0

@Azi Dobre są tutejsze dzieciaczki :D

0

@Persyfl Ogolnie nie popieram działań PiS w zakresie polityki LGBT, aczkolwiek nie będę ukrywał nie chce mieć w kraju sytuacji podobnej do tej z UK czy USA w którym zwykli obywatele zaczynaja rozumieć nonsens niektórych postulatów LGBT jednak już trochę za późno :)

0

@Persyfl On nic nie usprawiedliwia tylko wrzucił śmiesznego mema, trochę dystansu.

0

@wawfilip16 a ja nie chce żeby wygrał Messi i na jego sukcesie swój triumf budowali przestępcy z bliskiego wschodu. Serio nie chce patrzeć na ich uśmiechnięte mordy pozujące z Leo.

1

@Pogba Nieborzypominam sobie aby go wyśmiewał ale za to przypominam sobie ze Xavi sam poparł kandydaturę Laporty a ten nigdy nie zaprzeczał ze pomocnik jest kandydatem do roli trenera

2

@Don-Corleone Tak, Messi wraca jako grający trener

1

@BARCA1899Messi Nie nazywaj tego kibicowaniem skoro oglądasz drużynę tylko wtedy kiedy jej idzie

0

@POLAK12345 To mi przykro ale nie jesteś kibicem tylko sezonowcem, idź kibicuj drużynie która aktualnie wygrywa

0

@pt9 o Boże to przepraszam :D

0

@pt9 to żegnam .

0

@POLAK12345 ZAJEBISTY Z CIEBIE KIBIC !

2

@JimMorrisonFCB straszne gdzie ten świat zmierza

0

@Przemek2323 Ale chwila, to co już nie wpuszczamy imigrantów jednak ?

1

@don'T.R.I.P.e No musisz zrozumieć ze nikt w Polsce nie kupuje klubu(tak jak Pan Mioduski) by w niego inwestować i budować markę tylko aby na nim zarabiać

0

@TridenteMSN Nie chodzi o Frenkiego tylko o transfery z kosmosu

0

@Jakchcesz Nie obchodzi Cię ze gra dla klubu którego właścicielem są przedstawiciele kraju w którym wykorzystywana jest siła robocza niewolników ? Gdzie kobiety nie maja żadnych praw ? Grubo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@MrSake to po prostu dzieci piszą które nagrały się za dużo w fife

2

@IronSanHybrid A No alpejski puchar świata jest od zawsze w ES ale myślałem ze teraz będą w otwartym kanale puszczać.
No nic jak bardzo TVP ma aktualnie zła opinie(wiadomo dlaczego) tak niestety prawda jest taka ze redakcja sportowa stoi tam na najwyższym poziomie i będzie och w skokach brakowało ;)

0

@TheNekro94 Corpo drama, jak ja współczuje ludziom którzy pracują w tych obozach pracy.

0

@IronSanHybrid Jakie sporty zimowe jeszcze będą transmitować na złość TVP ?

0

5

@JohnnyBarca Wreszcie. Czyżby wreszcie górnicy zdali sobie sprawę ze nikt nie będzie utrzymywał nierentownych kopalni dlatego ze oni tak chcą ?

0

@Przemek2323 przecież wiadomości bardzo często są opóźnione

0

@kamiVeB tylko ze żużel ogląda 5 państw na świecie a skoki 10 :)

0

@ElTomas Na nowe auto z salonu czeka się teraz rok.
Aut używanych na rynku praktycznie nie ma, te które są poszły w górę o 20-30%
(Moj samochód jest wart więcej niż 2 lata temu)
Co do zakupu z salonu to nie jest to bez sensu gdy ktoś bierze leasing wpuszcza auto w koszta.

0

@Janiama Z tym tenisem nie jest tak zle

0

@CuttingHead przecież masz napisane jak wół gdzie to jest.

0

@MSN30 Martini to jest wermut

1

@Mario96w w jakim sklepie chciałeś ta polędwice z krowy kupić ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?