MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi Dobre są tutejsze dzieciaczki :D
0
@Persyfl Ogolnie nie popieram działań PiS w zakresie polityki LGBT, aczkolwiek nie będę ukrywał nie chce mieć w kraju sytuacji podobnej do tej z UK czy USA w którym zwykli obywatele zaczynaja rozumieć nonsens niektórych postulatów LGBT jednak już trochę za późno :)
0
@Persyfl On nic nie usprawiedliwia tylko wrzucił śmiesznego mema, trochę dystansu.
0
@wawfilip16 a ja nie chce żeby wygrał Messi i na jego sukcesie swój triumf budowali przestępcy z bliskiego wschodu. Serio nie chce patrzeć na ich uśmiechnięte mordy pozujące z Leo.
1
@Pogba Nieborzypominam sobie aby go wyśmiewał ale za to przypominam sobie ze Xavi sam poparł kandydaturę Laporty a ten nigdy nie zaprzeczał ze pomocnik jest kandydatem do roli trenera
2
@Don-Corleone Tak, Messi wraca jako grający trener
1
@BARCA1899Messi Nie nazywaj tego kibicowaniem skoro oglądasz drużynę tylko wtedy kiedy jej idzie
0
@POLAK12345 To mi przykro ale nie jesteś kibicem tylko sezonowcem, idź kibicuj drużynie która aktualnie wygrywa
0
@pt9 o Boże to przepraszam :D
0
@pt9 to żegnam .
0
@POLAK12345 ZAJEBISTY Z CIEBIE KIBIC !
2
@JimMorrisonFCB straszne gdzie ten świat zmierza
0
@Przemek2323 Ale chwila, to co już nie wpuszczamy imigrantów jednak ?
1
@don'T.R.I.P.e No musisz zrozumieć ze nikt w Polsce nie kupuje klubu(tak jak Pan Mioduski) by w niego inwestować i budować markę tylko aby na nim zarabiać
0
@TridenteMSN Nie chodzi o Frenkiego tylko o transfery z kosmosu
0
@Jakchcesz Nie obchodzi Cię ze gra dla klubu którego właścicielem są przedstawiciele kraju w którym wykorzystywana jest siła robocza niewolników ? Gdzie kobiety nie maja żadnych praw ? Grubo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@MrSake to po prostu dzieci piszą które nagrały się za dużo w fife
2
@IronSanHybrid A No alpejski puchar świata jest od zawsze w ES ale myślałem ze teraz będą w otwartym kanale puszczać.
No nic jak bardzo TVP ma aktualnie zła opinie(wiadomo dlaczego) tak niestety prawda jest taka ze redakcja sportowa stoi tam na najwyższym poziomie i będzie och w skokach brakowało ;)
0
@TheNekro94 Corpo drama, jak ja współczuje ludziom którzy pracują w tych obozach pracy.
0
@IronSanHybrid Jakie sporty zimowe jeszcze będą transmitować na złość TVP ?
0
@paweldunajecfcb 200-300
5
@JohnnyBarca Wreszcie. Czyżby wreszcie górnicy zdali sobie sprawę ze nikt nie będzie utrzymywał nierentownych kopalni dlatego ze oni tak chcą ?
0
@Przemek2323 przecież wiadomości bardzo często są opóźnione
0
@kamiVeB tylko ze żużel ogląda 5 państw na świecie a skoki 10 :)
0
@ElTomas Na nowe auto z salonu czeka się teraz rok.
Aut używanych na rynku praktycznie nie ma, te które są poszły w górę o 20-30%
(Moj samochód jest wart więcej niż 2 lata temu)
Co do zakupu z salonu to nie jest to bez sensu gdy ktoś bierze leasing wpuszcza auto w koszta.
0
@Janiama Z tym tenisem nie jest tak zle
0
@CuttingHead przecież masz napisane jak wół gdzie to jest.
0
@MSN30 Martini to jest wermut
1
@Mario96w w jakim sklepie chciałeś ta polędwice z krowy kupić ?