MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteggg08 czuje ze Czelsi dziś pokaże realowi gdzie ich miejsce
0
@Majkel34 Nie ma takiej jednostki chorobowej jak chroniczny ból pleców. Każdy ból ma jakaś przyczynę.
0
@sebasek99 Ok mimo wszystko nie zgłębię wiedzy na jej temat, nie lubie zaprzątać sobie głowy takimi bzdurami.
Ale musze przyznać ze 15 lat bez TV, oraz 3 bez radia i internetowych stron informacyjnych dobrze robi człowiekowi :)
2
@sebasek99 Czy jeśli nie mam pojęcia kim jest ta osoba to powinienem się cieszyć ? :D
1
@DonMatteo901 Ta sytuacja dobitnie pokazuje jaka jest lewica. Z przyjemnością patrzę na ten skowyt lewaków po tym jak lewica pokazała im środkowy palec :)
0
@Messiah10 Wspomnienia wróciły, 2006 rok ? Miałem wtedy 14 lat
0
@Encore Oj tak, 100% racji. Ćwiąkala tez jest git
0
@messiandiniesta dobrze prawisz kolego :)
1
@Zoker No gdyby matura była taka jak 10-15 lat temu to większość obecnych „uczniów” by nie zdała
0
@Fawrf nie traktuj tych odszczepieńców poważnie
3
@swer2251 ale taki ładny, okolicznościowy z Oktoberfestu
0
@Donio Ogolnie to trzeba pamiętać ze transfer takiego zawodnika dość szybko się zwróci ze sprzedaży koszulek w takiej np. Azji
2
@LuisSalvano I gdzie są teraz Ci wszyscy co tak się nabijali z Ciebie ? Jacyż to smutni ludzie musza być :)
Przecież wg. wielu znawców z tej strony Neymar już jest przyklepany przez PSG xD
0
@zioomeek A co maja do tego Polacy ? Polacy nie zmuszają całego świata do klękania bóg wie dlaczego.
8
@PatrychoO wiecznie niezadowoleni kolorowi
0
@Sulimo faktycznie masz racje, post należy do kategorii durnych. Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.
1
@GeneralXavi dzięki :)
0
@Sulimo mam prawo napisać tu swoją opinie, czyż nie ?
BI miał mnóstwo klasy i profesjonalizmu któremu naśladowcom brak. Co złego jest w tym ze na tym publicznym forum pozostawiam swoje spostrzeżenia ?
0
@GeneralXavi ej jak się zostaje patronem ?
0
Komentarz usunięty
0
@Szreko Ale kogo tutaj obchodzi United i ich kibice, mówimy o realu któremu życzę by spadł do segunda
2
@obiektywny12 No to chyba nie masz pojęcia o czym mówisz, każdy kibic Barcelony będzie czuł odrazę do Madrytu chociażby ze względu na historie i na to ile Katalończycy wycierpieli w czasach Franco. To nie jest wrodzona zawiść, real sobie na to zasłużył.
3
@kaziks Tak, prawdziwy cules jest tez antimadritista
3
@El Madridista. XD No i sam Valverde na sile kreowany na gwiazdę zastąpi modrica i kroosa
3
@LuisSalvano ludzie tak mówią tylko po to by wywołać negatywne emocje u osób takich jak Ty które chcą powrotu wielkiego gracza, nie przejmuj się tymi nudnymi smutnymi ludzmi :)
2
@Roobo Barca najbardziej dominowała
5
Ale rozkosznie ogląda się porażki P$G :)
3
@HypeR nie maja wstydu
0
Ktoś ogląda City ? Wygrają ?
0
@blodziakk Dalej bym kibicował Barcelonie, co za idiotyczne pytanie. Dlaczego miałbym zmieniać klub, Ty jesteś takim sezonowcem ?!