0

@barteggg08 czuje ze Czelsi dziś pokaże realowi gdzie ich miejsce

0

@Majkel34 Nie ma takiej jednostki chorobowej jak chroniczny ból pleców. Każdy ból ma jakaś przyczynę.

0

@sebasek99 Ok mimo wszystko nie zgłębię wiedzy na jej temat, nie lubie zaprzątać sobie głowy takimi bzdurami.
Ale musze przyznać ze 15 lat bez TV, oraz 3 bez radia i internetowych stron informacyjnych dobrze robi człowiekowi :)

2

@sebasek99 Czy jeśli nie mam pojęcia kim jest ta osoba to powinienem się cieszyć ? :D

1

@DonMatteo901 Ta sytuacja dobitnie pokazuje jaka jest lewica. Z przyjemnością patrzę na ten skowyt lewaków po tym jak lewica pokazała im środkowy palec :)

0

@Messiah10 Wspomnienia wróciły, 2006 rok ? Miałem wtedy 14 lat

0

@Encore Oj tak, 100% racji. Ćwiąkala tez jest git

0

@messiandiniesta dobrze prawisz kolego :)

1

@Zoker No gdyby matura była taka jak 10-15 lat temu to większość obecnych „uczniów” by nie zdała

0

@Fawrf nie traktuj tych odszczepieńców poważnie

3

@swer2251 ale taki ładny, okolicznościowy z Oktoberfestu

0

@Donio Ogolnie to trzeba pamiętać ze transfer takiego zawodnika dość szybko się zwróci ze sprzedaży koszulek w takiej np. Azji

2

@LuisSalvano I gdzie są teraz Ci wszyscy co tak się nabijali z Ciebie ? Jacyż to smutni ludzie musza być :)
Przecież wg. wielu znawców z tej strony Neymar już jest przyklepany przez PSG xD

0

@zioomeek A co maja do tego Polacy ? Polacy nie zmuszają całego świata do klękania bóg wie dlaczego.

8

@PatrychoO wiecznie niezadowoleni kolorowi

0

@Sulimo faktycznie masz racje, post należy do kategorii durnych. Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

1

@GeneralXavi dzięki :)

0

@Sulimo mam prawo napisać tu swoją opinie, czyż nie ?
BI miał mnóstwo klasy i profesjonalizmu któremu naśladowcom brak. Co złego jest w tym ze na tym publicznym forum pozostawiam swoje spostrzeżenia ?

0

@GeneralXavi ej jak się zostaje patronem ?

0

Komentarz usunięty

0

@Szreko Ale kogo tutaj obchodzi United i ich kibice, mówimy o realu któremu życzę by spadł do segunda

2

@obiektywny12 No to chyba nie masz pojęcia o czym mówisz, każdy kibic Barcelony będzie czuł odrazę do Madrytu chociażby ze względu na historie i na to ile Katalończycy wycierpieli w czasach Franco. To nie jest wrodzona zawiść, real sobie na to zasłużył.

3

@kaziks Tak, prawdziwy cules jest tez antimadritista

3

@El Madridista. XD No i sam Valverde na sile kreowany na gwiazdę zastąpi modrica i kroosa

3

@LuisSalvano ludzie tak mówią tylko po to by wywołać negatywne emocje u osób takich jak Ty które chcą powrotu wielkiego gracza, nie przejmuj się tymi nudnymi smutnymi ludzmi :)

2

@Roobo Barca najbardziej dominowała

5

Ale rozkosznie ogląda się porażki P$G :)

3

@HypeR nie maja wstydu

0

Ktoś ogląda City ? Wygrają ?

0

@blodziakk Dalej bym kibicował Barcelonie, co za idiotyczne pytanie. Dlaczego miałbym zmieniać klub, Ty jesteś takim sezonowcem ?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?