MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peszko07 John Malone ma coś koło 900tys. hektarów z tego co kojarzę :)
0
@JackSpaniels no rzeczywiście, Pedri to nic nie potrafił zrobić ;)
0
@JohnNash Uważam dokładnie tak samo. Nie jestem przeciwnikiem szczepień, boli mnie tylko to na co zwróciłeś uwagę. Jedna grupa atakuje druga nazywając ich np. foliarzami lecz do poparcia swojej tezy używają tak samo wątpliwej jakości danych.
Ty podchodzisz do tego od strony czystej matematyki ja za to jestem matematycznie ograniczony ale za to mam wiedzę z zakresu biologii/medycyny. Co z tego jeśli i tak ktoś kto przeczyta artykuł po którym stwierdzi ze jego racja jest najwłaściwsza a ktokolwiek się z nią nie zgodzi zostaje wyśmiany - tyczy się to zarówno osób które się nie szczepią jak i tych którzy najchętniej przyjęliby już 5 dawek :)
0
@JohnNash Nie warto szargać sobie nerwów, jak widzisz ten człowiek unika odpowiedzi na pytania, jest przekonany o swej nieomylności. Nigdy nie przebijesz takiego opornego muru.
A na koniec postawi „iks de” i będzie myślał ze jest śmiesznie.
Śmiesznie jest ale z powodu takich osobników i nic więcej :)
0
@Mns21 o Kurcze :D żyłem w błędzie ale dziękuje, ważne info xD
1
@Jacu327 zależy czego oczekujesz od takiego związku
0
@Mns21 byleby nie poniżej 16 i można lecieć xD
5
Szwabiki to maja tupet. Niech lepiej się zajmą podkradaniem talentów z rodzimej ligi bo jeszcze ich ktoś w przyszłym roku zdetronizuje.
2
@sergio5 nie warto, te dwa obozy to jest taki sam rak.
4
@barcelonaLM No tak, bo tylko wyborcy pisu się nie szczepią
7
@Kettger 7. Słuchanie „muzyki” z głośników na ulicy tak ze każdy musi tego słuchać.
5
@Boogmacher żaden Robert nie wygra ZP. Jeśli będzie na podium to już będzie można uznać za sukces.
1
@MarioVeB! Niech się rozlatuje, nie dbam o to.
Ale nijak ma się to do nazywania idiotą inteligentnego, oczytanego człowieka.
4
@MarioVeB! Akurat komu jak komu ale jemu trudno zarzucić ze jest idiota z cyrku. Takie określenie bardziej pasuje do partii razem wiosny czy ogolnie młodej „lewicy”
0
@paulinoalcantara Przekorczenie prędkości, wyprzedzanie na przejściu lub podwójna ciągła.
Za sama prędkość raczej ciężko dostać 10pkt ale ja tam taryfikatora nie znam ;P
0
@puyol_presidend5 Wiesz co myśle ze zdanie takich Julek i Krystianow jest na prawdę mało istotne :D
Każdy powinien zyc swoim życiem a innym nic do tego. Jest tak jak mówisz hipokryzja level hard.
2
@tommyVERceti To zależy. Jeśli jesteś nowobogackim lemingiem w białej koszuli i mokasynkach to Cię to obrzydzi. Jeśli przyszedłeś do marketu budowlanego i nie jesteś ciota tylko właśnie sam prowadzisz remont w domu to zbijesz z takim sprzedawca piątkę i załatwicie sprawę :)
6
@Kgorecki2500 Jak to co, słusznie kpi z socjalistów.
0
@Danielao Crocksy
0
@kuz Decathlon załatwi sprawę
2
@elo1600 Szczepienia nie zmniejszają rozprzestrzeniania wirusa. A poza tym jest to jawny rasizm ;)
1
@Nano22 To się nazywa ograniczenie swobód obywatelskich dla osób niezaszczepionych
0
@xPrz3maSx No święte słowa, tu nie chodzi o to by walczyć z ludzmi którzy się szczepią. Tutaj chodzi o obiektywizm a tego zwolennikom szczepionek brakuje, niestety.
Najbardziej w tym wszystkim śmieszy mnie to ze nagle ludzie kompletnie nie związani z branża występują w roli ekspertów i jaśnie oświeconych naukowców. Śmiejąc się ze „foliarze” czerpią swoją wiedzę z niepewnych czy tez zafałszowanych źródeł ale sami robią dokładnie to samo.
