0

@Persyfl Mówisz ze to reguluje ustawa, może się mylę ale ja takiej nie znam wiec mi ja wskaż. Czy to takie trudne ?

0

@hardmind Wiadomości TVP to wierzchołek góry lodowej, ja jestem porażony tym co ludzie oglądają i tym ze TV zajmuje centralne miejsce w każdym domu, wokół niego toczy się życie.

0

@Persyfl SG ma prawo usunąć każdego kto wbrew prawu przekracza granice terytorium RP.
Poza tym, takie samo stanowisko ma NATO oraz UE.

0

@Persyfl
Z przyjemnością zapoznam się z tą ustawa, proszę o szczegóły, możesz powiedzieć gdzie ja znajde ?
Jak definiujesz pojęcie uchodźcy ? Jesli jakiś kraj w tym przypadku Białoruś transportuje uchodźców na teren swojego kraju to jakie prawo reguluje to ze Ci sami uchodźcy są przez kraj który ich przyjął ustawiani pod granica z państwem sąsiednim. Widzę ze masz chyba jakaś nowa definicje uchodźcy lub sam nie rozumiesz co piszesz.

1

@dariooo Właśnie dlatego ze jest młody to daje się manipulować

0

@mkord A w czym Ci przeszkadza komputer i samochód ?

2

@Bykunn Przeczytaj wywiad.

0

@hardmind Ależ można oglądać wszystko ale głupie skakanie po kanałach, czy tez odbiornik TV ustawiony w centralnym punkcie domu, jak jakiś ołtarz gadający tak głośno ze nie można zebrać myśli to chyba delikatne przegięcie. A tak jest, wiele ludzi zaczyna wystrój mieszkania od TV najlepiej 75cali na klitke 12m2 w bloku. Wtedy jest moc.
Programy naukowe, przyrodnicze to wszystko jesteś w stanie obejrzeć przy użyciu internetu.

0

@Bykunn Tak z najświeższych to Memphis nie chciał zarabiać jak najlepiej ale grać u nas.
Bez kitu.

0

@sergio5 Nie wystarczy przestać oglądać TVN i TVP.
Polecam mieć do siebie odrobine szacunku i w ogóle zrezygnować z TV.

0

@Gaz Nie skreślił Puiga BO TAK tylko Puig nie pasuje do taktyki właściwe każdego zespołu(co potwierdza fakt ze tak na prawdę wszyscy trenerzy go pomijają)
Zamiast Araujo mógł grać Lenglet. A Pedri nie wszedł za kogoś tylko już w presezonie zaczął błyszczeć i grał od początku bo Koeman go zauważył.

0

@Gaz A kto zaczął dawać szanse Araujo ? Pedri ? Mówi Ci to coś ?

1

@Cobra303 Bzdury

1

@VirtuoZ Czytając tu komentarze z bólem serca musze stwierdzić ze najbardziej to użytkownicy La Rambli

0

@anxted a co szkodliwego robi obóz rządzący ?

0

@Kondziubarca "Teksty publikowane przez rosyjskie i białoruskie media, w tym te stale zaangażowane w dezinformację przeciwko Polsce, wskazują, że wojsko polskie i straż graniczna 'nie pozwoliły posłowi na dostarczenie pomocy' osobom koczującym przy granicy"


"W materiałach zaznacza się, że poseł na Sejm działał wbrew polskim funkcjonariuszom, którzy realizują zadania związane z blokowaniem pomocy humanitarnej, a nawet uniemożliwiają podawanie leków"

"przytaczane są cytaty z komentarzy w mediach społecznościowych, które krytykują polskie władze za działania na granicy z Białorusią", a "teksty są również okazją do promowania kłamstw o tym, że migranci przebywają 'pomiędzy krajami', na 'ziemi niczyjej'".

"Medialny przekaz sugeruje, że władze RP z jednej strony proponowały Mińskowi przekazanie pomocy humanitarnej, a z drugiej blokują pomoc bezpośrednią. Wydarzenie z udziałem posła na Sejm jest bardzo chętnie omawiane przez media rosyjskie i białoruskie"

0

Czy po dzisiejszych nagłówkach i artykułach w gazetach Białoruskich jak i Rosyjskich do niektórych osób dotarło jak bardzo szkodliwe są działania osób takich jak posła Sterczewskiego?

0

@catalanian09 No w sumie nie, trzeba go sprzedać od razu definitywnie póki ktoś jeszcze chce zapłacić

0

@Djzordon W nauce to tak średnio pomagają :P

0

Kurcze zapomniałem ze Puig uparcie nadal siedzi w klubie zamiast odejść gdzieś na wypożyczenie :D

1

@don'T.R.I.P.e Nie było to związane z fcbarca.com ale kiedyś rzuciłem o ścianę Iphonem Xs tydzień po jego premierze ;P
Niestety nie przeżył tego spotkania ze ściana :D

0

@Persyfl Co zmienia brak papierów ? Spróbuj bez dowodu i paszportu poleciec do innego kraju to może zrozumiesz co to zmienia.
Ty nie mówiłeś nic o więzieniach tylko o obozach dla uchodźców które z założenia musza być otwarte nikogo siła tam nie możesz trzymać.

2

@against_modern_football Na prawdę nie warto się produkować bo i tak usłyszysz ze nie masz odpowiednich informacji i masz szukać dalej. Tylko on posiadł cała wiedzę i jest nieomylny a jego rozważania należy przyjmować i nie dyskutować :)

0

@Persyfl Zdaje się ze wiem o czym mówię a jeśli Tobie wydaje się inaczej to już nie mój problem.
Nie będziemy robić więzień z obozów dla uchodźców.
A co do papierów to nie maja ich i jeśli tego nie rozumiesz to Ty zasięgnij lepszych informacji a nie podważaj moje zdanie dla zasady.

0

@Persyfl Uzywasz argumentu jakoby uchodźcy bez papierów mogli być kierowani do ośrodków dla uchodźców. Czy zdajesz sobie sprawę ze nikt nie może kogoś trzymać siła w takim miejscu ?
Czy marzą Ci się obozy przymusowe w których ludzie są więzieni ?

0

@Bobo25 Z tym psg bym się wstrzymał bo jeszcze nie wiemy nawet jak grają tak na prawdę

0

@Bobo25 Marki może i większe ale aktualnie drużyny z koszyka 1 wydają się w dużej mierze mocniejsze od 2.
Atletico>real
Chelsea>United
Inter>Juve
Bayern>Borussia
City>Psg

5

@Xxxbarca4ever To tak samo jak na Podlasiu xD

0

@Kapitan hawk Bo Ty chyba nie rozumiesz co to znaczy rozkaz dla żołnierza. Pan Frasyniuk zreszta tez.
Pan poseł który się ośmieszył chyba nie dostał takiego rozkazu, to wynik jego procesu myślowego.

0

@MesQueUnClub_87 Powinnismy się skupić na tym by być na tyle silnym klubem aby wygrywać z Realem bez kalkulacji a nie liczyć na to ze będą mieli słaby skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?