2

@sebo939 A No właśnie ;)

0

@Kozinho. Nie gra po mu się zamarzyło odejść i nigdy nie planował powrotu.

13

@tobiasson92 Mnie w tym temacie śmieszy najbardziej to ze całe społeczeństwo nagle stało się ekspertami od szczepionek. Ludzie którzy kompletnie nie są związani z medycyna nie bedąc w tym kierunku wykształceni prowadzą dyskursy (między innymi tutaj) na temat zasadności szczepień, skutków ubocznych, bezpieczeństwa i zakażeń wirusem.
Komedia.

3

@arraco P$G może sobie pozwolić na kwoty w zmiennych po i tak wiedza ze nic nie wygrają wiec i zmiennych nie będzie xD

0

@Transu96 Właśnie podważyłes sens całej moderacji, regulaminu etc. Ale dobrze ze powiedziałeś jak to wyglada ;)

0

@Transu96 Co ?! Jakiego unbana ?!

0

@Abominacja A co to jest zadanie maturalne ? Chyba każdy czuje kiedy ktoś zaczyna celowo prowokować i robi to przy użyciu ww. treści.

1

@Bykunn Wiesz co ja ogolnie staram się hamować, ale wiesz czasem już po prostu w człowieku coś pęka. Zal patrzeć jak to piekne miejsce jest powoli wchłanianie przez polityczne/światopoglądowe prowokacje.

1

@Kacper1432 Masz racje, polityka sama w sobie nie jest może najgorsza, ale używanie jej jako narzędzia do prowokacji jest naganne i należy z tym walczyć

0

@Bykunn Wiesz, myśle ze jeśli tak dalej pójdzie to ruch na stronie i tak padnie bo wielu starych użytkowników którzy prowadzą wartościowe dyskusje po prostu odejdzie/przestanie się udzielać

0

@Abominacja Udostępnienie treści o charakterze stricte politycznym, wypowiedzi polityków oraz osób sympatyzujących z nimi.

0

@Transu96 Co ma VPN do zmian regulaminowych ?

6

Mam propozycje, może przeprowadzmy wśród użytkowników ankietę kto jest ZA a kto PRZECIW zmianom w regulaminie tak aby oczyścić ta stronę z polityki i innych obrzydliwych kwestii.

Kto jest za ? To będzie demokratyczne rozwiązanie.

@Moderacja

15

@Chakalaka Tak, Jan Paweł II zza grobu pociąga za sznurki.

I jeśli uważasz ze jedni mogą wykazywać się agresja a inni nie to Ci bardzo współczuje bo masz bardzo zawężone horyzonty społeczne.

PS Jak zwykle pominąłes niewygodna kwestie czyli niszczenie mienia kościelnego oraz świętych symboli katolików. Brawo

0

@toszman Łatwiej już dopisać do regulaminu kilka pkt. I raz na zawsze to skończyć.
Oraz wprowadzić ban na IP to rozwiązałoby plagę multikont

0

@Chakalaka Człowieku skąd wiesz co ja potępiam w życiu prywatnym ?
Nie czuje potrzeby umieszczać tego na forum publicznym o tematyce piłkarskiej.
Skąd wiesz ze sam nie należę do środowiska lgbt i mam już dość tego co się tutaj wyprawia ?
Wiec zamiast pustego śmiechu radzę ruszyć czasem równie pusta głowa i przestać każdego dnia prowadzić wojenki które ewidentnie sprawiają Ci przyjemności, pytanie tylko jakim i czyim kosztem.
Takie zachowanie tez należy potępiać.

Prawdopodobnie gdybys tego tu nie umieścił większość ludzi nawet nie dowiedziałby sie o tym haniebnym czynie a dzięki takim jak Ty pan Marian i jego czyny maja większy zasięg, gratuluje walki z homofobia która jeszcze bardziej te homofobie pogłębia.

Albo masz 13 lat i tego nie rozumiesz albo jesteś takim cynikiem.

10

@Chakalaka I nie, to co robią środowiska lgbt to nie jest pokojowy sposób, niszczenie przedmiotów kultu religijnego, przerywanie mszy etc to nie jest pokojowe podejście.

3

@neeed Taki tam akt solidarności i pomocy :D

1

@Chakalaka Warto żebyś przestał wrzucać tu na forum piłkarskie twory które na celu maja tylko i wyłącznie skłócenie użytkowników. Szczególnie mając świadomość ze są zmanipulowane.

Zastanow się nad tym co robisz i ile złego robisz dla społeczności LGBT.

9

@Chakalaka Po pierwsze Facebook i Instagram to nie są instytucje które decydują o tym czy ktoś ponosi winę czy tez nie. Tym zajęły się niezawisłe organy sprawiedliwości w USA i Trump nie został uznany winnym.
Po drugie stwierdzenie ze „wolność słowa ma swoje granice” jest samo w sobie szczytem hipokryzji i jeśli tego nie rozumiesz to wróć do klasy 1-3 bo czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Po trzecie pokaz skąd zaczerpnąłeś informacje o tym ile osób zginęło i w jakich okolicznościach.


3

@Chakalaka Taka ze jest to zdjęcie ucięte w połowie. Zdjęcie na którym Marian Kowalski pali flagę LGBT. Robisz to tylko po to by prowokować.
Taka manipulacje mam na myśli.

I Ty czymś takim pragniesz walczyć o szacunek dla środowisk lgbt ?

Podłe.

1

@Chakalaka Nie doczekam się odpowiedzi ? Udzielasz ich tylko swoim poplecznikom ? Proszę, zapraszam do dyskusji.

13

@Chakalaka Po co udostępniasz zdjęcia które są celowo zmanipulowane ? Co chcesz tym osiągnąć ?

2

@AssisMoreira dokaldnie, wreszcie jest spokoj :)

1

@PatrychoO przyjemny widok :)

8

Padła mi strona, już myślałem ze jakieś nocne fichado wjechało czy coś :D

3

@MesQueUnClub96 szybciej :D

3

@Quavosk hahaha :D piona ! :)

0

Czy ktoś kto rozumie ten brzydki jezyk może powiedzieć co sąsiad zza Odry ciagle krzyczy i mówi pod nosem ? :D

3

Piękny meczyk Federera a Niemiec jak zawsze musi krzyczeć i robić awantury :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?