Fakty są jakie są, spora część lekarzy tych nie występujących w TV ostrzega przed szczepionkami, ba spore grono lekarzy nadal jest niezaszczepionych. Tych niezaszczepionych lekarzy tez nazwiecie foliarzami ?
0
@Paradoks Mówisz o Północnym wschodzie, wiec Ci mówię ze na północnym wschodzie pada deszcz codziennie od 3 dni. Łomża to przykład miasta na północnym wschodzie a ja skąd mam wiedzieć gdzie mieszkasz ?
0
@Paradoks wiesz nie zgodzę się z tym ze na wschodzie czy na północy ostatnio nie pada xD Wczoraj w okolicy Łomży spadło 45litrow na metr2 .
Leje ostatnio codziennie
0
@Paradoks ogolnie prognozy pogody można sobie wsadzic głęboko w odmęty pewnej dziury.
Jeśli chcesz znać w miarę sytuacje pogodowa to tylko radary wchodzą w grę. Polecam Ventusky najlepiej w wersji premium koszt około 10pln. Jestem żeglarzem i musze przyznać ze na prawdę pozytywnie mnie zaskakuje. ( Oczywiście jeśli chodzi o srodladzie)
1
@Paradoks Pogoda(szczególnie latem) ma to do siebie ze jest bardzo dynamiczna. Ciężko jest przewidzieć zjawiska pogodowe na dłużej niż 3-4h do przodu, a to i tak dobry wynik
2
@Paradoks Kryminatorium jest spoko tylko lipa jak słuchasz tego 5h w trasie a potem trzeba o 3 w nocy wyjść z samochodu i przejść kilka km przez ciemny las xD
1
@Persyfl Najpierw mi odpowiedz po co to wytykanie błędów stylistycznych w mojej wypowiedzi na temat szczepionek.
A poza tym na prawdę uwierz, nie chce mi się czasem tracić czasu na rozmowę z ludzmi którzy nie przyjmują do Siebie żadnych argumentów i jak mantrę powtarzają swoją tezę. Nie jestem antyszczepionkowcem, nie jestem tez osoba która jest niesiona na fali doniesień medialnych o wirusie, polityce czy całym tym syfie który wylewa się na świecie. Nie mam nawet TV, nie czytam portali informacyjnych z szacunku do samego Siebie. Jak widzisz czasem pisze bez przecinków, czy tez postawie spacje przed pytajnikiem(co jest karygodne) jednak jeśli odpisywalbys na komentarze w takich warunkach jak ja może byś to zrozumiał aczkolwiek, nie wymagam tego.
Przez ostatnie kilka godzin nie mogłem udzielać się w dyskusji ale z tego co widzę to koledzy dostarczyli Ci wystarczająco dużo materiału abyś mógł, lub chociaż spróbował zmienić swoje myślenie na takie które nie wyklucza żadnej z opcji. Mimo to nie wierze ze to zrobisz, nie wierze ze przeczytasz czy obejrzysz choć jeden materiał bo i tak jesteś przekonany o swojej nieomylności.
Osobiście nie sprawia mi przyjemności wymienianie poglądów z kimś kto od początku zakłada ze jego rozmówca jest „głupi”.
Właśnie wróciłem z porodu, ledwo pisze wiec tu pewnie tez znajdziesz kilka błędów które można wytknąć i wyśmiać drugiego użytkownika.
Jedyne co mogę zrobić To pogratulować Ci za Twą nieomylność No i gramatyki, rzecz jasna.
Dobranoc życzę miłej spokojnej nocy, a w wolnym czasie zapoznaj się z tematami które w tej dyskusji padły, zrób chociaż tyle.
0
@Persyfl A co do badań, jeśli znasz tylko te które mówią ze szczepionki sa OK, to nie rozumiem dlaczego wydajesz się w polemikę z ludzmi którzy znają i te badania pozytywne jak i te negatywne.
Ty po prostu odgórnie zakładasz ze tylko to co znasz jest właściwe i dobre. Trochę sam się w tym wszystkim zamieszałeś ale doceniam ze starałeś się udawać mądrego ;) pozdrawiam i życzę dużo zdrówka. VeB