MysticCat
Dołączył/a: sierpień 2011
Puławy
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Tzn. wiesz o ile rozumiem wojny o jakieś jak to określiłeś przekonania, wojny religijne gdzie z góry wiadomo ze jedni i drudzy walczą dla zasady bo nie są w stanie udowodnić obecności tego czy innego Boga który wg. nich jest debeściak :D
Aczkolwiek kwestia płci to najczystsze prawa nauki, biologii. To tak jakby polemizować z prawami fizyki. I to jest najbardziej przerażajace ze mamy na świecie ludzi tak zapalczywych ze oni będą szli w zaparte nawet jeśli maja tak odrealnione poglądy.
2
@BarcaInfo Dziwi mnie tylko ze większość trenerów nie jest w stanie tego wyegzekwować. To są zasady które(przynajmniej dla mnie) wydają się normlane, aczkolwiek kolejni trenerzy żyli z tymi zawodnikami jak na miesiącu miodowym paczki w maśle i zastanawiali się dlaczego nie wygrywają. Kurde przecież to są dorośli ludzi pomijam fakt ze zawodowi sportowcy...
0
@Kidd Tak, Conte tak działa ale problem polega na tym ze drużyny, zawodnicy są wypaleni po roku, półtorej.
2
@ranger3120 Pomijajac ze Pana Bosaka nie lubie to zawsze zastanawia mnie czy ludzie którzy uważają ze są więcej niż dwie płcie są tak bezgranicznie szczerze głupi czy robią to żeby trolowac resztę społeczeństwa ? :D
0
@Kusco15 Jakie polityczne złoto ? Co Ty wygadujesz. Poczytajcie trochę zagraniczne media a nie tkwijcie na tym TVN czy TVP. Przeraża mnie ze można aż tak nie mieć pojęcia o sytuacji politycznej i geopolitycznej Polski. Czy w chodziliście do szkoły ?
3
@Kusco15 Jakim błogosławieństwem ? Człowieku czy Ty wiesz co mówisz ? To jest długi i nierozwiazywalny problem który będzie tylko narastał. Mówienie ze Łukaszenka robi to ramie w ramie z PiS jest tak idiotyczne ze szkoda to komentować.
1
@Tomason Pan Giertych jest odrealniony bardziej od Jarosława. Nie warto czytać tego co tam tworzy :)
2
@Woland10 Jak się kocha klub to się go wspiera. Ty w jakiś sposób wspierasz Barce ?
1
@Ciule123 Gameplay był już jakiś czas temu zarówno SĄ, Vice City i III
0
@LukaszFan Przynajmniej zgadzamy się ze trzeba się go pozbyć :D
0
@macio_944 Dalej nie rozumiem co jest dla Ciebie śmieszne ? To ze ktoś interesuje się czymś czego nie rozumiesz czyni go śmiesznym ?
2
@NaFazieHitman O to, to. Niestety niewiele osób dziś to rozumie.
2
@Momals11 W letnim okienku trzeba się go pozbyć póki jest cokolwiek wart
2
@Kgorecki2500 No a co mamy ja zamknąć ? Polityka nie jest tak prosta jak się wydaje:)
0
@kuz Mafia 1 to najgenialniejsza gra w jaka przyszło mi grać. Przechodziłem ja niezliczona ilość razy.
W remake szkoda tylko ze uprościli misje z wyścigiem, lubiłem ten chory poziom trudności:)
9
@macio_944 Widzę nie nie masz pojęcia o numizmatyce, a jak się nie ma o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadać ;)
Kupili by ten banknot nawet gdyby był na nim narysowany tyłek Ryszarda Kalisza.
Niektórzy to już maja przeczulice na punkcie tego pisu i Jarka.
2
@Sensible Przecież to są w przeważającej większości Irakijczycy a nie Afgańczycy którzy rzeczywiście mieliby po co uciekać.
No i właśnie tu nikt nie ucieka to są migrancji ekonomiczni a nie uchodźcy wojenni.
1
@tomek8756 Ja zacząłem ale po 4 odcinkach odpuściłem bo jest to po prostu nudne.
2
@Kgorecki2500 Nic nie tracisz, serial dla gibazy taki bardziej :P
0
@Colon Niech sytuacja byłaby odwrotna i to Korwin powiedział Senyszyn ze wieloryb by jej nie chciał ale by była masowa obstrukcja feministek :D
0
Komentarz usunięty
0
@zibiku jo zawsze masz 50% szans na zgadniecie
1
@zibiku A może trzeba zaakceptować ze są ludzie którzy się na tym lepiej znają niż Ty siedzący przed komputerem w deszczowy listopadowy poranek ?
1
@Kinginiesta Kto mówił o wypieprzeniu nas z NATO ? Bardzo jestem ciekaw możesz przytoczyć jakies wypowiedzi ?
1
@MysticCat No nie trzeba sięgać daleko pamięcią by przypomnieć sobie takie wypowiedzi na polskiej opozycji, PiS chyba jeszcze tego nie mówił :D Aczkolwiek popieranie którejkolwiek z partii politycznych świadczy o braku szacunku do samych siebie :/
2
@Bykunn No jak możesz mówić ze nic nie zrobią jak właśnie wczoraj to zrobili ?
0
@maroon Imigrantów transportują rosyjskie i tureckie linie lotnicze :)
1
@Sensible Jeszcze czekać na moment w którym ktoś powie ze wybory były sfałszowane xD
2
@draxidox Ja od lat mówię sympatykom PO ze to przez nich mamy w Polsce rządy PiS. :D
I to jest prawda bo na prawdę nigdy nie było tak nieudolnej opozycji jak teraz a to bardzo zle bo w silnym państwie potrzebna jest opozycja z prawdziwego zdarzenia a nie to coś.
0
@Nieznajomy No ale konfederacja nie jest największa partia opozycyjna w kraju