MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sebo939 A No właśnie ;)
0
@Kozinho. Nie gra po mu się zamarzyło odejść i nigdy nie planował powrotu.
13
@tobiasson92 Mnie w tym temacie śmieszy najbardziej to ze całe społeczeństwo nagle stało się ekspertami od szczepionek. Ludzie którzy kompletnie nie są związani z medycyna nie bedąc w tym kierunku wykształceni prowadzą dyskursy (między innymi tutaj) na temat zasadności szczepień, skutków ubocznych, bezpieczeństwa i zakażeń wirusem.
Komedia.
3
@arraco P$G może sobie pozwolić na kwoty w zmiennych po i tak wiedza ze nic nie wygrają wiec i zmiennych nie będzie xD
0
@Transu96 Właśnie podważyłes sens całej moderacji, regulaminu etc. Ale dobrze ze powiedziałeś jak to wyglada ;)
0
@Transu96 Co ?! Jakiego unbana ?!
0
@Abominacja A co to jest zadanie maturalne ? Chyba każdy czuje kiedy ktoś zaczyna celowo prowokować i robi to przy użyciu ww. treści.
1
@Bykunn Wiesz co ja ogolnie staram się hamować, ale wiesz czasem już po prostu w człowieku coś pęka. Zal patrzeć jak to piekne miejsce jest powoli wchłanianie przez polityczne/światopoglądowe prowokacje.
1
@Kacper1432 Masz racje, polityka sama w sobie nie jest może najgorsza, ale używanie jej jako narzędzia do prowokacji jest naganne i należy z tym walczyć
0
@Bykunn Wiesz, myśle ze jeśli tak dalej pójdzie to ruch na stronie i tak padnie bo wielu starych użytkowników którzy prowadzą wartościowe dyskusje po prostu odejdzie/przestanie się udzielać
0
@Abominacja Udostępnienie treści o charakterze stricte politycznym, wypowiedzi polityków oraz osób sympatyzujących z nimi.
0
@Transu96 Co ma VPN do zmian regulaminowych ?
6
Mam propozycje, może przeprowadzmy wśród użytkowników ankietę kto jest ZA a kto PRZECIW zmianom w regulaminie tak aby oczyścić ta stronę z polityki i innych obrzydliwych kwestii.
Kto jest za ? To będzie demokratyczne rozwiązanie.
@Moderacja
15
@Chakalaka Tak, Jan Paweł II zza grobu pociąga za sznurki.
I jeśli uważasz ze jedni mogą wykazywać się agresja a inni nie to Ci bardzo współczuje bo masz bardzo zawężone horyzonty społeczne.
PS Jak zwykle pominąłes niewygodna kwestie czyli niszczenie mienia kościelnego oraz świętych symboli katolików. Brawo
0
@toszman Łatwiej już dopisać do regulaminu kilka pkt. I raz na zawsze to skończyć.
Oraz wprowadzić ban na IP to rozwiązałoby plagę multikont
0
@Chakalaka Człowieku skąd wiesz co ja potępiam w życiu prywatnym ?
Nie czuje potrzeby umieszczać tego na forum publicznym o tematyce piłkarskiej.
Skąd wiesz ze sam nie należę do środowiska lgbt i mam już dość tego co się tutaj wyprawia ?
Wiec zamiast pustego śmiechu radzę ruszyć czasem równie pusta głowa i przestać każdego dnia prowadzić wojenki które ewidentnie sprawiają Ci przyjemności, pytanie tylko jakim i czyim kosztem.
Takie zachowanie tez należy potępiać.
Prawdopodobnie gdybys tego tu nie umieścił większość ludzi nawet nie dowiedziałby sie o tym haniebnym czynie a dzięki takim jak Ty pan Marian i jego czyny maja większy zasięg, gratuluje walki z homofobia która jeszcze bardziej te homofobie pogłębia.
Albo masz 13 lat i tego nie rozumiesz albo jesteś takim cynikiem.
10
@Chakalaka I nie, to co robią środowiska lgbt to nie jest pokojowy sposób, niszczenie przedmiotów kultu religijnego, przerywanie mszy etc to nie jest pokojowe podejście.
3
@neeed Taki tam akt solidarności i pomocy :D
1
@Chakalaka Warto żebyś przestał wrzucać tu na forum piłkarskie twory które na celu maja tylko i wyłącznie skłócenie użytkowników. Szczególnie mając świadomość ze są zmanipulowane.
Zastanow się nad tym co robisz i ile złego robisz dla społeczności LGBT.
9
@Chakalaka Po pierwsze Facebook i Instagram to nie są instytucje które decydują o tym czy ktoś ponosi winę czy tez nie. Tym zajęły się niezawisłe organy sprawiedliwości w USA i Trump nie został uznany winnym.
Po drugie stwierdzenie ze „wolność słowa ma swoje granice” jest samo w sobie szczytem hipokryzji i jeśli tego nie rozumiesz to wróć do klasy 1-3 bo czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Po trzecie pokaz skąd zaczerpnąłeś informacje o tym ile osób zginęło i w jakich okolicznościach.
3
@Chakalaka Taka ze jest to zdjęcie ucięte w połowie. Zdjęcie na którym Marian Kowalski pali flagę LGBT. Robisz to tylko po to by prowokować.
Taka manipulacje mam na myśli.
I Ty czymś takim pragniesz walczyć o szacunek dla środowisk lgbt ?
Podłe.
1
@Chakalaka Nie doczekam się odpowiedzi ? Udzielasz ich tylko swoim poplecznikom ? Proszę, zapraszam do dyskusji.
13
@Chakalaka Po co udostępniasz zdjęcia które są celowo zmanipulowane ? Co chcesz tym osiągnąć ?
2
@AssisMoreira dokaldnie, wreszcie jest spokoj :)
1
@PatrychoO przyjemny widok :)
8
Padła mi strona, już myślałem ze jakieś nocne fichado wjechało czy coś :D
3
@MesQueUnClub96 szybciej :D
3
@Quavosk hahaha :D piona ! :)
0
Czy ktoś kto rozumie ten brzydki jezyk może powiedzieć co sąsiad zza Odry ciagle krzyczy i mówi pod nosem ? :D
3
Piękny meczyk Federera a Niemiec jak zawsze musi krzyczeć i robić awantury :D