzieli na dupach w domu.
3
@mkord i to jest ten przypadek
2
@BarcaInfo Jeśli to program komediowy to pasuje do Realu xD
4
@Barca1992 No i bardzo dobrze, z Anglia pewnie tez mógłby grać ale po co się ma chlopina narażać jak są ważniejsze mecze
3
@Coutinho007 i nick trzeba zmieniać ;P
3
@Coutinho007 Takie życie, nie ma co płakać trzeba iść dalej :)
0
@Tencowidzi Tak, i jeszcze Zieliński do kompletu... xD
6
@Coutinho007 dosłownie, zapomniałem ze on u nas gra :D
0
@Barca1992 To że media wprowadzają panikę to fakt ale to co się dzieje obecnie na SORach ( a mam w rodzinie kilku lekarzy) to już nie jest fantastyka
1
@mat32 ale oczywiście ze zagra, przecież to ze nie wychodzi z Anglia to jest oszczędzanie go pod finał Bundesligi, swoją droga bardzo dobrze
4
Chce z serdecznie podziękować wszystkim a w szczególności @Coutinho007 za dobrze wykonana robotę i upolowanie trolla. Szkoda ze moderacja nie daje za to banow na IP
Jakże by tu się przyjemnie zrobiło :)
1
@FutbolToMagia Hahaha, my Ci plujemy w twarz a Ty mówisz ze deszcz pada xD
2
@MarioVeB! Przecież i tak zaraz stwierdzi ze on wie lepiej od oficjalnej strony FC Barcelony. XD
1
@FutbolToMagia Człowieku, idź trenuj tych trampkarzy młodszych, zajmij się czymś pożytecznym. Drugi dzień uprawiasz bezczelny trolling, ile Ty masz lat ? 11 ?
6
I do cholery, @Moderacja wy śpicie ? Czy podoba Wam się taki troll na stronie ?